Recenzja Jive (Teraz GoToConnect)

System telefoniczny Jive oparty na chmurze zapewnia użytkownikom elastyczność nawiązywania i odbierania połączeń z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Przejęty przez nową firmę, stał się GoToConnect, połączeniem usługi telefonicznej Jive i funkcji spotkań online GoToMeeting. Rezultatem jest kompleksowy system komunikacji i współpracy dla firm o różnych kształtach i rozmiarach.

W przeciwieństwie do innych dostawców usług telefonicznych VoIP, GoToConnect daje wszystkim użytkownikom niemal nieograniczony dostęp do wszystkich jego funkcji, niezależnie od planu. Niezależnie od tego, czy jesteś startupem, czy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, GoToConnect może spełnić wszystkie twoje potrzeby w zakresie komunikacji biznesowej w jednym miejscu.

Jive plusy i minusy

Plusy

 • Najważniejsze funkcje dostępne we wszystkich planach
 • Łatwy w konfiguracji i obsłudze
 • Nie wymaga specjalnego sprzętu
 • Integracja aplikacji innych firm
 • Bezpieczna komunikacja
 • Intuicyjny edytor planów wybierania
 • Time-based call routing
 • Solidne raportowanie i monitorowanie połączeń
 • Nielimitowane Auto-obsługa
 • Wiele połączeń biurowych
 • Obsługa klienta 24/7
 • Niezawodne Przewodniki Użytkownika i samouczki

Wady

 • Brak bezpłatnego okresu próbnego
 • Oddzielne konto wymagane do przechowywania nagranych połączeń

Porównaj Oferty

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii Biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki firmowych dostawców usług telefonicznych i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Jive porównuje do najlepszych systemów telefonicznych VoIP

Jive nie jest już tylko dostawcą systemów telefonicznych VoIP. Po połączeniu z oprogramowaniem do spotkań online GoToMeeting w celu stworzenia potężniejszego GoToConnect, jest to teraz siła, z którą należy się liczyć, że niewielu rywali w branży może się równać.

W rzeczywistości nasz top pick RingCentral nie trzyma świecy, aby uzyskać połączenie pod względem funkcji i opłacalności.

Chociaż RingCentral nie oferuje wideokonferencji w swoich najbardziej podstawowych planach, GoToConnect oferuje ją i szereg innych solidnych funkcji dla wszystkich użytkowników, niezależnie od planu. I nawet jeśli RingCentral daje użytkownikom oszczędną opcję płacenia opłaty rocznej z góry, GoToConnect nadal kosztuje mniej ogólnie.

Pomiędzy GoToConnect i innym z naszych najlepszych ofert, Nextiva, ten ostatni wydaje się mieć słabszą przewagę.

W przeciwieństwie do GoToConnect, Nextiva oferuje pełną komunikację, współpracę i własne narzędzia CRM od razu po wyjęciu z pudełka. Jeśli jesteś w branży opieki zdrowotnej, możesz wybrać Nextiva zamiast GoToConnect, ponieważ usługi telefonii VoIP są zgodne z Ustawą o przenośności i odpowiedzialności w ubezpieczeniach zdrowotnych (HIPAA) z 1996 roku. Oznacza to, że Nextiva zapewnia prywatność i bezpieczeństwo danych przechowywanych w chmurze.

Wymagania Sprzętowe Jive

Dzięki GoToConnect możesz zrezygnować z nieporęcznego sprzętu PBX dla wygody wirtualnego systemu telefonicznego.

Ponieważ połączenia są przesyłane przez internet, jest kompatybilny z prawie każdym typem urządzenia. Dzięki temu możesz nawiązywać i odbierać połączenia za pośrednictwem urządzenia mobilnego, aplikacji komputerowej lub przeglądarki internetowej w dowolnym miejscu.

Połączenia dostarczane przez internet oznaczają również mniejsze wydatki, ponieważ nie musisz już kupować specjalnego sprzętu i wydawać pieniędzy na jego utrzymanie. Dzięki temu łatwiej jest skalować firmę za pomocą systemu telefonicznego opartego na chmurze.

Jeśli wolisz znajomość tradycyjnych telefonów biurowych, GoToConnect oferuje również ponad 180 wstępnie skonfigurowanych telefonów biurowych i konferencyjnych. Cena waha się od $75 do $800 za urządzenie.

Telefony VoIP GoToConnect są gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Ponadto nie mają drogich komponentów sprzętowych, które są dostarczane ze staroświeckimi telefonami analogowymi. Zamiast tego są one dostarczane z hostowanymi funkcjami GoToConnect VoIP, takimi jak automatyczne obsługa, bezpłatne połączenia międzymiastowe i skrzynki poczty głosowej bez dodatkowych opłat.

Jeśli używasz starego lokalnego systemu telefonicznego z setkami telefonów analogowych, GoToConnect pomoże Ci ułatwić przejście. Analogowe telefony biurkowe mogą nadal współpracować z VoIP, ale musisz użyć analogowego adaptera telefonicznego. To specjalne urządzenie konwertuje sygnały elektryczne na pakiety danych, które może przesyłać wirtualny system telefoniczny.

Jeśli jesteś solopreneurem lub małym zespołem zdalnym, który nie potrzebuje żadnego dodatkowego sprzętu, warto rozważyć RingCentral lub Grasshopper.

RingCentral to nasz najlepszy system telefoniczny VoIP i możesz go używać z dowolnym istniejącym telefonem.

Konik polny nie wymaga również żadnych dodatkowych urządzeń. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać numer i zainstalować aplikację Grasshopper, aby rozpocząć nawiązywanie i odbieranie połączeń. Za każdym razem, gdy jest rozmowa biznesowa, pojawi się ikona konika polnego, więc Twoje rozmowy służbowe i osobiste będą zawsze oddzielne.

Cennik Jive

Podobnie jak inne rozwiązania VoIP, GoToConnect również ceni swoje plany w zależności od liczby użytkowników. Im więcej masz pracowników, tym mniej płacisz za głowę.

Jednak GoToConnect jest najbardziej hojnym dostawcą usług VoIP w branży. W dwóch górnych planach wszyscy użytkownicy mają dostęp do ponad 80 funkcji, w tym nieograniczonej liczby kolejek połączeń, identyfikatora dzwoniącego i routingu połączeń.

Ceny dzielą się na trzy pakiety, które skalują się w zależności od liczby użytkowników. Plan podstawowy jest ograniczony i przeznaczony dla znacznie mniejszych operacji, począwszy od $22/miesiąc, gdy rozliczane corocznie dla użytkowników 1-20 (powyżej których plan podstawowy nie jest już dostępny).

Plany Standard i Premium zawierają wszystkie dzwonki i gwizdki, począwszy od $26/miesiąc i $39/miesiąc, odpowiednio, dla maksymalnie 20 użytkowników. Dla 21 lub więcej użytkowników Cena standard spada do $23 / miesiąc.

Przedsiębiorcy i małe firmy zatrudniające od pięciu do dziesięciu pracowników mogą również rozważyć inną tanią alternatywę. Ooma Office może dać najlepsze uderzenie za złotówkę z najbardziej podstawowym planem, który zaczyna się od $19.95 za użytkownika miesięcznie. Jeśli chcesz więcej funkcji, możesz również uaktualnić do $24.95 za użytkownika miesięcznie, co mieści się w tym samym przedziale cenowym, co najtańsze plany GoToConnect.

Konfiguracja Jive i łatwość obsługi

Nie musisz być biegły technologicznie, aby zainstalować i utrzymywać system telefoniczny VoIP GoToConnect.

Jest mnóstwo informacji online, aby zapewnić pomoc. Jednak bardziej dokładny “Kreator konfiguracji” znacznie poprawi szybkość i łatwość instalacji. Ale nawet bez szczegółowej dokumentacji online, Zespół Obsługi Klienta GoToConnect jest zawsze gotowy do wyciągnięcia pomocnej ręki przez różne punkty kontaktu.

Ogólnie rzecz biorąc, proces konfiguracji jest głównie plug-and-play. Dlatego zapracowane zespoły bez czasu na Majsterkowanie mogą szybko uruchomić swój system telefoniczny. Instalacja jest tak prosta, że możesz wysyłać telefony do zespołu zdalnego, kazać im podłączyć urządzenia i zacząć wykonywać połączenia od razu.

Konfiguracja GoToConnect jest łatwiejsza, jeśli nie masz żadnego telefonu VoIP do podłączenia. Po prostu uzyskaj dostęp do interfejsu internetowego, a następnie skonfiguruj routing połączeń za pomocą edytora wizualnego i możesz już iść.

Oprócz GoToConnect, zalecamy również Ooma VoIP, ponieważ jest łatwy i szybki w konfiguracji. Cały proces jest nieskomplikowany, że możesz uruchomić swój system telefoniczny w mniej niż 15 minut.

Funkcje Jive

Oparty na chmurze system telefoniczny Jive ma wszystko, czego potrzebujesz, aby nawiązywać i odbierać połączenia, zarówno wewnątrz, jak i poza firmą. A teraz, gdy jest on dołączony do oprogramowania do spotkań online, aby utworzyć GoToConnect, Twój zespół może również współpracować w ramach jednej platformy.

Jego plany all-inclusive dają użytkownikom dostęp do narzędzi, za które inni dostawcy pobierają dodatkowe opłaty. Obejmują one edytor planu wybierania z interfejsem “przeciągnij i upuść”, dzięki czemu łatwiej jest tworzyć i dostosowywać przepływy połączeń dla zespołu.

Wyznaczanie trasy połączeń w oparciu o czas jest łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu klienci będą informowani, kiedy Twoja firma jest dostępna, a kiedy nie. Routing połączeń umożliwia również klientom w całym kraju wybranie lokalnego numeru i bezproblemowe przekierowanie go do jednego z przedstawicieli.

Narzędzie do monitorowania połączeń GoToConnect pomaga zdawać sobie sprawę z tego, jak każdy pracownik obsługuje połączenia. Z drugiej strony wbudowana funkcja analytics generuje raporty, które stanowią wizualną reprezentację sposobu komunikacji i współpracy Twoich pracowników.

W międzyczasie wiadomości głosowe są również automatycznie wysyłane na twój adres e-mail, dzięki czemu nadal możesz otrzymywać powiadomienia o ważnych i pilnych sprawach, nawet jeśli nie jesteś w biurze. W ten sposób możesz odzyskać pocztę głosową, gdziekolwiek jesteś i dzwonić do klientów lub klientów, którzy pilnie chcą z tobą porozmawiać.

Inne funkcje zarządzania połączeniami obejmują automatyczną obsługę, Park połączeń, kolejki połączeń, czekanie na połączenia, transfery połączeń, nie przeszkadzać, historię połączeń i znajdź mnie/Śledź mnie.

GoToConnect oferuje również wysokiej jakości wideokonferencje i funkcje contact center jako dodatki.

Funkcja wideokonferencji umożliwia uruchamianie spotkań bezpośrednio w aplikacji internetowej. Jest wyposażony w Udostępnianie ekranu jednym kliknięciem, dzięki czemu można przejść z czatu lub połączenia do wideokonferencji bez żadnych kłopotów. Nie ma potrzeby przełączania aplikacji ani żonglowania różnymi narzędziami, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się pod jednym dachem.

Firmy mogą również korzystać z usług contact center, aby pomóc im lepiej obsługiwać swoich klientów. Te funkcje call center obejmują zaawansowane strategie pierścienia, Zapowiedzi pre-call, nieograniczone kolejki połączeń i zapowiedzi czasu oczekiwania.

W miarę rozwoju firmy GoToConnect jest wystarczająco elastyczny, aby zapewnić narzędzia potrzebne do skutecznego skalowania. A nawet jeśli nie ma wbudowanych funkcji, których szukasz, łatwo rozszerzyć jego funkcjonalność, integrując GoToConnect z aplikacjami innych firm, takimi jak Salesforce, Zendesk, Slack, Outlook i wiele innych.

