Siedem obowiązkowych artykułów dla freelancerów

Jest 4 lipca w Stanach Zjednoczonych, a wiesz co to znaczy-hot dogi, fajerwerki, oparzenia słoneczne … i jedna lub dwie osoby mogą trochę wypić. Ale nie zapominajmy, co jeszcze oznacza ten dzień.

Zgadza się… 4 lipca to dzień, w którym prezydent Bill Pullman ogłosił Światowy Dzień Niepodległości od tych nieznośnych najeźdźców z kosmosu, zbierając w ten sposób wojska i przerażając międzynarodowych krytyków filmowych.

Najwyraźniej, niejaki John Quincy Adams powiedział coś podobnego w odniesieniu do Wielkiej Brytanii nieco dalej. Przepraszam chłopaki, mam nadzieję, że bez urazy.

Ale ponieważ podstawowe znaczenie tego dnia jest naprawdę o wolność, skupmy się na freelance. Oto siedem artykułów, które pomogą freelancerom i tym, którzy mają nadzieję, że sami będą freelancerami.

20 Must-Read Blogi Dla Niezależnych Pisarzy

Aby zostać niezależnym pisarzem, musisz kochać pisanie. Ale należy również konsekwentnie pracować nad wyostrzaniem swoich umiejętności. A jak ty to robisz? Czytanie dobrze napisanych artykułów i blogów to bardzo dobry początek.

Wycena usług projektowania i pisania

Za mało? Czy jesteś zbyt drogie? Czy korzystasz z niewłaściwej metody obliczania stawek? Skaleczyłeś się? Nadal w metodzie godzinnej? Utknąłeś na kawałku? A co z naliczaniem ile jesteś wart?

5 Rzeczy, Które Freelancerzy Powinni Wiedzieć O Sprzedaży

Dla wielu osób nie będących specjalistami od sprzedaży wzmianka o sprzedawcy jest synonimem manipulacji pieniędzmi, którym należy się za wszelką cenę oprzeć. Taka postawa jest szybkim sposobem na powrót do pracy.

Jak radzić sobie z blokadą pisarską

Terry Starbucker dzieli się swoją metodą radzenia sobie z blokiem pisarskim z punktu widzenia blogowania. Jego technika może cię zaskoczyć.

80 How-To Witryn Wartych Zakładek

Te osiemdziesiąt miejsc to miejsca, do których autorka zwraca się, gdy próbuje dowiedzieć się, jak zrealizować nowy projekt. Zaczyna szukać poradników, które pomogą jej dowiedzieć się, jak inni robili podobne rzeczy.

Pisanie Treści W Świecie Web 2.0

Oto Ładna biała księga na temat treści dla sieci społecznościowych. Jeśli czytasz Copyblogger przez jakiś czas, może nie jest to dla Ciebie nowość, ale jest to dobre wyjaśnienie.

Czy Freelancerzy Są Naprawdę Niezależni?

Oto nieunikniona mucha w Twoim piwie. Czy freelancerzy są naprawdę wolni? Ten post waży plusy i minusy dla istniejących freelancerów i tych, którzy myślą o wypróbowaniu go.

Jeśli Twoja odpowiedź wyjdzie negatywna, zawsze możesz przeczytać raport Teaching Sells i zdecydować się na wykorzystanie swoich umiejętności do opracowania programów szkoleniowych online i witryn członkowskich. Albo po prostu wypij kolejne piwo… poczujesz się lepiej (do jutra). 🙂

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem Teaching Sells and Lateral Action. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts