Przegląd JazzHR

Głównym celem JazzHR jest pomoc małym i średnim firmom w przyciąganiu i zatrudnianiu kandydatów.

Jest to nasz najlepszy wybór oprogramowania rekrutacyjnego dla potrzeb śledzenia kandydatów, ale ma również pomocne funkcje wdrażania. 

Dzięki JazzHR pracodawcy mogą promować swoją markę za pomocą firmowych stron internetowych, markowych wiadomości i kanałów mediów społecznościowych. 

Użytkownicy JazzHR mogą również zautomatyzować komunikację z kandydatami i generować wnikliwe raporty wydajności. 

To oprogramowanie nie ma bezpłatnego planu, ale zawiera 21-dniowy bezpłatny okres próbny i przystępne opcje cenowe.

JazzHR plusy i minusy

Plusy

  • Employer Branding
  • Nieograniczone otwarte zadania (z wybranymi planami)
  • Funkcje Śledzenia Kandydatów
  • Przystępne Opcje Cenowe
  • Narzędzia Do Wdrażania
  • Wnikliwe Raportowanie

Wady

  • Brak funkcji agencji
  • Brak Darmowego Planu
  • Brak wsparcia telefonicznego (przy większości planów)

Jak JazzHR porównuje się do Top Recruiting Software

Dzięki funkcjom, które obejmują zautomatyzowane zadania, zatrudniania współpracy, i employer branding, JazzHR jest najlepszym oprogramowaniem rekrutacyjnym do śledzenia wnioskodawcy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą zatrudnić w jednym miejscu, i ma dodatkowe narzędzia, które pomagają w wdrożeniu. 

JazzHR wykonane naszą listę najlepszych oprogramowania rekrutacyjnego dla swoich możliwości śledzenia wnioskodawców, ale istnieją inne produkty warte wspomnienia. Breezy HR to najlepsze narzędzie do nieograniczonej liczby ofert pracy i obejmuje bezpłatny plan dla użytkowników publikujących tylko jedną pracę naraz. Realne zaczyna się w wyższej cenie, ale jest to najlepsze narzędzie do rekrutacji na skalę. 

JazzHR in-House vs. Agency Solutions

Należy zawsze odróżnić, czy oprogramowanie rekrutacyjne jest przeznaczone do użytku wewnętrznego lub agencji. JazzHR ma opcje dla obu. Chociaż jego standardowe plany są odpowiednie dla małych i średnich firm, ma plany o dużej objętości, które obejmują narzędzia dla agencji rekrutacyjnych. Plany wysokonakładowe kosztują więcej, ale może być warto, jeśli jesteś z agencją nastawioną na korzystanie z JazzHR. 

To powiedziawszy, należy wspomnieć, że JazzHR nie został pierwotnie stworzony, aby pomóc agencjom. Ma niedrogie plany, które są przeznaczone dla małego i średniego budżetu firmy. Nawet w dużych planach brakuje wspólnych funkcji agencji, takich jak fakturowanie, CRM i śledzenie czasu. Jeśli zatrudniasz w domu, JazzHR jest świetnym rozwiązaniem. Jeśli jesteś z agencji, narzędzie takie jak Bullhorn może być lepszym rozwiązaniem. 

Użytkownicy wewnętrzni mogą publikować oferty na pay-per-click, pay-per-post i bezpłatnych tablicach ogłoszeń. Aby zaoszczędzić czas, mogą skonfigurować automatyczne odrzucanie wiadomości e-mail do niewykwalifikowanych kandydatów. JazzHR może być bezpośrednio zsynchronizowany ze skrzynką odbiorczą użytkownika w celu uzyskania pomocy w organizacji. Obsługuje również programy poleceń do organizowania potencjalnych kandydatów od obecnych pracowników. 

Wewnętrzne zespoły rekrutacyjne mogą być tworzone dla każdego otwarcia pracy. Dzięki temu członkowie zespołu mogą współpracować z innymi pracownikami i głosować ” tak “lub” nie ” na konkretnych kandydatów. Użytkownicy mogą również udostępniać opinie kandydatów, notatki i inne ważne szczegóły. Użytkownicy wewnętrzni mogą dostosowywać przepływy pracy dla każdego stanowiska pracy, zapewniając pracownikom proces rekrutacji kandydatów.

JazzHR Wynajem Ilość

Niezależnie od wielkości zatrudnienia potrzeby są, JazzHR ma cię pokryte. Jeśli musisz zatrudnić tylko trzech lub mniej kandydatów na raz, idź z planem Bohatera JazzHR. Jest niezwykle przystępny cenowo, ale ogranicza się do trzech otwartych miejsc pracy na raz. Jeśli chcesz dodać więcej jednoczesnych otwarć, możesz uaktualnić swój plan lub dodać więcej postów za niewielką miesięczną opłatą.