Jive Connect Bundle

Pakiet GoToConnect Connect łączy w sobie to, co najlepsze z systemu telefonicznego Jive VoIP i oprogramowania GoToMeeting do spotkań online. W ten sposób nie będziesz musiał żonglować wieloma narzędziami do współpracy jednocześnie.

Za jedyne $19.95 miesięcznie Twoi pracownicy mogą wykonywać lub odbierać połączenia i jednocześnie mieć dostęp do podstawowych funkcji wideokonferencji.

Dzięki systemowi telefonicznemu Jive VoIP możesz dodawać niestandardową muzykę hold, tworzyć przepływy pracy za pomocą edytora planów wybierania i dzwonić na całym świecie. Możesz także wykorzystać routing połączeń, aby umożliwić pracownikom zdalnym odbieranie połączeń w dowolnym miejscu i informować klientów, kiedy Twoja firma jest zamknięta lub Otwarta.

Jeśli chodzi o funkcje wideokonferencji, Pakiet Połącz umożliwia rozpoczęcie webinarium dla maksymalnie 150 uczestników. To webinarium zawiera również transkrypcję spotkań, dzięki czemu możesz zachować stały zapis jego treści.

Jive Enterprise Suite

Aby zbudować wydajny i spójny zespół, potrzebujesz czegoś więcej niż hostowanego systemu telefonicznego VoIP.

GoToConnect Enterprise Suite to kompleksowe rozwiązanie, które dba zarówno o zadowolenie klientów, jak i produktywność pracowników. Posiada wszystkie podstawowe funkcje pakietu Connect z ulepszonymi narzędziami do współpracy, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Pakiet Enterprise Suite umożliwia bezproblemową interakcję z klientami dzięki funkcjom zarządzania głosami i połączeniami dostępnym w pakiecie Connect. Z drugiej strony rozwiązanie webinaru może pomieścić do 3000 uczestników. Dzięki pakietowi sprzętu i oprogramowania GoToRoom możesz teraz przekształcić każde pomieszczenie w inteligentne pomieszczenie konferencyjne.

Dzięki Pakietowi Enterprise możesz uzyskać wszystkie te funkcje, jednocześnie wydając mniej. Możesz współpracować z GoTo, który oceni Twoje potrzeby, aby znaleźć sposoby na obniżenie kosztów bez skracania kątów.

Jive Startup Suite

Pakiet Startup Suite oferuje prostsze rozwiązania, które ułatwiają poruszanie się na wczesnych etapach działalności.

Podobnie jak pakiet Enterprise, ten oferuje również elastyczny system telefoniczny Jive oparty na chmurze i oprogramowanie do spotkań online GoToMeeting. Ma również możliwość przekształcenia Twojego pokoju w profesjonalną salę konferencyjną w kilka minut.

Możesz również zorganizować prostą wideokonferencję za pomocą pakietu Startup Suite, ale nigdzie nie jest tak niezawodny jak pakiet Enterprise. Bez GoToWebinar w pakiecie możesz organizować spotkania dla maksymalnie 250 uczestników.

Porównaj Oferty

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii Biznesowej
Sprawdziliśmy dziesiątki firmowych dostawców usług telefonicznych i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Jive przeszedł długą drogę, odkąd po raz pierwszy wszedł na rynek dzięki systemowi telefonicznemu opartemu na chmurze. Teraz znany jako GoToConnect, jest wyposażony w narzędzia konferencyjne, więc wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji i współpracy z zespołem, znajduje się w jednym miejscu. Chociaż nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej ani bezpłatnej, szeroka gama funkcji sprawia, że jest ona wyższa niż reszta. Ekonomiczne i skalowalne rozwiązanie GoToConnect jest idealne dla każdej firmy, niezależnie od tego, czy rozpoczynasz od zera, czy chcesz się rozwijać.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Ooma Recenzja

Komunikacja jest niezbędna, jeśli chodzi o Twoją firmę. Oznacza to, że potrzebujesz systemu telefonicznego VoIP, który dobrze ci…

Best Work Order Software

Potrzebujesz dobrego oprogramowania do porządkowania, zarządzania i utrzymywania danych o projektach. Pomocne jest również utrzymywanie i śledzenie zasobów,…