Przedstawiamy nową syntezę: Uzyskaj więcej z WordPress

Jeśli jesteś wydawcą online lub marketerem treści używającym WordPress, zrozumienie wartości świetnego hostingu jest koniecznością. W moim 15 lat publikacji online, odkryłem, że może to zrobić różnicę.

Szybkość ładowania strony wpływa na wrażenia odwiedzających i rankingi w wyszukiwarkach. Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o złośliwe oprogramowanie, ataki brute force login i wysypkę innych sytuacji awaryjnych związanych z bezpieczeństwem, w których WordPress jest najpopularniejszym CMS w Internecie.

Jednocześnie słyszę, jak ludzie mówią, że będą mieli lepszy hosting, gdy zaczną odnosić nieco większy sukces. Lepiej na początku oszczędzać, prawda?

Logiczne … tyle że trzeba być przygotowanym na sukces przed zdarza się. Jeśli ten duży link, retweet lub udostępnienie na Facebooku nastąpi, a Twoja strona przestanie działać, jesteś w gorszej pozycji niż wtedy, gdy byłeś całkowicie niejasny.

Oczywiście naruszenie bezpieczeństwa może spowodować, że ludzie już nigdy nie zaufają Twojej witrynie. To niesprawiedliwe, ale zdarza się.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie chodzi tylko o rozmiar pudełka, na którym się znajdujesz — chodzi o to, jak zoptymalizowany pudełko jest specjalnie dla WordPressa. Na przykład, kiedy StudioPress po raz pierwszy dołączył do Copyblogger Media, wyłączyłem witrynę offline za każdym razem, gdy się z nią połączyłem, pomimo tego, że jest na dedykowanym serwerze z dużą firmą hostingową.

Hosting i Hosting WordPress to dwie różne rzeczy, jeśli chodzi o wydajność, bezpieczeństwo i wsparcie. Potrzebujesz specjalizacji na poziomie serwera, aby w pełni wykorzystać WordPress.

Ale rozumiem … nikt nie chce wydawać pieniędzy, Zanim nie poczuje się gotowy.

Co z tego, że możesz uzyskać doskonałą wydajność i bezpieczeństwo z naszego zarządzanego hostingu WordPress i uzyskać jeszcze więcej za tę cenę? Co zrobić, jeśli masz dodatkowe funkcje, których wydawcy online i marketerzy treści potrzebują, aby odnieść sukces, bez dodatkowych opłat?

Cóż, nie ma już co jeśli o tym.

Superszybki i bezpieczny zarządzany Hosting WordPress + Content Marketing i narzędzia SEO

Ponieważ coraz więcej osób rozumie korzyści z hostingu specyficznego dla WordPressa, przestrzeń się nagrzewa. Ale kiedy myślisz o marce, którą wybraliśmy na nasz hosting, wiesz, że myśleliśmy o czymś większym.

syn * The * sisrzecz. rzeczownik: Połączenie dwóch lub więcej elementów, które razem tworzą coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego.

W następnym kroku w kierunku poprawy tego starannie wybranego słowa, wszystkie konta syntezy są teraz dostarczane ze Scribe for WordPress-bez dodatkowych opłat. Już od samego początku uwzględnialiśmy nasz Framework Genesis, a teraz słodzimy umowę.

Oznacza to, że otrzymujesz wszystkie słowa kluczowe Scribe, media społecznościowe i narzędzia badawcze dotyczące influencerów — a także naszą oczekującą na opatentowanie zawartość i technologię optymalizacji witryny-bezpośrednio z interfejsu WordPress. I nie podniosliśmy ceny hostingu ani grosza.

W rzeczywistości zawarty plan skryby nie jest już oferowany osobno. Jest to idealny rozmiar dla rosnących wydawców online i marketerów treści, aby przenieść go na wyższy poziom.

Wszakże bez zawartość jest zoptymalizowany pod kątem odbiorców, nie masz ruchu, rankingów w wyszukiwarkach, potencjalnych klientów ani sprzedaży. Jaki jest sens naszego superszybkiego czasu ładowania strony, gwiezdnego bezpieczeństwa i wsparcia ekspertów, jeśli nikt nie widzi Twojej witryny?

Uzyskaj o wiele więcej z WordPress dzięki syntezie.

Gdzie jest haczyk?

No catch … każdy plan hostingowy syntezy WordPress jest dostarczany z dołączonym kontem Scribe for WordPress bez dodatkowych opłat ( oceny treści 30 i sesje badawcze 70 miesięcznie). Scribe Web i Scribe dla Microsoft Word nie są jednak uwzględnione.

Jeśli chcesz te inne platformy Scribe, lub wyrosłeś z dołączonego planu, możesz uaktualnić do Scribe Professional w specjalnej cenie dostępnej dla klientów Synthesis.

Spoko?

Sprawdź nową syntezę tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts