Przegląd Władz Inc

Inc Authority jest jedną z najbardziej wiarygodnych i zaufanych marek w branży tworzenia biznesu. Przez ponad 30 lat pomogli stworzyć dziesiątki tysięcy LLC i korporacji.

Firma jest najbardziej znana ze swoich niskich kosztów i prostoty. W rzeczywistości Inc Authority oferuje nawet bezpłatne usługi tworzenia biznesu (więcej na ten temat wkrótce).

Przedsiębiorcy we wszystkich stanach 50 użyli Inc Authority jako punktu kompleksowej obsługi do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Oprócz planów zakładania działalności, Inc Authority oferuje inne usługi związane z planowaniem podatkowym, planowaniem emerytalnym, księgowością, finansowaniem, kredytami biznesowymi i innymi.

Jeśli szukasz opłacalnego sposobu na założenie LLC lub korporacji bez kłopotów związanych z samodzielnym wypełnianiem dokumentów, Urząd Inc Cię obejmuje.

Czy Inc Authority jest właśnie dla Ciebie? Ten dogłębny przegląd powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o ich usługach. Od planów i cen po prawdziwe opinie klientów, po przeczytaniu tego przewodnika będziesz mógł podjąć świadomą decyzję, która odnosi się do Twoich potrzeb.

Gotowy, aby zacząć? Zapisz się do Inc Authority już dziś!

Inc Authority Business Formation Services

Jak wcześniej wspomniano, Inc Authority ma obszerną listę ofert usług. Ale firma jest najbardziej znana ze swoich usług tworzenia biznesu, które będą głównym celem tego przeglądu.

Usługi te można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów. Każdy z nich omówimy bardziej szczegółowo poniżej.

Inc Authority LLC Services

Usługi LLC świadczone przez Inc Authority są najpopularniejszymi ofertami tego dostawcy. Ułatwiają każdemu rozpoczęcie nowej LLC online-za darmo.

Tak, przeczytałeś to poprawnie. Inc Authority jest jedną z niewielu firm tworzących biznes na rynku oferującą prawdziwie bezpłatne usługi LLC.

To naprawdę proste. Po prostu wybierz swój stan, wprowadź kilka informacji o swojej firmie, a Inc Authority zajmie się resztą.

Pierwszą rzeczą, którą zrobią, jest sprawdzenie dostępności nazwy firmy w stanie. Stamtąd przygotują i złożą dokumenty LLC i przedłożą je również Państwu. Inc organ zapewnia również konsultacje planowania podatkowego, analizy finansowania działalności gospodarczej i wyjątkową obsługę klienta przez telefon lub e-mail.

Kolejną zaletą korzystania z Inc Authority do rejestracji LLC jest cyfrowy dostęp do dokumentów LLC. Wszystko zostanie dostarczone do ciebie elektronicznie i jest przechowywane w celu łatwego dostępu za pośrednictwem internetowego portalu klienta.

Darmowe usługi nie kończą się na tym. Kiedy korzystasz z Inc Authority do utworzenia swojej LLC, otrzymasz również bezpłatne usługi zarejestrowanego agenta przez rok.

Jednym z produktów, które zobaczysz podczas procesu rejestracji dla bezpłatnej LLC, jest numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN).

Inc Organ pobiera $49 za tę usługę. Można uniknąć kosztów i uzyskać bezpłatny EIN bezpośrednio z urzędu skarbowego na własną rękę. Ale z pewnością wygodniej jest uzyskać jeden z urzędu Inc i uniknąć kłopotów. Inne usługi LLC pobierają $75 lub więcej za EIN, więc $49 nie jest takie złe w porównaniu z alternatywami.

Oprócz EIN, jedyne płatności, które musisz zrobić, to opłaty za zgłoszenie stanu. Kwota ta różni się w zależności od stanu.

Umowa operacyjna LLC nie jest również dostarczana z bezpłatnym planem. Wszystkie banki wymagają umowy operacyjnej. Ten dokument dostarczy dowodu, że jesteś właścicielem LLC i jest on wymagany do otwarcia nowego konta. Umowy operacyjne zapewniają również, że sądy egzekwują ochronę Twojej odpowiedzialności. Ustanawia zasady, które regulują, w jaki sposób twoje zyski są dzielone i jak podejmowane są decyzje w Twojej LLC. Dodanie umowy operacyjnej do planu LLC to dodatkowe $89.

Inc Authority oferuje również pakiet dokumentów prawnych. Zawiera certyfikaty własności i pieczęcie LLC. Pakiet ma kluczowe znaczenie, jeśli jesteś kiedykolwiek kontrolowany przez IRS lub pozwany przez stronę trzecią. The legal documents services add-On jest oferowany za $99.

Będziesz mieć również możliwość dodania ekspresowego przetwarzania do swojego zamówienia. Ta opłata w wysokości 49 USD przenosi Twoje zamówienie na początek linii. Urząd Inc natychmiast przetworzy informacje i dostarczy je do Państwa Stanu w tym samym dniu roboczym.

Nadal kupują upsells za takie rzeczy, jak rejestracja domen i usługi doradcze. Większość z was może je zignorować.

Ogólnie Rzecz Biorąc, Urząd Inc legalnie oferuje bezpłatną rejestrację LLC. Po drodze trafisz z garstką upsellów, ale możesz wyłączyć większość z nich i poradzić sobie z nimi na własną rękę.

Inc Authority Incorporation Services

Możesz również użyć upoważnienia Inc do utworzenia korporacji. Obejmuje to zarówno korporacje C, jak i korporacje S. Podobnie jak usługi LLC, Usługi inkorporacji Inc Authority są również bezpłatne-po prostu płacisz opłatę państwową.

Rozpoczęcie pracy jest naprawdę łatwe. Po prostu przejdź do strony internetowej Urzędu Inc, wybierz typ podmiotu i wybierz stan, aby kontynuować.

Jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego typu podmiotu dla swojej korporacji, Inc Authority ma przydatne zasoby, które pomogą Ci zdecydować, która opcja jest odpowiednia dla Ciebie.

Podobnie jak w przypadku usług LLC, oto szybki przegląd tego, co otrzymasz za darmo dzięki usługom inkorporacji Inc Authority:

 • Sprawdzanie nazwy firmy dla Twojej korporacji
 • Sporządzanie i składanie dokumentów założycielskich
 • S – dokument wyborczy formularz IRS 2553
 • Bezpłatny zarejestrowany agent przez rok
 • Kopie cyfrowe i dostęp online do dokumentów założycielskich
 • Wsparcie ekspertów (telefon i e-mail)
 • Doradztwo w zakresie planowania podatkowego
 • Analiza finansowania biznesu

Ponownie, wszystkie te usługi są w 100% bezpłatne. Nie ma żadnego haczyka, a będziesz musiał zapłacić tylko opłaty za zgłoszenia stanowe.

Mając to na uwadze, Inc Authority uderza w niektórych sprzedawców w całym procesie zamawiania. Pierwszy z nich, który zobaczysz, dotyczy numeru identyfikacyjnego pracodawcy (ein). Władze Inc pobierają za to 49 dolarów. Jest to coś, czego będziesz potrzebować, więc zdobycie go teraz, gdy finalizujesz zamówienie, ma sens.

Inc Authority może również dostosować Regulamin korporacyjny. Ta usługa kosztuje $89. Oferują również pakiet dokumentów prawnych. Pakiet zawiera takie rzeczy, jak niestandardowe Protokoły spotkań organizacyjnych, niestandardowe certyfikaty magazynowe i oficjalną pieczęć inkorporacji. Wszystko to kosztuje dodatkowe $99. Będziesz mieć również możliwość przyspieszenia przetwarzania dokumentów za $ 49.

Upsells kontynuują rejestrację domen i usługi doradztwa w zakresie sukcesu. Zaczynają się one odpowiednio od $10 i $27. Możesz to pominąć.

Ponownie możesz skorzystać z usług inkorporacji Inc Authority, aby skonfigurować C-Corp lub S-Corp za darmo.

Czy po drodze pojawi się kilka upsellów? Tak, ale to nic wielkiego. Pomiń te, których nie potrzebujesz i po prostu idź do przodu.

Inc Authority Registered Agent Services

Popularne są również usługi zarejestrowanych agentów od Inc Authority.

Jak wcześniej wspomniano, jeśli utworzysz LLC lub inkorporację za pośrednictwem tego dostawcy usług, otrzymasz bezpłatnego zarejestrowanego agenta przez rok.

Jako zarejestrowany agent Twojej firmy, Inc Authority będzie działać jako odpowiedzialna strona trzecia z fizycznym adresem w tym samym stanie co Twoja firma. Mogą otrzymać oficjalną dokumentację rządową, taką jak formularze podatkowe lub zawiadomienia o pozwie w Twoim imieniu.

Technicznie możesz być zarejestrowanym agentem, ale odradzamy to.

Zarejestrowany agent będzie zawsze dostępny w godzinach pracy, aby przyjąć ustawowe powiadomienie w imieniu Twojej firmy.

Jeśli chodzi o ceny zarejestrowanych agentów, nie ma dokładnych informacji na temat tych stawek poza pierwszym bezpłatnym rokiem. Skontaktowałem się z przedstawicielem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na stronie internetowej Urzędu Inc w celu uzyskania oferty. Podczas gdy agent odpowiedział w ciągu 30 sekund, nie byli w stanie podać dokładnej liczby. Powiedziano mi, że “ceny zarejestrowanych agentów różnią się w zależności od stanu i rodzaju działalności.”

Jedynym sposobem, aby uzyskać dokładną wycenę jest rozmowa z agentem przez telefon w sprawie unikalnej sytuacji. Jest to trochę kłopotliwe, biorąc pod uwagę, że inne witryny są bardziej przejrzyste z kosztami zarejestrowanego agenta. Ale kiedy korzystasz z bezpłatnej usługi, nie możesz oczekiwać, że wszystko będzie idealne.

Ogólna cena i wartość

Usługi tworzenia biznesu Inc Authority są w 100% bezpłatne. Niezależnie od tego, czy zakładasz LLC, C-Corp, Czy S-Corp, Te bezpłatne usługi obejmują:

 • Sprawdzanie nazwy firmy
 • Tworzenie podmiotów przygotowanie i składanie dokumentów
 • Formularz IRS 2553
 • Zarejestrowane usługi agenta przez rok
 • Dostarczanie i przechowywanie dokumentów cyfrowych
 • Wsparcie przez telefon i e-mail
 • Doradztwo w zakresie planowania podatkowego
 • Analiza finansowania biznesu

W trakcie procesu zamawiania otrzymasz kilka różnych upsellów:

 • Numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN) – $49
 • Umowa operacyjna-89 zł
 • Regulamin korporacyjny – $89
 • Pakiet dokumentów prawnych – $99
 • Ekspresowe przetwarzanie – $49
 • Rejestracja domeny – $10
 • Doradca sukcesu INC – $197 rocznie lub $27 miesięcznie

W zależności od dodatków, których potrzebujesz, prawdopodobnie zapłacisz więcej niż $0.

Jednak te dodatki nie są wymagane. Możesz sobie z tym poradzić samodzielnie, jeśli naprawdę chcesz rozpocząć swoją działalność za darmo. Jedyną opłatą, którą musisz zapłacić, jest opłata za zgłoszenie stanu. Liczba ta różni się w zależności od stanu.

Jeśli interesuje cię wiele dodatków, możesz rozważyć jeden z pakietów startowych Inc Authority premium. W niektórych przypadkach taniej jest uzyskać pakiet zamiast dodawać każdą usługę indywidualnie.

Ceny nie są dostępne online, więc musisz skontaktować się z Inc Authority, aby porozmawiać o cenach lub zadać pytania dotyczące tych pakietów. Ale oto pomysł na to, co dostajesz w każdym pakiecie:

Starter

 • Sprawdź dostępność nazwy
 • Niestandardowe wypełnianie stanu
 • Umowa operacyjna
 • Regulamin
 • Księga rekordów i pieczęć firmowa
 • Protokół z posiedzenia i uchwała
 • Certyfikaty własności
 • Numer identyfikacji podatkowej (EIN)
 • Business credit and financing analysis
 • Konsultacje podatkowe
 • Rok usług doradczych INC success

Executive

 • Wszystkie usługi Starter
 • Raport o licencji biznesowej
 • Domena internetowa

Tycoon

 • Wszystkie usługi wykonawcze
 • Ekspresowe przetwarzanie
 • BizCredit Express
 • Business credit coach
 • Wielopoziomowy system budowania kredytów
 • Business credit LaunchPad
 • Rejestracja biura kredytowego D&B

Pakiet Startowy jest naprawdę wszystkim, czego potrzebujesz, jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą. Pozostałe dwie opcje wykraczają poza to, czego prawdopodobnie potrzebujesz, choć zależy to od konkretnej sytuacji, firmy i potrzeb.

Jeśli chodzi o wartość, darmowy plan Inc Authority jest więcej niż wystarczający dla większości firm. Prawdopodobnie dodasz co najmniej kilka upsellów (ponieważ jest to łatwiejsze niż zrobienie tego samemu). Ale prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej oferty w Internecie z usługi tworzenia firm, która faktycznie pozwoli Ci sprawdzić się za darmo (z wyjątkiem opłat państwowych).

Doświadczenie Użytkownika

Doświadczenie użytkownika z Inc Authority jest bezproblemowe. Przeszedłem przez ten proces kilka razy z różnymi typami jednostek, aby go poczuć, a tak naprawdę zajmuje to tylko 2-3 minuty od początku do końca.

Wszystko jest bardzo proste i możesz to zrozumieć, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w korzystaniu z usługi tworzenia biznesu.

Jedynym potencjalnym problemem, jaki mogą mieć Użytkownicy, jest to, że są przedstawiani z tak wieloma sprzedawcami w całym procesie zamówienia. Ale te kilka dodatkowych kliknięć to niewielka niedogodność, aby uniknąć płacenia czegokolwiek.

W porównaniu do innych usług tworzenia firm, które sprawdziliśmy, Inc Authority może mieć najprostsze doświadczenie użytkownika z nich wszystkich. Układ i Pulpit nawigacyjny są naprawdę czyste i prawie wydaje się zbyt łatwe.

Obsługa Klienta

Po zarejestrowaniu się w Inc Authority otrzymasz nieograniczoną pomoc telefoniczną i e-mailową.

Osobiście skontaktowałem się z przedstawicielem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo z pytaniem o ceny. Byłem zadowolony, że agent odpowiedział niemal natychmiast. To było również odświeżające wiedzieć, że rozmawiałem z prawdziwym człowiekiem, a nie chatbotem.

Chociaż nie otrzymałem odpowiedzi, której szukałem od agenta, z którym rozmawiałem, szybko skontaktowali mnie z kimś, kto mógłby bardziej szczegółowo odpowiedzieć na moje pytania przez telefon.

Ostateczny Werdykt

Czy zalecamy Inc Authority? Oczywiście.

Jest to jedna z niewielu prawdziwie darmowych usług tworzenia biznesu w Internecie-bez żadnych zobowiązań. Możesz ich użyć do utworzenia LLC, s-Corp lub C-Corp za $0 (po prostu płacąc opłaty za zgłoszenie stanu).

Mając to na uwadze, polecam dodanie kilku dodatków do twojego planu. Przynajmniej zdobądź EIN od Inc Authority. To łatwiejsze niż radzenie sobie z urzędem skarbowym bezpośrednio, aby zaoszczędzić kilka dolców.

Między usługami LLC, usługami inkorporacji i usługami zarejestrowanych agentów, Inc Authority ma wszystko, aby zaspokoić potrzeby twojego startupu.

Total
0
Shares
Related Posts

LegalZoom Recenzja

LegalZoom jest jedną z największych internetowych platform prawnych. Zapewniają szeroki zakres usług adwokackich dla firm i osób fizycznych.…