Plany Plus i Pro JazzHR kosztują więcej, ale nie mają limitu na liczbę jednoczesnych stanowisk pracy. Jeśli masz dużo otwartych pozycji do obsadzenia, są to świetne opcje. Nie chcesz utknąć z planem, który ma zbyt niski limit. Będzie to kosztować tonę zmarnowanych kosztów modernizacji. Warto wspomnieć, że wszystkie plany JazzHR pozwalają nieograniczoną liczbę użytkowników, jak również. 

JazzHR Nie miejsce pracy delegowania limity na wszystkich swoich dużych planów głośności, jednak. Plan wysokonakładowy bohatera ma limit trzech stanowisk na raz. Duże plany Plus i Pro mają limity 30 jednoczesnych stanowisk pracy, z opcjami zakupu pakietów 50 lub 200 dodatkowych stanowisk. 

Jeśli musisz tylko opublikować jedno zadanie na raz, rozważ użycie narzędzia o nazwie Breezy HR. to oprogramowanie jest bezpłatne, jeśli musisz wypełnić tylko jedną rolę jednocześnie.

JazzHR Onboarding Tools

Wiele narzędzi rekrutacyjnych nie ogranicza się tylko do znalezienia wykwalifikowanych kandydatów. Narzędzia takie jak JazzHR pomagają w onboardingu i integracji z systemami zarządzania zasobami ludzkimi.

To narzędzie automatyzuje proces wdrażania i digitalizuje formularze zarządzania ofertami, a także jest doskonałym narzędziem do wdrażania nowych pracowników. 

Poprzez JazzHR, listy ofertowe mogą być wstępnie wypełnione szczegółami, takimi jak tytuł stanowiska, Data rozpoczęcia i wynagrodzenie, można skonfigurować szablony, a podpisy elektroniczne mogą być zbierane od pracowników i kandydatów.

Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy mogą również korzystać z aplikacji mobilnej JazzHR do przechowywania i podpisywania dokumentów. Użytkownicy mogą również śledzić i poprawiać poprzednie dokumenty bez konieczności ich odtwarzania.

Oprogramowanie integruje się również z systemami zarządzania kadrami i płacami, aby pomóc kandydatom po ich zatrudnieniu. Niektórzy z tych partnerów to Gusto, BambooHR, Ace Payroll, ADP, a mianowicie i MassPay. 

Po zatrudnieniu kandydatów JazzHR pozwala również użytkownikom na prowadzenie wnikliwych raportów. Na przykład raport candidate sourcing pokaże, skąd pochodzą wybrani kandydaci. Raport rurociągu pokaże, gdzie czas został zmarnowany na zatrudnianie poprzednich kandydatów. Pozwalają one użytkownikom na dostrojenie podejścia do następnej partii kandydatów.

JazzHR Employer Branding

Jeśli potrzebujesz narzędzia rekrutacyjnego, które pomoże przyciągnąć kandydatów za pomocą własnej marki i strony internetowej, JazzHR z pewnością może pomóc. Oferuje korzyści, takie jak markowe wiadomości, kanały mediów społecznościowych i konfigurowalne strony kariery. Chociaż employer branding nie jest obowiązkowy, może pomóc Twojej firmie wyglądać bardziej atrakcyjnie i profesjonalnie dla potencjalnych kandydatów.

JazzHR pozwala użytkownikom na ominięcie zatrudniania programisty stron internetowych, oferując więcej niż szablony 12 do niestandardowego brandingu witryny. Szablony te działają na komputerach i urządzeniach mobilnych.  Użytkownicy mogą połączyć swoje konto JazzHR ze stroną firmową, a także publikować oferty pracy na własnej stronie internetowej i wielu tablicach innych firm jednocześnie. 

Narzędzie pozwala użytkownikom szybko publikować oferty pracy na wszystkich głównych platformach społecznościowych, dając im większą możliwość zaprezentowania Kultury swojej firmy i rozszerzenia sieci. Daje to również użytkownikom możliwość otrzymywania poleceń od obserwujących w mediach społecznościowych. Otwarte role mogą być śledzone i udostępniane przez pracowników w mediach społecznościowych. 

Innym sposobem, w jaki JazzHR wzmacnia employer branding, są spersonalizowane wiadomości. Markowe szablony wiadomości zapewniają, że kandydaci zobaczą logo Twojej firmy i otrzymają spersonalizowane odpowiedzi. Funkcja automatyzacji wiadomości wysyła markowe wiadomości automatycznej odpowiedzi, aby pokryć takie rzeczy, jak prośby o rozmowę kwalifikacyjną i wiadomości e-mail o dyskwalifikacji. 

