Przedstawiamy Genesis 2.0: inteligentną ewolucję Twojej witryny WordPress

Internet to stale rozwijający się organizm, który może wydawać się skomplikowany i trudny do nadążenia … jeśli nie jesteś hardkorowym programistą.

Co więc robi producent treści-ktoś, kto buduje publiczność, by budować swój biznes?

Czy powinieneś zostać programistą? Czy powinieneś spędzić dni, miesiące, a nawet lata, ucząc się tajników PHP, Ruby, javascript i HTML5? Nie sądzę. …

Istnieje naprawdę tylko pięć podstawowych elementów stron internetowych, które działają w 2013 (i Później):

 • Solidne bezpieczeństwo
 • Błyskawiczna wydajność
 • Out-of-the-box SEO
 • Piękny design “pod klucz”
 • Ultra-elastyczny Podstawowy kod

Krótko mówiąc, musisz zbudować i utrzymać bezpieczną, szybką, elastyczną i piękną stronę internetową, jednocześnie tworząc treści, które budują Twoją firmę.

Jak ty to robisz? Pozwólcie, że przedstawię Wam Genesis 2.0.

Nasz dział StudioPress buduje wysokiej jakości motywy WordPress od prawie dekady.

A teraz, świeżo po najnowszej wersji WordPressa, oficjalnie wypuszczamy najnowsze wcielenie Genesis.

Genesis 2.0 jest tutaj, a wraz z nim, prosty sposób, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz ze swojej strony internetowej, bez zostania profesjonalnym programistą.

Oto pięć sposobów, w jakie obejmuje Genesis Framework dla WordPress …

1. Solidne bezpieczeństwo

Ochrona nie jest seksowna ani zabawna.

Ale Brzydka prawda jest taka: strony w sieci są nieustannie atakowane. Hakerzy uwielbiają wykorzystywać luki w motywach, wtyczkach i niechlujnym kodzie.

Dlatego wymieniam bezpieczeństwo jako powód numer jeden, dla którego musisz uaktualnić do Genesis 2.0 dzisiaj … lub zainstalować Genesis Framework na swojej stronie po raz pierwszy.

Cała szybkość, styl i moc konwersji Twojej witryny nie oznacza nic, jeśli Twoja witryna nie jest Bezpieczna, a jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa witryny WordPress jest uruchomienie jej na sprawdzonym, obsługiwanym frameworku motywów.

Wiem to z doświadczenia, będąc częścią zespołu, który regularnie utrzymuje tysiące witryn WordPress bezpiecznych w dni, gdy tak wiele innych w świecie WordPress mieszają się ze strachem.

Zrozum to: WordPress 3.6 zawiera świetne ulepszenia bezpieczeństwa. Tak będzie WordPress 3.7. Jak każde wcielenie WP po tym.

Niektóre z tych poprawek bezpieczeństwa wymagają poprawek motywu, aby zapewnić bezpieczeństwo. Czy chcesz być na haku za włączenie ich do swojego motywu za każdym razem, gdy WordPress jest aktualizowany?

Oczywiście, że nie, więc pozwól ekspertom to zrobić. Genesis Framework reaguje i dostosowuje się do tych ciągłych postępów i robi to bez zbliżania się do projektu witryny i bez potrzeby dotykania linii kodu.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk, aby zaktualizować ramy motywów i zapewnić bezpieczeństwo swojej stronie (i czytelnikom).

2. Błyskawiczna wydajność

Nic tak nie spowalnia strony jak nadęty kod. Teraz wiemy, że powolne ładowanie może mieć katastrofalny wpływ na rankingi wyszukiwań.

Nasz zespół StudioPress ma obsesję na tym punkcie, nieustannie pracując nad tym, aby Genesis było jeszcze czystsze i lżejsze.

Jeśli masz” passę geeków”, oto krótki przykład kilku nowych elementów Genesis 2.0, które sprawiają, że jest on szybszy niż kiedykolwiek wcześniej:

 • Klasy widgetów są teraz kodowane w formacie PHP5
 • Admin CSS i Javascript są teraz minified
 • Komentarze HTML w wierszu zostały usunięte, aby zmniejszyć rozmiar strony
 • Wyświetlane identyfikatory wpisów są teraz śledzone (dzięki czemu można je wykluczyć z wyświetlania dwukrotnie na stronie)

Dla tych z Was, którzy nie mają czasu (lub zainteresowania) na naukę kodu, oto krótka wersja tego, co to wszystko oznacza …

Czasy ładowania strony internetowej są zwykle omawiane w sekundach. Czasy wczytywania stron dla witryn zbudowanych na bazie Genesis można często mierzyć i omawiać w milisekundy.

W 2013 roku jest to absolutnie zasadnicza różnica.

Genesis 2.0 jest niesamowicie szybki nie przegap tego.

3. Out-of-the-box SEO

Jeśli wiesz coś o tym, jak działa SEO (nie martw się, jeśli nie, Genesis zajmie się tym za ciebie), wiesz, że Google rozdaje punkty brownie za czysty kod.

Tak niesamowite, jak wyszukiwarki są, nie są tak inteligentne lub dorosłe, jak mogłoby się wydawać.

Zaprezentuj im uporządkowaną, piszcząco czystą stronę kodu, a jesteś na dobrej drodze do solidnego rankingu wybranych słów (coś jak łyżka karmiąca dziecko).

Genesis Framework wykonuje większość tej pracy SEO dla Ciebie, dzięki czemu możesz wrócić do pracy, tworząc treści, które zbudują twój biznes.

Jednak nasz dział StudioPress przejął już najnowocześniejsze kontrole SEO i uczynił je jeszcze potężniejszymi.

Genesis 2.0 obsługuje teraz Schema.org kod, który opiera się na “wbudowanych opcjach SEO Genesis Framework, które sprawiają, że 95% wtyczek SEO wygląda źle.”

Obsługa schematu oznacza, że Genesis 2.0 pozwala na wyprowadzenie mikrodanych w kodzie witryny. To jeszcze bardziej poprawia optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a ostatecznie jej optymalizację konwersji na wiele sposobów.

Jak wyjaśniono na Yoast.com:

Pozwól, że zacznę od wyjaśnienia, dlaczego powinieneś się przejmować schema.org gdybyś jeszcze nie był przekonany. Nie tylko Google używa schema.org, wszystkie 4 główne wyszukiwarki, Google, Yahoo!, Bing i Yandex używają go do kilku różnych celów … ale to nie tylko oni. Niedawno Pinterest dołączył do grupy, ogłaszając wsparcie dla produktów, receptur i schematów filmów za pośrednictwem pinów rozszerzonych. Więc, moim zdaniem, schema.org znaczniki jest koniecznością dla wszystkich poważnie o ich optymalizacji strony internetowej.

Jeśli czytasz ten artykuł, już zakwalifikowałeś się jako ktoś, kto poważnie myśli o optymalizacji wyszukiwania Twojej witryny.

Genesis Framework zawsze zajmował się podstawami dobrego SEO dla Ciebie a teraz jest jeszcze lepiej.

4. Piękne, gotowe projekty

Jeśli wszystko to ma cię trochę zdezorientowany, może pomóc myśleć o Genesis Framework jako samochód, w tym silnik, skrzynia biegów i tysiące części, które sprawiają, że działa.

Dostępne 43 projekty motywów dziecięcych pod klucz od StudioPress to lakier, który sprawia, że twój samochód naprawdę wygląda dobrze.

Naprawdę fajną rzeczą w używaniu motywów potomnych do projektu jest możliwość zmiany “zadania malowania” witryny w ciągu kilku minut, bez niszczenia podstawowego silnika, który zasila witrynę.

Niezależnie od tego, czy budujesz nową witrynę, czy zmieniasz klasykę, motywy potomne pozwalają ci na swobodne wymyślanie siebie bez dotykania krytycznego kodu pod spodem.

A czy wspominałem, że Genesis 2.0 wychodzi z pudełka z zapierającym dech w piersiach nowym projektem? Zobacz też …

Image of Genesis 2.0 in All Devices

5. Ultra-elastyczny Podstawowy kod

Podstawy bezpieczeństwa i wydajności musi bądź obecny, zanim strona internetowa może zasilić siłę napędową każdej nowoczesnej treści biznesowej.

Ale potem wydawca internetowy musi wiedzieć, że jej strona może dostosowywać się do ciągłych zmian, być gotowa na ekscytujące przełomy w technologii i być ogólnie przyszłościowa pod względem kodu i struktury.

W 2013 roku oznacza to jedno: HTML5.

Ze wszystkich nowych funkcji w Genesis 2.0, które mają ludzi podekscytowanych, kompatybilność HTML5 jest na górze listy.

Dlaczego? Co tak naprawdę robi HTML5 dla Twojej witryny? Oto tylko sześć najważniejsze korzyści dla Ciebie, wydawca online …

 1. HTML5 sprawia, że Twoja strona jest kompatybilna z przyszłością … nie wiesz, co dalej w Internecie, ale HTML5 ma to pod kontrolą .
 2. HTML5 automatycznie zwiększy kompatybilność twojej witryny z różnymi przeglądarkami … co oznacza mniej przypadków osób, które widzą Twoją witrynę inaczej w różnych przeglądarkach internetowych.
 3. HTML5 sprawi, że Twoja strona będzie naprawdę przyjazna dla urządzeń mobilnych … i już wiesz, jak ważne jest responsywne projektowanie.
 4. HTML5 pozwala na naprawdę rozszerzalne projektowanie stron internetowych. Chcesz, aby Twoja strona zachowywała się jak aplikacja? Wynajmij programistę i idź na to, jeśli to twoja sprawa 😉
 5. HTML5 obsługuje wideo i audio jak żaden inny język znaczników.
 6. HTML5 jest czystszy, a nawet “mądrzejszy” — pod względem pamięci masowej, interakcji API i innych ważnych sposobów za sceną-co radykalnie poprawia wrażenia użytkownika.

Kompatybilność Genesis 2.0 z tą zaawansowaną strukturą kodu jest interesującą cechą, ponieważ trochę trudno jest wskazać i oczekiwać, że usłyszysz ryk tłumu.

To TECHNICZNE, ale potężne.

To dziwne, ale praktyczne.

To abstrakcja, ale to przyszłość sieci.

To, co naprawdę powinieneś wiedzieć, to to, że nieustannie pracujemy nad tym, aby zepchnąć ramy Genesis na krawędź najnowocześniejszych rozwiązań i zawsze w sposób, który nadaje praktyczny sens biznesowy naszym klientom.

Małżeństwo Genesis 2.0 i HTML5 jest po prostu kolejnym kluczowym krokiem na drodze do pomocy w łatwym budowaniu pięknych stron internetowych, które działają.

96,000 + osób bierze WordPress dalej ze StudioPress

Image of Genesis 2.0 Logo

Nasz Genesis Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, 43 projektom pod klucz, najnowocześniejszym zabezpieczeniom i nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i witrynom, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród premium motywów WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. Mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym Internetem.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do zajmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Odbierz Genesis 2.0 już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania dotyczące Genesis, na które chcesz uzyskać odpowiedź przed zakupem, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem wsparcia.

Jeśli jesteś już klientem StudioPress, Zaloguj się do MyStudioPress wszystkie pytania dotyczące wsparcia.

Na dyskusje niezwiązane ze wsparciem informacje na temat WordPress, CSS, projektu i opinii o witrynie, przejdź do forów społeczności StudioPress w dowolnym momencie.

Dzięki!

Total
0
Shares
Related Posts