Przestań próbować zarabiać w Internecie

Czy nie nadszedł czas, abyśmy przestali mówić o”zarabianiu pieniędzy w Internecie”?

Kiedy spojrzysz na to, co robią Amazon, iTunes i Google … jak również niezliczone firmy e-learningowe i inne firmy technologiczne (z większą liczbą pojawiających się każdego dnia), jest całkiem oczywiste, że nie jest to już “zarabianie pieniędzy w Internecie”.

To tylko prowadzenie biznesu w świecie, w którym żyjemy.

Jeśli szukasz innego z tych rozwiązań “business in a box”, powinieneś przestać czytać ten post teraz.

(Nie powinieneś też nigdy czytać niczego innego, co piszę, bo to tylko działa ci na nerwy.)

Copyblogger nigdy nie nauczy was “systemu pozyskiwania pieniędzy”, jak to czynią niektórzy tak zwani Guru. Nie uczymy Cię, jak zarabiać na swojej stronie internetowej. Uczymy elastycznych RAM tworzenia i ulepszania świata rzeczywistego firmy.

Mamy kilka całkiem dobrych map, ale to Ty musisz podjąć odpowiednie kroki.

Strony internetowe nie zarabiają. Firmy zarabiają pieniądze.

Spójrz jeszcze raz na listę firm.

Amazonka. iTunes. Google.

To biznes. Obsługują klientów i pobierają przychody. Nie mierzą sukcesu w “zaangażowaniu” lub polubieniach na Facebooku lub odsłonach stron. Mierzą sukces przez to, ile zarabiają.

Jeśli nie zarabiają wystarczająco dużo, ulepszają swoje produkty lub marketing-lub oba.

Nie ma znaczenia, czy chcesz zarabiać $ 100 miesięcznie, czy $100,000 miesięcznie. Nie ma znaczenia, ile lub ile godzin jesteś gotów poświęcić.

Dopóki nie pomyślisz o tym, co robisz jako o biznesie, będziesz kręcił kołami.

Wszystkiego innego można się nauczyć.

(Jest kilka osób, które powiedzą ci, że przedsiębiorczość jest rodzajem specjalnej “odziedziczonej cechy”posiadanej przez kilku wybranych. Ci ludzie mają coś, co lubię nazywać problemem rzeczywistości. Daję ci pozwolenie na ignorowanie ich.)

To ciekawy czas

Jeśli masz dużo pomysłów i dobrą etykę pracy, aby je wesprzeć, jest to bardzo interesujący czas dla ciebie.

Zmień się to nasza nowa stabilność. Wszystko jest w ruchu.

Spójrz na rewolucję w firmach zajmujących się nauczaniem online. Nawet gdy nastąpił wybuch wysokiej jakości kursów uniwersyteckich przenoszących się online za darmo, nastąpił równy lub większy wybuch nietradycyjne Edukacja.

Edukacja, która bardziej dotyczy wyników, a mniej kartek papieru. Edukacja służąca nowym rodzajom uczniów, z różnymi formatami i różnymi modelami uczenia się.

Coraz więcej ludzi robi coś, czego nigdy wcześniej nie widziano … i robią to pięknie.

Ten post jest fragmentem (nieco poprawionym) darmowego raportu specjalnego Briana Clarka i właśnie napisałem na Rewolucja w edukacji Online: poprowadzisz czy pozostaniesz w tyle?

Napisaliśmy go w ramach programu “Teaching Sells launch”, który odbywa się właśnie teraz. (Jeśli nie masz pojęcia, czym jest nauczanie, oto miarka.)

Z przyjemnością prześlemy Ci resztę raportu,a także 20-stopniową mapę drogową i seminarium audio na temat rozwiązania problemu drogowego.”(Wszystkie są darmowe.)

Raport, Mapa Drogowa i seminarium współpracują ze sobą, aby dać ci podstawową orientację na budowanie biznesu edukacji online. Dla niektórych to wszystko, czego potrzebują, aby ruszyć do przodu i zacząć tworzyć coś epickiego. Inni będą chcieli więcej wsparcia i kierunku, w którym wchodzi kompletny kurs sprzedaży nauczania.

Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do raportu — z mapą drogową, seminarium, studiami przypadków i dodatkowymi artykułami pojawiającymi się w ciągu najbliższego tygodnia — wpadnij i Zostaw swój adres e-mail w Teaching Sells.

Otrzymasz link do raportu (i więcej dobrych rzeczy), jak tylko potwierdzisz, że chcesz usłyszeć od nas. Ale nie zwlekaj-gdy zamkniemy rejestrację dla nowych członków na 2012 rok, wszystkie darmowe rzeczy również znikną.

Czekamy na Ciebie …

Total
0
Shares
Related Posts