JazzHR Hero

JazzHR oferuje jeden produkt z trzema głównymi planami cenowymi, zaczynając od Jazzhr Hero. Hero jest przeznaczony dla małych zespołów, które chcą publikować od jednego do trzech zadań naraz i pozwala na nieograniczoną liczbę użytkowników. Jeśli użytkownicy chcą opublikować więcej, mogą dodać więcej za $ 9 za pracę miesięcznie. Plan kosztuje $39 miesięcznie rozliczane rocznie dla większości użytkowników lub $ 99 miesięcznie, jeśli użytkownik jest firmą pracowniczą.

Hero pozwala użytkownikom publikować oferty pracy na darmowych tablicach ofert pracy za pomocą jednego kliknięcia, dostosowywać podania o pracę i publikować oferty na stronach przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Użytkownicy mogą automatycznie przeglądać kandydatów z urządzeń mobilnych, publikować oferty pracy na tablicach ofert pracy pay-per-post I pay-per-click oraz otrzymywać e-maile, gdy kandydaci aplikują o pracę. 

Użytkownicy Hero otrzymują bazę danych CV z możliwością przeszukiwania, co pozwala im skorzystać z interfejsu użytkownika, aby szybko znaleźć profile kandydatów. Jeśli użytkownicy mają już bazę kandydatów, mogą je przesłać po przejściu na JazzHR, aby nie było żadnych duplikatów kandydatów. Integruje się również z narzędziami do zarządzania zasobami ludzkimi, umożliwiając automatyczne przekazywanie kandydatów.

JazzHR jest wyposażony w rozszerzenie Chrome, które pozwala użytkownikom importować pasywnych kandydatów z tablic pracy. Integruje się z LinkedIn Recruiter, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać profile oraz wysyłać i odbierać wiadomości. Aby śledzić komunikację, użytkownicy mogą zsynchronizować wszystkie swoje e-maile z JazzHR. Pozwala również właścicielom kont przypisywać określone uprawnienia użytkownikom, chroniąc dane kandydatów. 

Funkcja szablonów wiadomości e-mail umożliwia użytkownikom tworzenie automatycznych odpowiedzi E-mail kandydatów. Użytkownicy Hero mogą tworzyć własne etapy pracy i dodawać wstępnie nagrane ekrany wideo. Użytkownicy mogą również przechowywać i organizować dokumenty kandydatów. 

Jedną z głównych wad Jazzhr Hero jest jednak to, że oferuje tylko użytkownikom wsparcie e-mail. Jest to jednak niedrogi plan z wieloma funkcjami dla tych, którzy mają potrzeby zatrudniania na małą skalę.

JazzHR Plus

JazzHR Plus jest najpopularniejszym planem i oferuje właścicielom kont nieograniczoną liczbę użytkowników i nieograniczoną liczbę jednoczesnych stanowisk pracy. Ten plan kosztuje $229 miesięcznie rozliczane rocznie. Ten plan zawiera wszystko, co zawiera JazzHR Hero oraz następujące funkcje. 

Aby zaoszczędzić czas, Plus pozwala użytkownikom zarządzać całym programem poleceń pracowników za pomocą swojego oprogramowania. Użytkownicy mogą dodawać pytania o dyskwalifikację kandydata. Mogą również skonfigurować wiadomości e-mail, które automatycznie wysyłane są do kandydatów w zależności od tego, gdzie znajdują się w procesie rekrutacji. 

Plan zawiera masowe narzędzia działania, aby skutecznie wykonywać działania z grupą kandydatów. Jest również wyposażony w narzędzia do zatwierdzania zadań i menedżera kontaktów. 

Plus bezpośrednio integruje się z Sterling Talent Solutions, Aurico i Verified First, aby pomóc użytkownikom w przeprowadzaniu kontroli przeszłości i przesiewania kandydatów. Jest wyposażony w narzędzie kalendarza, które pozwala użytkownikom śledzić, zarządzać i planować wywiady. Użytkownicy mogą synchronizować wywiady i inne wydarzenia kalendarza z kalendarzami Outlook i Gmail. 

Pomocne Przewodniki zapewniają użytkownikom mapę drogową do przeprowadzania wywiadów, a szablony oceny kandydatów pomagają użytkownikom analizować kandydatów. JazzHR Plus integruje oprogramowanie do kodowania i testowania umiejętności i może pracować z zoomem za $ 29 miesięcznie. Jego kalendarzowa integracja pozwala użytkownikom pokazać kandydatom swoją dostępność i pozwala im planować rozmowy kwalifikacyjne.

Na pulpicie zadań użytkownicy mogą tworzyć niestandardowe pola i dostosowywać profile kandydatów. Dodatkowo użytkownicy mogą uruchamiać raporty lejkowe, raporty potoków, raporty zadań, raporty optymalizacji i raporty kandydatów.

Użytkownicy otrzymują wsparcie wdrożeniowe, a import danych można przeprowadzić po złożeniu wniosku o wycenę. Obsługa klienta aktualizuje się do poczty e-mail oraz opcji czatu z tym planem, a użytkownicy mogą dodać wsparcie telefoniczne za $ 49 miesięcznie. W zależności od budżetu, bardziej sensowne może być uaktualnienie do JazzHR Pro, gdzie wsparcie telefoniczne jest już uwzględnione. 

JazzHR Pro

JazzHR Pro to najbardziej kompleksowy plan oferowany. Obejmuje nieograniczoną liczbę użytkowników i nieograniczoną liczbę otwartych miejsc pracy, a jego cena wynosi 339 USD miesięcznie rozliczane rocznie. Zawiera wszystko, co jest zawarte w pakietach Hero I Plus, z dodanymi następującymi funkcjami.

Funkcja Zoom integration for video interviews jest automatycznie dołączana do programu Pro. wraz z oferowanymi generatorami listów dołączone są integracje narzędzi eSignature. Ten plan zapewnia wgląd w ofertę, aby użytkownicy mogli zobaczyć, co działa, a co nie. aby zapobiec wąskim gardłom i błędom, tokeny mogą być używane do tworzenia szablonów ofert. 

Aby przyspieszyć proces rekrutacji, użytkownicy mogą tworzyć szablony dla wszystkich powszechnie używanych dokumentów. Dla większego bezpieczeństwa użytkownicy mogą decydować, kto może uzyskać dostęp do danych wynagrodzeń, listów ofertowych i innych poufnych informacji. Pozwala również użytkownikom tworzyć raporty zgodności i bardziej konfigurowalne raporty. 

Z JazzHR Pro importowanie danych jest bezpłatne z 12-miesięcznym lub dłuższym zobowiązaniem planu. Zapewnia również pomoc przy wdrożeniu, a obsługa klienta obejmuje pomoc e-mailową, czatową i telefoniczną. 

Plany JazzHR pochodzą z 21-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i zawierają również opcjonalne dodatki. Aby humanizować interakcje kandydatów, użytkownicy mogą dodawać smsy kandydatów od $ 29 miesięcznie. Za dodatkowe $ 99 użytkownicy mogą wynająć dedykowanego menedżera konta, aby pokazać im nowe funkcje, uruchomić niestandardowe szkolenia i przeprowadzać kwartalne przeglądy konta. 

Użytkownicy mogą dodawać dostosowania strony kariery dla danej marki już od 39 USD miesięcznie. Jeśli użytkownicy chcą zwiększyć limit masowej poczty e-mail, mogą to zrobić od $29 miesięcznie. dodatki eSignature I offer są dostępne za $ 59 miesięcznie. 

Dla łatwiejszego zarządzania hasłami można dodać pojemność pojedynczego logowania za $ 29 miesięcznie. Użytkownicy mogą również dodać zaawansowane raportowanie za $ 59 miesięcznie i eksport kandydata za $ 29 miesięcznie. 

JazzHR High-Volume Plans

Należy pamiętać, że standardowe plany mają służyć małym i średnim firmom zatrudniającym w jednym miejscu mniej niż 500 pracowników. Jednak JazzHR ma plany dużych wolumenów przeznaczone dla firm zatrudniających ponad 500 pracowników, franczyz, Agencji Zatrudnienia, firm Multi-location i dostawców usług HR. 

Wersja Hero kosztuje 99 USD miesięcznie, a nie 39 USD rocznie. Wysokonakładowe wersje JazzHR Plus i Pro kosztują tyle samo, co wersje zwykłe. 

Plany O Dużej Objętości zapewniają użytkownikom więcej możliwości na poziomie przedsiębiorstwa, ale ograniczają otwarte oferty pracy we wszystkich trzech wersjach. Otwarte limity zadań są takie same dla obu wersji planu Bohatera. Dzięki High-Volume Plus i Pro użytkownicy są ograniczeni do 30 ofert pracy na raz. Mogą jednak dodać posty 50 za dodatkowe 39 USD lub posty 200 za 89 USD.

Streszczenie

Jeśli jesteś z małej i średniej firmy, która potrzebuje oprogramowania rekrutacyjnego z najlepszymi możliwymi funkcjami śledzenia kandydatów, JazzHR jest dla ciebie. Oprogramowanie ma trzy główne plany i opcje dużej głośności w razie potrzeby. JazzHR ma przystępne opcje cenowe, narzędzia marki firmy i pomocne funkcje Post-hire, które mogą pomóc przyciągnąć kandydatów i uzyskać je na pokładzie skutecznie. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts