Przegląd TelemetryTV

TelemetryTV, platforma oprogramowania Digital signage, ułatwia przekształcenie dowolnego ekranu w oazę angażujących treści–niezależnie od branży, w której działasz.

Wyróżnia się w dziedzinie zarządzania oznakowaniem, obsługując bardzo szeroką gamę branż i klientów, oferując jedne z najwyższych ocen użytkowników i ponosząc niższe miesięczne koszty niż większość konkurentów.

Jeśli więc szukasz rozwiązania do zarządzania oznakowaniami, powinieneś pozostać przy tym głębokim nurkowaniu.

Poniżej przechodzimy do najlepszych i najgorszych części wszystkiego TelemetryTV.  

Plusy i minusy TelemetryTV

Plusy

 • Umożliwia tworzenie zawartości na pulpicie nawigacyjnym Z FUNKCJAMI przeciągania i upuszczania
 • Umożliwia automatyzację list odtwarzania
 • Pozwala wyświetlać więcej niż jedną zawartość na jednym ekranie
 • Łatwo wyświetla alerty awaryjne, które w razie potrzeby zastępują programowanie
 • Integracja z ponad 70 aplikacjami
 • Jest wyposażony w raportowanie czasu pracy, a także powiadomienia
 • Buforuje zawartość w tle na wypadek awarii Internetu
 • Pozwala zbudować własny pulpit nawigacyjny
 • Łatwe tworzenie grup i uprawnień do wyświetlania i edycji treści
 • Umożliwia konfigurowanie i tworzenie kampanii reklamowych za pomocą eksportowanych raportów

Wady

 • Sporadyczne aktualizacje oprogramowania mogą zakłócać zaplanowane wyświetlanie 
 • Ograniczone rozwiązania dla opcji bezpłatnej

Funkcje TelemetryTV

Poza Poznaniem niektórych zalet i wad korzystania z TelemetryTV, warto zagłębić się w każdą z jego najważniejszych funkcji. Zaczynając od tego, że umożliwia tworzenie ogromnych ścian wideo, aby wyświetlić dowolny rodzaj treści, jaki można sobie wyobrazić. 

Tworzenie Ścian Wideo

Masz lobby, które bardzo potrzebuje ściany wideo? TelemetryTV pomaga uczynić to rzeczywistością dzięki oszałamiającej funkcji ściany wideo. Dzięki niemu możesz stworzyć wrażenia wizualne, które wyróżnią Cię przyciągającymi wzrok obrazami, filmami lub kanałami społecznościowymi do wyboru. 

Problem ze ścianami wideo polega na tym, że nieuchronnie napotkasz problemy z proporcjami w zależności od rozmiaru i proporcji ściany. Ale TelemetryTV dba o to za Ciebie, pozwalając wprowadzić własny współczynnik kształtu i siatki strefowe. 

Może to być również przydatna funkcja, jeśli pracujesz z więcej niż jednym ekranem o różnych rozmiarach. Pamiętaj, że rozdzielczość ekranu, niezależnie od współczynnika proporcji, może wynosić od 1080p do 8k. nie musisz się więc martwić o utratę jakości obrazu. 

Interaktywne Projektowanie Treści

Jednym z największych problemów do rozwiązania, jeśli chodzi o Wyświetlacze na ekranie, jest proces tworzenia treści i uzyskiwania jej na urządzeniach, które prawidłowo wyświetlają je na wybranych ekranach. TelemetryTV umożliwia tworzenie treści poprzez integrację z Canva, potężną i dostępną platformą do projektowania graficznego.

Jeśli używałeś Canva w przeszłości, wiesz, że do wyboru jest mnóstwo funkcji projektowych. Jest wyposażony w Zdjęcia stockowe z prawami do użytkowania komercyjnego, a nawet ma możliwość tworzenia animowanych treści w wybranych kolorach i czcionkach. 

Jedną z najlepszych funkcji tworzenia treści TelemetryTV jest to, że umożliwia również tworzenie interaktywnych treści za pomocą ekranu dotykowego digital signage. Aby dowiedzieć się więcej o tej funkcji, polecam skontaktować się z demo. 

Elastyczny Panel Zarządzania Treścią

Wszystko, co możesz zrobić za pomocą TelemetryTV, jest naturalne, że zapewnią ci pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym, który łączy wszystkie narzędzia w jednym miejscu do zarządzania. 

Po wdrożeniu możesz zbudować Niestandardowy pulpit nawigacyjny z wieloma integracjami. 

Będziesz także mógł bliżej przyjrzeć się swojej analizie wyświetlania, aby móc lepiej podejmować decyzje dotyczące tego, co działa, a co nie, i co należy ulepszyć. Pamiętaj, że im więcej płacisz za Ekran, tym większy dostęp do bardziej solidnego Pulpitu nawigacyjnego i narzędzi analitycznych. 

Pulpit zarządzania treścią TelemetryTV umożliwia również:

 • Przeciągnij i upuść, aby układać zawartość dokładnie tak, jak chcesz
 • Zaplanuj i zautomatyzuj swoje własne playlisty
 • Podziel ekrany na regiony, w których wyświetlane są różne elementy zawartości

Dawno, dawno temu, mogłeś potrzebować wysoce kompetentnego technika, aby przyjść i skonfigurować wszystko dla ciebie. To prawdopodobnie będzie cię kosztować więcej, niż chciałbyś zapłacić. 

Teraz, dzięki zaawansowanym narzędziom, które oferuje TelemetryTV, możesz mieć minimalną wiedzę na temat wszystkiego, co związane jest z Digital signage–i nadal zacząć tworzyć, planować i zarządzać układami multimedialnymi, które są zgodne z celami Twojej firmy. Dla każdej firmy szukającej wygody jest to zdecydowanie Wygrana. 

Ochrona Danych

Niezależnie od tego, czy działasz w branży reklamowej, opiece zdrowotnej, edukacji, hotelarstwie czy handlu detalicznym, im większy jesteś, tym bardziej martwisz się o ochronę i bezpieczeństwo danych. Na szczęście TelemetryTV też o tym pomyślał.

TelemetryTV pozwala ustawić określone uprawnienia użytkowników dla określonych grup użytkowników. W ten sposób zawsze wiesz, kto może przeglądać dane, a kto może edytować lub dodawać dowolną zawartość. Nie tylko to, ale TelemetryTV daje również dostęp do raportów logowania. Rejestruje i śledzi aktywność każdego użytkownika na twoim koncie.

Musisz spełnić wymogi prawne RODO? TelemetryTV Cię kryje. Jest również wyposażony w certyfikat SOC II Type II, dzięki czemu możesz mieć pewność co do bezpieczeństwa wszelkich poufnych informacji o firmie. 

Takie funkcje wykraczają poza podstawy, z których mogą skorzystać zarówno małe i średnie firmy, jak i przedsiębiorstwa, gdy myślą o wdrożeniu kompleksowego planu wyświetlania ekranu. 

Monitorowanie czasu pracy i buforowanie

Z oprogramowaniem takim jak TelemetryTV, łatwo jest założyć, że opiera się wyłącznie na Internecie, aby kontynuować pracę. Ale TelemetryTV poszedł o krok dalej, zapewniając swoim użytkownikom monitorowanie czasu pracy i wygodne funkcje buforowania. 

Dzięki monitorowaniu czasu pracy możesz zawsze wiedzieć, co dzieje się z ekranami. Czy wszystkie są ciągle włączone? Czy jest uszkodzony ekran, który nie wyświetla treści przez cały czas? Na takie pytania mogą Ci pomóc takie funkcje, jak monitorowanie czasu pracy. 

Dzięki funkcji buforowania nie musisz się martwić o ekrany, jeśli Twoje połączenie internetowe ulegnie awarii (co zwykle zdarza się w pewnym momencie). Zaplanowane multimedia będą odtwarzane jak zwykle bez pomijania bitu. 

Dzięki odpowiednim narzędziom zarządzanie oznakowaniem może w dużej mierze polegać na konfiguracji “ustaw i zapomnij”, ale to narzędzia takie jak buforowanie multimediów i monitorowanie czasu pracy, które będą informować Cię o tym, co się dzieje, gdy nie ma cię w pobliżu, aby mieć wszystko na oku na raz.

Im więcej ekranów zarządzasz, tym więcej tych funkcji staje się przydatnych. Fakt, że wszystkie są scentralizowane w jednym pulpicie nawigacyjnym, w którym można kontrolować każdy z ekranów, sprawia, że jest to o wiele wygodniejsze. 

Jednak nie jest wskazane wierzyć nikomu na słowo. Jednym z najlepszych sposobów na wypróbowanie funkcji TelemetryTV jest wypróbowanie go za darmo lub zaplanowanie demonstracji. 

Elastyczny Sprzęt 

Jeśli planujesz pracować z Digital signage, musisz zainwestować w sprzęt. Piękno pracy z oprogramowaniem TelemetryTV polega na tym, że nie zmuszają cię do zakupu sprzętu. 

Tu masz wybór. Możesz wybierać spośród wielu opcji sprzętowych, ponieważ TelemetryTV jest kompatybilny z Androidem, Chrome, Windows, iOS i Linux. Niezależnie od sprzętu, który wybierzesz, TelemetryTV nie pozostawi cię w spokoju.

Każdy z nich zawiera szczegółowy przewodnik, jak z powodzeniem korzystać z TelemetryTV. 

Cennik i opcje pakietów TelemetryTV

Jednym z najlepszych sposobów na zapoznanie się ze wszystkim, co TelemetryTV ma do zaoferowania, jest skorzystanie z bezpłatnej warstwy dla jednego urządzenia. Co więcej, możesz również zarejestrować się w Darmowym demo, w którym jego zespół przeprowadzi Cię przez najlepsze funkcje. Oto szybki podział cen TelemetryTV: 

 • Bezpłatny-ograniczony do jednego urządzenia
 • Essential- $ 12 miesięcznie za urządzenie dla maksymalnie trzech użytkowników
 • Ulepszone- $ 17 miesięcznie za urządzenie dla maksymalnie pięciu użytkowników, a następnie $ 3 miesięcznie za dodatkowego użytkownika
 • Enterprise – custom billing

Jeśli jesteś małą firmą, która może ujść ci na sucho, używając tylko jednego ekranu do wyświetlania treści, zdecydowanie będziesz chciał skorzystać z darmowej warstwy TelemetryTV. Uzyskasz dostęp do przechowywania plików obrazów, edytora Canva, ponad integracji aplikacji 70, a nawet wsparcia e-mail, jeśli chcesz porozmawiać z zespołem obsługi klienta. 

W przeciwnym razie, Jeśli rozważasz płatną subskrypcję, TelemetryTV pobiera określoną opłatę za urządzenie, a każdy poziom ma limit użytkownika. Jeśli potrzebujesz tylko trzech użytkowników lub mniej zarejestrowanych na TelemetryTV, możesz uciec z jego podstawową warstwą za jedyne $12 za urządzenie miesięcznie rozliczane rocznie. Ale nie wierz mi na słowo. Gorąco polecam skorzystać z bezpłatnych wersji próbnych, które oferuje dla każdego z jego poziomów. 

Co więcej, TelemetryTV nie stroni od pracy z dużymi markami. Jeśli szukasz rozwiązania klasy korporacyjnej, które daje dostęp do jego najlepszych funkcji wraz z niestandardową liczbą użytkowników, musisz skontaktować się z jego zespołem, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę. 

Reputacja TelemetryTV

TelemetryTV istnieje od dłuższego czasu i jest używany przez niektóre z największych marek na świecie, w tym Starbucks, New York University, Stanford i Carvana. Możesz więc mieć pewność, że wiedzą co nieco o wyświetlaniu treści, niezależnie od tego, czy jest to kanał społecznościowy, przesyłanie strumieniowe wideo, czy filmy. 

Użytkownicy chwalą go za to, że jest przyjazny dla amatorów i oferuje znakomitą obsługę klienta. Problemy są szybko rozwiązywane, a zespół obsługi klienta oferuje dalsze działania w razie potrzeby. Czat online jest również bardzo responsywny, co nie zawsze można uzyskać z innymi firmami SaaS. 

Co więcej, TelemetryTV jest łatwy do skonfigurowania, gdy będziesz gotowy do włączenia go w ramach przepływu pracy. Stamtąd, po skonfigurowaniu go tak, aby wyświetlał dokładnie to, co chcesz, sprawia, że zarządzanie oznakowaniem jest stosunkowo niskie w utrzymaniu. 

Użytkownicy uwielbiają intuicyjność obsługi od momentu zalogowania się do Pulpitu nawigacyjnego. Ułatwia budowanie wyświetlaczy dzięki funkcji przeciągania i upuszczania, a użytkownicy uwielbiają to, że umożliwia im łatwe tworzenie markowych treści dzięki integracji Canva. 

To, że jest oparty na chmurze, to kolejna funkcja, którą użytkownicy uwielbiają. Pomaga zarządzać oznakowaniami w dużej mierze niezależnie od lokalizacji i znacznie ułatwia proces wyświetlania rzeczy. Pomaga to skonfigurować uprawnienia grupowe dla niektórych użytkowników. Zwłaszcza im więcej treści i ekranów zarządzasz. 

Jakieś wady? Czasami aktualizacje oprogramowania mogą zakłócać zaplanowane programowanie. Oznacza to, że być może będziesz musiał zejść z drogi, aby ponownie uruchomić skrzynkę, aby wszystko wróciło do normy. Jeśli chcesz przełączać kanały w zaplanowanym czasie, może to być coś, co musisz zrobić ręcznie. 

Należy również pamiętać, że integracja Canva może spowolnić działanie, gdy próbujesz wyeksportować swoje dzieła, ponieważ nie jest to zastrzeżona funkcja, ale raczej integracja, która działa z TelemetryTV. Jeśli takie szczegóły ci przeszkadzają, na pewno warto zwrócić uwagę, gdy wypróbujesz bezpłatny okres próbny lub poprosisz o wersję demonstracyjną. 

Ogólnie Rzecz Biorąc, TelemetryTV ma błyszczące recenzje, jest czczony za to, że zarządzanie oznakowaniem jest łatwym procesem i jest znany z niezawodności i elastycznej obsługi klienta. Gdy szukasz rozwiązania signage, które obejmuje wszystkie jego podstawy, nie możesz prosić o wiele więcej niż wszystko, co TelemetryTV ma do zaoferowania. 

Powiedziałbym, że niektóre z jego bardziej istotnych funkcji to fakt, że dbają o bezpieczeństwo treści i informacji, starają się być elastyczni w używanym sprzęcie i ułatwiają tworzenie treści bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym dzięki integracji Canva. 

Podsumowując, jest to solidne narzędzie, które warto rozważyć, jeśli jesteś na rynku niezawodnego systemu oznakowania lub chcesz przejść z innego dostawcy. Gotowy, aby rozpocząć pracę z TelemetryTV, aby zarządzać swoimi działaniami w zakresie oznakowania? Rozpocznij proces tutaj z darmowym demo. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recenzja Nextiva

Nextiva to oparty na chmurze wirtualny dostawca numerów telefonicznych i narzędzie do współpracy zespołowej, które oferuje wysokiej jakości…