Site Sensor: monitorowanie strony internetowej dla marketerów treści i przedsiębiorców Online

Brzmi znajomo?

 • Dowiadujesz się, że Twoja strona nie działa od ponad godziny … od marudnych ludzi na Twitterze i Facebooku.
 • Co z pominięciem tej pilnej prośby o propozycję, ponieważ serwer poczty e-mail nie pobierał Nowej poczty?
 • Czy procesor płatności jest teraz wyłączony, a ty nie masz pojęcia, ponieważ reszta witryny jest włączona i wygląda dobrze, ale nikt nie może kupić?

Wszystko to przydarzyło mi się więcej niż raz w ciągu ostatnich 15 lat, zwłaszcza zanim przejęliśmy kontrolę nad własnym hostingiem. Ale nawet wtedy, czasami coś idzie nie tak, a ty po prostu nie masz pojęcia.

Na przykład, kilka tygodni temu odkryliśmy, że Mapa strony na Copyblogger została całkowicie borked na kto wie, jak długo. Został stworzony w 2008 roku i gdzieś po drodze nie powiódł się, powodując znaczne szkody w naszych rankingach wyszukiwania na Bing.

Jak się o tym dowiedzieliśmy i naprawiliśmy? Site Sensor, nowa usługa monitorowania witryny, którą stworzyliśmy, aby wywęszyć tego rodzaju problemy.

Monitoring Stron Www na Wydawcy Online, przez Wydawcy Online

Inne opcje monitorowania witryny wydają się pochodzić z innej epoki. Czas, w którym” dział IT ” martwił się o takie rzeczy, jak czas działania witryny, problemy z wydajnością i bezpieczeństwem oraz dostawcy zewnętrzni, których usługi powodowały krytyczne problemy.

Znaleźliśmy te usługi monitorowania pełne technicznych gobblygook, tajemniczych wskaźników ostrzegawczych i rodzaju obsługi klienta, która pasuje do każdego stereotypu protekcjonalnego “informatyka”, który traktuje” normalnych ” ludzi jak idiotów. Nic z tego nie mieliśmy.

W realnym świecie dzisiejszego Internetu strony internetowe są często budowane i utrzymywane przez samych ludzi, którzy tworzą treści dla tych stron. Ci ludzie są nieco technicznie zorientowani, ale dość daleko od typu głowicy śmigła.

Innymi słowy, ludzie podobni do ludzi z zespołu redakcyjnego Copybloggera.

Nawet na poziomie przedsiębiorstwa, to pracownicy marketingu i treści mają najwięcej do stracenia, gdy coś się zepsuje. Dział IT jest, powiedzmy, trochę mniej zainwestowane.

Postanowiliśmy więc mieć własne głowice śmigieł (heh) stworzyć kompleksową usługę monitoringu, która my poszukiwany. A teraz chcielibyśmy podzielić się z wami czujnikiem witryn, bez względu na to, jaką macie witrynę.

Monitoruj dowolną stronę internetową (Plus wiele więcej)

Nie ma znaczenia, czy używasz WordPress, Joomla, czy Drupal. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z niestandardowego korporacyjnego systemu CMS, czy też witryny HTML stworzonej przez program Dreamweaver z dawnych czasów.

Site Sensor poinformuje Cię o tym:

 • Strona nie działa? Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie za pośrednictwem poczty e-mail, SMS lub aplikacji na iPhone ‘ a.
 • E-mail nie działa? Będziesz wiedział natychmiast, aby powiedzieć innym o alternatywnych sposobach kontaktu z Tobą.
 • Wyszukiwarki nie są w stanie prawidłowo przetworzyć Twojej witryny? Czujnik jest na nim.

Plus, wszystkie te inne wspaniałe funkcje:

 • Statystyki czasu pracy i czasu reakcji dla każdej monitorowanej witryny.
 • Monitorowanie witryn internetowych z lokalizacji w Ameryce Północnej i Europie zapewnia dokładne wyniki na całym świecie.
 • Sprawdza, czy Twój kanał RSS jest aktualny i poprawnie się rozwiązuje.
 • Zapewnia, że mapa witryny zawiera najnowszy post.
 • Sprawdza stan góra / dół dowolnego urządzenia, które reaguje na pingi.
 • Wie, czy ważne usługi innych firm, takie jak przetwarzanie płatności, są gotowe.
 • Informuje cię, jeśli przypadkowo zablokowałeś wyszukiwarkom indeksowanie Twojej witryny.
 • Daje nieograniczone powiadomienia o statusie witryny e – mail bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.
 • Śledzi witryny za pomocą iPhone ‘ a z dowolnego miejsca i otrzymuje powiadomienia push, gdy witryny zostaną wyłączone i utworzą kopię zapasową.
 • Powiadomi Cię za pomocą wiadomości SMS, gdy strony spadną lub wzrosną (dostępny Międzynarodowy SMS).
 • Opcjonalnie odbieraj automatyczne połączenia, gdy witryny spadną lub wzrosną(rozliczane po 3¢ za połączenie).

Dwa sposoby na włączenie czujnika witryny

Opcja pierwsza: bezpłatne Monitorowanie witryny dla wszystkich klientów hostingowych WordPress

Każdy w branży hostingowej powiedziałby, że musisz być szalony, aby umożliwić klientom poznanie za każdym razem, gdy ich witryna się psuje, niezależnie od tego, czy zauważą, czy nie. Stark, raving, crazy.

Wolimy słowo pewny siebie.

Innymi słowy, nie oświadczenie doskonały czas pracy, jak wszyscy inni w branży hostingowej. My zademonstrować to.

Dlatego każde konto hostingowe Synthesis jest dostarczane z czujnikiem witryny dla jednej witryny, całkowicie za darmo. Jeśli korzystasz z WordPressa, naprawdę zawdzięczasz to sobie i swojej firmie, aby być lepiej traktowanym.

Sprawdź syntezę już dziś.

Opcja druga: szokująco niedrogie Monitorowanie witryny dla każdej witryny

Przyznam to: myślę, że Site Sensor to najlepszy wybór dla spokoju ducha i ratowania przychodów z nieodkrytych przestojów i innych awarii technicznych. A to jest dużo warte.

Pomyśl o tym, ile pieniędzy tracisz, gdy nie zdajesz sobie sprawy, że Twoja strona jest wyłączona? Kiedy nie możesz przyjmować płatności? Kiedy twoje rankingi w wyszukiwarkach cierpią z powodu jakiejś głupiej rzeczy, której nikt nie zauważył?

Nie martw się, że opróżnię Twoje konto na podstawie numeru, który sprawił, że twój mózg się skurczył. Site Sensor jest bardziej przystępny cenowo niż cokolwiek, na co patrzyliśmy jako alternatywę.

Ponownie, to nie jest rzecz WordPress. To jest strona internetowa rzecz.

Monitoruj dowolną witrynę i wszystkie inne krytyczne funkcje internetowe za $ 2 miesięcznie (tak ,to tylko dwa Dolce miesięcznie na naszym planie kwartalnym). Wybierz nasz roczny plan, a to jeszcze mniej.

Jestem pewien, że mogę ci zapewnić doskonały zwrot z tych dwóch dolarów. I jak zawsze, gwarantujemy to.

Pobierz Site Sensor dla swojej witryny już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts