Prawdziwa moc bloga

Jeśli czytasz Copyblogger od jakiegoś czasu, wiesz, że jestem naprawdę zdumiony mocą blogów, aby uzyskać ekspozycję dla małej firmy. Podczas gdy produkuję tego typu treści online od ponad 8 lat, zdolność czegoś fajnego lub ważnego do rozpowszechniania za pośrednictwem połączonej rozmowy, na którą pozwalają media społecznościowe, jest dość niezwykłym zwrotem w publikowaniu internetowym i marketingu.

Ale czasami pojawia się coś, co sprawia, że zdajesz sobie sprawę, że to, z czym mamy do czynienia, ma konsekwencje daleko poza biznesem, marketingiem i pieniędzmi. Mamy teraz narzędzia, aby dokonać zmian na różne sposoby, które kiedyś były niemożliwe dla” zwykłych ” ludzi.

Prince Campbell, facet, który głównie mówi o biznesie nowych mediów na swoim blogu Chartreuse (BETA), właśnie to robi. W zeszłym tygodniu Campbell (który jest byłym mieszkańcem Nowego Orleanu), otrzymał niepokojący e-mail od kontaktu wciąż w mieście. Opublikował zredagowaną wersję tego e-maila jako post zatytułowany “ludzie nie mają pojęcia, jak sprawy wymknęły się spod kontroli”.. i wywołało to spore zamieszanie.

Wiem, że treść tego e-maila gryzła Prince ‘ a przez cały weekend, więc wczoraj postanowił włożyć 1000 dolarów z własnych pieniędzy, aby wysłać kilku wolontariuszy do Nowego Orleanu z kamerą wideo, aby zobaczyć, czy mogą udokumentować niektóre z rzeczy rzekomych przez ten niepokojący e-mail. Krótko mówiąc, kilku wolontariuszy wystąpiło, a Blog Herald, Blogging Times, Know More Media i Andy Hagans zaoferowali dodatkową gotówkę. Miejscowa Candice Quates z Nowego Orleanu dokona właściwego przedstawienia na miejscu.

To jest rodzaj rzeczy, które sprawiają, że wierzę, że coś naprawdę się zmienia tym razem. Nie puste obietnice nadętych IPO i chciwości, które charakteryzują Web 1.0.

Prawdziwe rzeczy, które się liczą.

Char, postaw mnie na 250 dolarów. I mam nadzieję, że wszyscy będą oglądać, aby zobaczyć, jak to się skończy. Jeśli tego typu rzeczy dzieją się tutaj, w USA, Chcę, aby to zostało odsłonięte i zatrzymane.

Total
0
Shares
Related Posts