Recenzja GoToMeeting

GoToMeeting zajmuje wysokie miejsce na naszej liście Najlepszych Usług telekonferencyjnych.

Platforma oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do przeprowadzenia udanego spotkania biznesowego. GoToMeeting wyróżnia się wyjątkową jakością połączeń, solidnymi funkcjami i doskonałą obsługą klienta.

Jeśli osiągnąłeś granice darmowego oprogramowania do konferencji lub nie jesteś zadowolony z tego, czego teraz używasz, GoToMeeting jest zdecydowanie wart sprawdzenia. Przestań martwić się o limity czasowe połączeń lub słabą jakość głosu.

W tej recenzji sprawdzimy, jak wypada ona w porównaniu z innymi w tej kategorii, zalety i wady korzystania z GoToMeeting oraz jakie opcje planu są dostępne dla ciebie.

Pro tip: Jeśli już jesteś przekonany, to proponuję zapisać się na Bezpłatna wersja próbna GoToMeeting.

Najwyżej Oceniane GoToMeeting Alternatywy

GoToMeeting to świetna opcja do rozważenia, ale zanim to zrobisz, pamiętaj, aby sprawdzić nasze najwyżej oceniane usługi połączeń konferencyjnych.

 1. Nextiva – Najlepsza Jakość Dźwięku Rozmów Konferencyjnych
 2. RingCentral – Najlepsze połączenie wideokonferencyjne i telefoniczne
 3. GoToMeeting– Najlepszy do modernizacji (lub tworzenia) sali konferencyjnej
 4. Phone.com – Najtańsze opcje rutynowych małych rozmów konferencyjnych
 5. ClickMeeting – Najlepsze narzędzia do webinariów i prezentacji
 6. Zoom– Najlepsze dla dużych zespołów
 7. Google Hangouts – Najłatwiej skonfigurować i zaprosić
 8. Webex – Najlepsze do współpracy zespołowej

GoToMeeting plusy i minusy

Gorąco polecamy GoToMeeting dla wielu użytkowników, ale nie będzie to idealne rozwiązanie dla wszystkich. Przejrzyj te sekcje na temat korzyści i wad GoToMeeting, aby określić, jak dobre dopasowanie jest dla Twojej firmy lub organizacji.

Plusy

GoToMeeting ma szeroki zakres funkcji dla różnych przypadków użycia. Zwrócę uwagę na niektóre z najważniejszych zalet oprogramowania i usługi GoToMeeting.

Połączenia Konferencyjne

Niezależnie od tego, czy chcesz komunikować się ze współpracownikami, klientami czy potencjalnymi klientami, połączenia konferencyjne GoToMeeting są dla ciebie odpowiednie.

GoToMeeting pozwala na dołączenie i skonfigurowanie połączenia tak długo, jak masz połączenie z Internetem. Jest kompatybilny z systemami Windows, Mac i urządzeniami mobilnymi.

Ich interfejs jest również bardzo łatwy do nauczenia. Od wstępnej konfiguracji do funkcji jakości połączeń i zarządzania spotkaniami-każdy może z niej korzystać.

Nie martw się też o limity czasowe. Wszystkie ich połączenia pochodzą z nielimitowanymi połączeniami.

GoToMeeting zapewnia opcjonalne bezpłatne numery dla ponad 50 krajów. Jeśli dodasz tę funkcję, zapłacisz tylko za to, czego używasz. Jest to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych usług telefonicznych VoIP.

Otrzymasz również niestandardowe zaproszenia e-mail, połączenia bez rezerwacji, zintegrowane planowanie i spotkania jednym kliknięciem za pomocą funkcji połączeń konferencyjnych.

Wideokonferencje

Video Conference

Oprócz połączeń audio, GoToMeeting zapewnia wideokonferencje w jakości HD. Daje to możliwość organizowania spotkań twarzą w twarz online dla maksymalnie 25 użytkowników.

Inne platformy do wideokonferencji mają mylące elementy sterujące, błędy synchronizacji i nieoczekiwane przestoje. Ale nie musisz się martwić o żaden z tych problemów z GoToMeeting.

Platforma umożliwia współpracę w chmurze zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych.

Przepustowość jest automatycznie dostosowywana dla każdego użytkownika w oparciu o jego zasoby i sprzęt, dzięki czemu jest bezproblemowa dla wszystkich zaangażowanych.

Korzystanie z funkcji wideokonferencji jest proste. GoToMeeting pozwala osobom korzystającym z aplikacji komputerowej edytować preferencje kamery internetowej. Możesz więc zmienić format wyświetlania przed uruchomieniem.

Chcesz wyskoczyć z kamery bez wychodzenia lub przerywania spotkania? Nie ma sprawy. GoToMeeting ułatwia to osiągnięcie.

Udostępnianie Ekranu

Udostępnianie ekranu Online umożliwia prezentowanie ekranu komputera w czasie rzeczywistym uczestnikom spotkania.

Jest to doskonały sposób na poprawę komunikacji, gdy potrzebne są wizualizacje.

Udostępnianie ekranu pomaga w burzy mózgów, szkoleniu członków zespołu lub prezentacjach i prezentacjach slajdów.

Dzięki funkcjom udostępniania ekranu możesz w kilka sekund przekształcić każde połączenie konferencyjne w pełnowymiarową prezentację.

Kolejną zaletą tej funkcji jest jej elastyczność. Możesz wybrać dokładnie ekran, który chcesz udostępnić. Niezależnie od tego, czy jest to cały monitor, czy tylko jedna aplikacja, GoToMeeting ma ustawienia spełniające Twoje potrzeby.

Screen Sharing

Uczestnicy spotkania nie muszą pobierać żadnego oprogramowania komputerowego ani mobilnego, aby uzyskać dostęp do funkcji udostępniania ekranu. GoToMeeting oferuje udostępnianie ekranu ze wszystkich przeglądarek Chrome.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które znajdują się w środowisku z ograniczeniami programowymi lub używają systemu operacyjnego, w którym instalacja aplikacji nie jest możliwa. Są to typowe scenariusze dla niektórych uprawnień zapory korporacyjnej.

Możesz również udostępnić ekran z iPhone ‘ a lub iPada. Będziesz nawet mógł płynnie przełączać się między urządzeniami z systemem iOS. Jeśli spotkanie jest spóźnione i musisz odejść od komputera, po prostu kontynuuj na urządzeniu mobilnym bez wychodzenia ze spotkania.

Transkrypcje i nagrania

Częstym problemem spotkań wirtualnych (i spotkań osobistych zbyt uczciwie) jest zdolność do przechowywania informacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku dłuższych sesji z udziałem wielu prelegentów i uczestników.

Ręcznie pisane notatki nie zawsze są praktyczne i możliwe. Na szczęście istnieje wiele narzędzi cyfrowych, aby rozwiązać ten problem.

GoToMeeting rozwiązuje ten problem z transkrypcjami i nagraniami. Po prostu kliknij przycisk nagrywaj. Ekran prezentera, wraz z dźwiękiem WSZYSTKICH, zostanie przechwycony. Nagrania te można przechowywać lokalnie lub w chmurze.

Smart Meeting Assistant automatycznie przepisze rozmowę. Więc zawsze będziesz mógł odwołać się do tych zapisów.

Recording

Nie ma już powodu, aby przypisywać wyznaczonego transcribera do swoich spotkań. Zamiast spierać się, aby zapisać rzeczy, możesz zwrócić uwagę na to, co się dzieje.

Transkrypcje i nagrania są również bardzo korzystne dla współpracowników lub klientów, którzy nie mogli uczestniczyć. Mogą ponownie oglądać spotkanie w swoim czasie, jakby tam byli.

Pakiety Sprzętowe

GoToMeeting zapewnia cały sprzęt potrzebny do organizowania wysokiej jakości spotkań. Mają pakiety sprzętowe dostępne dla pomieszczeń konferencyjnych, a także większych sal konferencyjnych.

Dzięki Poly i Dolby Voice GoToMeeting zapewnia najwyższą technologię linii. Jakość dźwięku i obrazu w tych pakietach nie ma sobie równych.

Te gotowe rozwiązania do sal konferencyjnych są niezwykle przyjazne dla użytkownika. Instalacja jest również łatwa. Możesz skonfigurować cały system w mniej niż 15 minut.

Nie ma powodu, aby dostawać sprzęt do sali konferencyjnej od zewnętrznego dostawcy. Łączenie Twojego rozwiązania z GoToMeeting to opłacalny sposób na uzyskanie najwyższej jakości sprzętu.

Konferencje Mobilne

W dobie pracy zdalnej, cyfrowych nomadów i dystansowania społecznego, konferencje mobilne są koniecznością. W końcu zdalni pracownicy nie zawsze są przywiązani do biurka z komputerem do dyspozycji.

GoToMeeting rozwiązuje ten problem, udostępniając natywne aplikacje mobilne dla systemów iOS, Android i Windows. Teraz możesz zaplanować, dołączyć lub zorganizować spotkanie bezpośrednio z dowolnego urządzenia mobilnego.

Aplikacja mobilna nadal oferuje wszystkie funkcje i korzyści, które wcześniej omawialiśmy. Będziesz mógł udostępniać swój ekran i nagrywać spotkania. Działa zarówno w przypadku połączeń audio, jak i wideokonferencji.

Ponownie, GoToMeeting automatycznie dostosuje przepustowość, aby zapewnić wysoką jakość, bez względu na to, gdzie jesteś.

Powiedz, że jesteś w podróży, a obsługa komórki nie jest dobra. Włącz tryb podmiejski, który wyłącza udostępnianie ekranu i wideo. Połączenie będzie tak jasne, jak to możliwe, a zaoszczędzisz do 90 procent na zużyciu danych.

Wady

GoToMeeting ma pewne wady. Poniżej znajduje się kilka innych rzeczy, które należy rozważyć przed pociągnięciem za spust.

Wymagane Stabilne Połączenie

Nie jest to do końca negatywne dla GoToMeeting, ale powinieneś mieć świadomość, że stabilne połączenie internetowe jest koniecznością. Kiedy pobierasz pliki, kogo obchodzi niewielkie opóźnienie? Ale kiedy próbujesz mieć połączenie konferencyjne, nawet niewielkie opóźnienia sprawią, że rozmowa będzie niemożliwa.

Nawet krótkie przerwy mogą wymusić awarię sesji — co jest bardzo złe, jeśli spotkanie jest ważne lub często masz złe połączenie z Internetem. Ponowne rozpoczęcie nowego spotkania może być uciążliwe, zwłaszcza gdy jest wielu uczestników.

Jeśli Twoja firma doświadcza wielu problemów z połączeniem internetowym, powinieneś zainwestować trochę myśli w swoją sieć (na przykład ustalanie priorytetów ruchu VoIP) lub spojrzeć na przełączanie dostawców Internetu przed zarejestrowaniem się na GoToMeeting.

Jakość Sprzętu

Jakość sprzętu używanego do organizowania i uczestniczenia w spotkaniach ma znaczenie. GoToMeeting nadaje priorytet najbardziej aktualnym rozwiązaniom, ale nie nadąża za przestarzałą technologią.

Jeśli używasz sprzętu, który ma więcej niż pięć lat, prawdopodobnie będziesz potrzebował aktualizacji, aby uzyskać pełne korzyści z GoToMeeting. Na szczęście możesz uzyskać pakiet sprzętu bezpośrednio od tego dostawcy.

Dodatkowe Koszty Dla Funkcji Premium

Wybrany plan określa funkcje, które otrzymasz.

Na przykład Plan podstawowy nie jest all inclusive. Musisz uaktualnić, aby jak najlepiej wykorzystać GoToMeeting.

To może być zerwanie umowy w zależności od budżetu.

Pamiętaj, aby sprawdzić listę funkcji, zanim zdecydujesz się na plan, który chcesz wybrać.

Ograniczone Możliwości Czatu

Do niedawna czat GoToMeeting ograniczał się do spotkań. Oznacza to, że nie można było tworzyć czatów do komunikatorów na żądanie.

Teraz uruchomili Czat biznesowy, który zawiera tę funkcję. Jednak nie sądzę, że jest to punkt, w którym można go użyć do zastąpienia Slacka lub podobnych narzędzi do przesyłania wiadomości w czasie rzeczywistym.

Może to się zmieni w przyszłości. Ale na razie GoToMeeting jest lepszy ze względu na możliwości połączeń konferencyjnych, a nie funkcji czatu.

Brak Darmowego Planu

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele bezpłatnych usług połączeń konferencyjnych. Jednak GoToMeeting nie jest jednym z nich.

Oferują one 14-dniowy bezpłatny okres próbny i zapewniają zniżki na roczne umowy, ale nie można korzystać z oprogramowania za darmo w nieskończoność.

Porównaj plany GoToMeeting i ceny

Pricing

GoToMeeting oferuje trzy różne plany, aby pomieścić firmy o różnych kształtach i rozmiarach. To dobrze, ponieważ oznacza to, że są one skalowalne i będą się rozwijać wraz z rozwojem Twojej firmy.

Dam ci dogłębne spojrzenie na to, co każdy plan ma do zaoferowania, w tym punkty cenowe.

GoToMeeting Professional

GoToMeeting Professional zaczyna się od $12 miesięcznie na użytkownika z roczną umową. Miesięczna stawka wynosi 14 USD miesięcznie dla każdego użytkownika.

Pakiet ten pozwala na organizację spotkań i rozmów konferencyjnych do 150 uczestników, co jest więcej niż wystarczające dla małej firmy.

Oprócz wideo HD, dźwięku, udostępniania ekranu i innych korzyści, które omówiliśmy wcześniej, GoToMeeting Professional ma następujące funkcje:

 • Kompatybilny z poleceniami głosowymi Siri
 • Integracja Slack (Uruchom Spotkanie bezpośrednio ze Slack)
 • Wtyczka Office 365
 • Wtyczka Google Calendar
 • Integracja Salesforce
 • Szyfrowanie SSL
 • Szyfrowanie AES-256 bit
 • Certyfikowane centra danych SOC2
 • Zgodny z HIPAA
 • Pojedyncze logowanie

Skorzystasz również z całodobowej obsługi klienta GoToMeeting.

Centrum administracyjne to solidny i intuicyjny pulpit nawigacyjny do zarządzania połączeniami, użytkownikami i kontem. Będziesz mieć również dostęp do raportów diagnostycznych dla wszystkich spotkań. Umożliwia to śledzenie wydajności na poziomie użytkownika w celu zaawansowanego rozwiązywania problemów.

Każda aktualizacja lub zmiana wprowadzona na twoim koncie jest śledzona. Dzienniki te można przeglądać za pomocą raportów administratora do pobrania.

Nawet z planem podstawowym, GoToMeeting daje nieograniczoną liczbę spotkań bez ograniczeń czasowych dla połączeń audio i wideo. Trudno jest znaleźć lepszy plan połączeń konferencyjnych na rynku z tak wieloma zaawansowanymi funkcjami.

Funkcje transkrypcji i nagrywania nie są dostępne w GoToMeeting Professional. Więc musisz uaktualnić, jeśli chcesz te zaawansowane funkcje.

GoToMeeting Biznes

GoToMeeting biznes zaczyna się od $16 miesięcznie na użytkownika z roczną umową. Jeśli nie chcesz długoterminowego zobowiązania, możesz $19 za użytkownika miesięcznie.

Ten plan pozwala na prowadzenie rozmów z maksymalnie 250 uczestnikami, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla średnich i dużych organizacji.

GoToMeeting Business ma wszystkie funkcje w profesjonalnym planie, z dodatkami, takimi jak:

 • Nieograniczone nagrywanie w chmurze
 • Transkrypcje spotkań
 • Narzędzia do rysowania
 • Współdzielenie klawiatury i myszy
 • Blokada spotkania

Funkcja Blokada spotkania dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa do połączeń. Po rozpoczęciu spotkania późni użytkownicy muszą poczekać, aż gospodarz ich wpuści.

GoToMeeting biznes pochodzi z inteligentnego asystenta. To narzędzie wykorzystuje technologię uczenia maszynowego do automatycznego wykrywania pasemek i elementów akcji na spotkaniu.

Skorzystasz również z możliwości robienia notatek bezpośrednio na platformie podczas rozmowy telefonicznej lub konferencji.

GoToMeeting uruchomił niedawno nową funkcję dostępną w biznesplanie o nazwie “Slide to PDF.”Podczas prezentacji można automatycznie przechwytywać slajdy i tworzyć udostępniane pliki PDF ze wszystkim w porządku chronologicznym. Jest to kolejny sposób na utrzymanie porządku po zakończeniu spotkania.

GoToMeeting Enterprise

Jak sama nazwa wskazuje, jest to rozwiązanie klasy korporacyjnej przeznaczone dla większych organizacji, których potrzeby przekraczają granice innych planów.

Oznacza to, że ceny GoToMeeting Enterprise są dostosowane do każdej organizacji. Zapewniają rabaty ilościowe dla dodatkowych użytkowników.

Musisz skontaktować się z zespołem sprzedaży GoToMeeting, aby uzyskać wycenę.

Organizuj spotkania i rozmowy z maksymalnie 3000 uczestników. Jest to idealne rozwiązanie dla organizacji z dziesiątkami lokalizacji w całym kraju lub na całym świecie.

Plan Enterprise umożliwia połączenie za pomocą istniejącego systemu sali konferencyjnej z inroom Link (H. 323, SIP). Zapewnia to dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla twojej ochrony.

Poza całodobową obsługą klienta, GoToMeeting zapewni Ci dedykowanego menedżera ds. sukcesu klienta. Skorzystasz również z niestandardowych wdrożeń, szkoleń i przeglądów kwartalnych.

Wniosek

Ogólnie Rzecz Biorąc, GoToMeeting jest wyjątkowym dostawcą usług połączeń konferencyjnych.

Mają rozwiązania dla małych, średnich i dużych organizacji. Plany są przystępne cenowo i zaczynają się od $12 miesięcznie. Są one wyposażone w funkcje, które wykraczają poza podstawowe połączenia audio lub wideo.

Nawet Plan podstawowy oferuje nieograniczone połączenia bez ograniczeń dla maksymalnie 150 uczestników. Inne rozwiązania połączeń konferencyjnych nie da ci tyle po wyjęciu z pudełka.

Technologia jest również najnowocześniejsza. Zawsze korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i oferują wyjątkowe pakiety sprzętowe również dla firm.

Niezależnie od tego, czy organizujesz spotkania z biurowej sali konferencyjnej, czy też w podróży za pomocą urządzenia mobilnego, GoToMeeting zapewni Ci ochronę.

Chociaż platforma ma kilka wad, powiedziałbym, że plusy zdecydowanie przewyższają minusy.

Wypróbuj GoToMeeting przez 14 dni z bezpłatnym okresem próbnym. Nie musisz nawet podawać danych karty kredytowej, więc nie ma zobowiązań.

Total
0
Shares
Related Posts

Recenzja Databox

Platforma analityczna Databox zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich rodzajów danych śledzenia, dając firmom możliwość monitorowania wydajności…