Przewodnik po skutecznym marketingu Online

Piękna kobieta siedzi sama w barze. Miała długi dzień. Klienci byli trudni, praca piętrzyła się, a ona szalała, żeby to wszystko załatwić. Teraz jest zmęczona i próbuje się odprężyć.

Po obu stronach kobiety siedzi mężczyzna. Jeden ma na sobie elegancki garnitur, złoty zegarek, i ma walizkę obok niego. Drugi mężczyzna nosi czapkę z daszkiem, koszulkę, dżinsy i trampki.

Mężczyzna w eleganckim garniturze zaczyna rozmawiać z kobietą. Opowiada jej o swoich referencjach i dyplomach. Wspomina o swoim wykształceniu w Lidze Bluszczowej i najwyższych ocenach. Jest imponujący i nie ma nic przeciwko temu, żeby się dowiedziała.

Mówi o zeszłorocznych transakcjach, każda warta co najmniej milion dolarów. Rozbiera kilka wielkich nazwisk i mówi kobiecie, że ma osobiste powiązania z każdą z nich. Wspomina o swoim luksusowym mieszkaniu, pięciu samochodach i swoich sukcesach.

Następnie wręcza kobiecie elegancką wizytówkę z odważnymi, złotymi napisami. Pyta o jej kartę w zamian i wspomina, że jeśli ją dostanie, umieści ją na swojej liście preferowanych klientów (wraz z innymi wskazanymi korzyściami).

Kobieta zwraca się do drugiego mężczyzny w czapce z daszkiem. Mężczyzna rozpoczyna rozmowę i pyta kobietę o jej dzień. Słucha jej odpowiedzi. Zadaje więcej pytań. Pozwala jej prowadzić rozmowę i wyraża empatię, kiwając głową i mówiąc, że rozumie, co czuje.

Rozmowa toczy się wokół kobiety i problemów, z którymi się borykała. Ten człowiek nigdy nie mówi o sobie. Proponuje kobiecie kilka sugestii, które mogą pomóc, że jutro będzie lepszy dzień.

Jak myślisz, kto ma numer tej kobiety?

Total
0
Shares
Related Posts