Prawda O Zarabianiu Pieniędzy Podczas Snu

Chcesz usłyszeć o dniu z życia tak zwanego ” odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy?”

Wczoraj leżałam w łóżku do około 14: 00. Obejrzałem kilka ostatnich odcinków “Mad Men”. Około zachodu Słońca wybrałem się na spacer po plaży. Kiedy wróciłem, spędziłem kilka godzin z przyjacielem, zjadłem obiad i poszedłem spać.

Innymi słowy … wygłupiałem się.

A kiedy się wygłupiałem, mój biznes generował całkiem przyzwoity przychód.

Chcesz wiedzieć najfajniejszą część?

Nie zrobiłem absolutnie nic, żeby na to “zarobić”.

Nie sprawdziłem poczty. Nie rozmawiałem z nikim przez telefon. Nic nie napisałem.

Gdybym chciał, mógłbym zrobić to samo jutro i następnego dnia i następnego dnia, i to samo by się ciągnęło. Część mojego biznesu jest tak zautomatyzowana, że mógłbym umrzeć, a minęłyby miesiące, zanim ktoś by to zauważył.

Można by pomyśleć: “to nie w porządku. Nikt nie powinien być w stanie się wygłupiać i dostać za to pieniądze.”

Ale wiesz co?

Nie wstydzę się. Oto dlaczego:

Ciężko pracowałem, żeby się tu dostać.

Przez ostatnie trzy lata pracowałem co najmniej 12 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu, przez około sześć miesięcy, nie biorąc ani jednego dnia wolnego.

Za większość tej pracy nie dostałem ani grosza. Raczej budowałem maszynę zdolną do samodzielnego działania.

To właśnie robią prawdziwie odnoszący sukcesy przedsiębiorcy:

Budujemy maszyny pieniędzy.

Wykorzystujemy naszą wiedzę i przekształcamy ją w systemy, które działają bez nas. Czasami oznacza to zatrudnianie pracowników, ale moim zdaniem najlepszym systemem do wdrożenia jest coś nieskończenie tańszego, łatwiejszego w zarządzaniu i prostszego w tworzeniu.

(Gotowy? Położę na Tobie mojego super ninja, “uczyń internet swoim bankomatem”.)

Najlepsza “maszyna pieniędzy”, jaką możesz zbudować, to treść.

Dlaczego content King?

Cóż, możemy dyskutować o tym, czy to naprawdę jest król, czy nie, ale większość świata marketingu zaczyna rozumieć, że treść jest ważna … może nawet niezbędna.

Dlaczego?

Pomyśl o tym.:

W dzisiejszych czasach niektórzy z najlepiej opłacanych ludzi na świecie to copywriterzy, którzy wytwarzają “śmieci”, które otrzymujesz pocztą. Najlepsze pobierają minimum $ 100,000, aby utworzyć pojedynczy kawałek direct mail.

Oczywiście, jest wiele badań, myślenia i sprytu, ale oto, co jest zabawne:

Początkujący copywriter będzie zestawiał dane demograficzne, prowadził grupy fokusowe, sumiennie zbierał oficjalne informacje na temat tego, czym ma być USP produktu-wiesz, wszystkie normalne marketingowe głupoty.

Z drugiej strony, doświadczony copywriter często znajduje Najlepszego Sprzedawcę w firmie, wręcza im magnetofon i mówi: “Nagraj się wykonując kolejne 10 rozmów sprzedażowych.”

Stamtąd nasz przebiegły copywriter przepisuje rozmowy sprzedażowe, izoluje najbardziej przekonujące elementy i organizuje je w List. Następnie wysyłają list do 200 000 osób.

To niekoniecznie mniej pracy. To mądrzejszy, skuteczniejszy praca.

Niektórzy powiedzieliby, że nie są “kreatywni”.”

Zamiast wymyślać koło na nowo, biorą sprzedawcę, którego metody już działają, destylują i klonują tego sprzedawcę 200 000 razy, i zamiast płacić każdemu z tych klonów pensję, mogą być rozdawane pocztą za około dolara za sztukę.

O co chodzi? (A ja mam)

Twój wpis na blogu to nie tylko wpis na blogu. Twój podcast to nie tylko podcast. Twój film to nie tylko film.

Są składnikami system.

Jeśli nie masz z tego żadnych wyników, to nie jest to wina mediów. Posty na blogu, podcasty i filmy oraz wszelkie inne media mogą i będą tworzyć sprzedaż …

… ale tylko wtedy, gdy system owinięty wewnątrz nośnika jest skuteczny. Jeśli system jest do bani, wynik będzie do bani, a najbardziej błyskotliwe i najbardziej whizbang mediów na świecie nie uratuje.

Tak więc pytanie staje się:

Jak tworzyć treści, które sprzedają rzeczy?

Porozmawiajmy o tym.

Jak zarabiać na wygłupie

Brzmi strasznie miło, prawda?

Oto” sekretna ” formuła:

  1. Znajdź kogoś, kto jest dobry w sprzedaży rzeczy (może to Ty)
  2. Twórz treści, które powielają to, co robią
  3. Rozpowszechniać te treści do jak największej liczby osób
  4. Powtarzaj ten proces, aż osiągniesz pożądany poziom dochodu
  5. Go goof off (hura!)

Jeśli chcesz “zarabiać pieniądze podczas snu”, musisz stworzyć rodzaj treści, który wykona pracę za Ciebie.

Naprawdę, to wszystko. To cały ten szajs.

Oczywiście, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Okłamałbym Cię, gdybym powiedział, że każdy może to zrobić.

Faktem jest, że większość najlepszych marketerów na świecie ma doświadczenie w sprzedaży jeden-na-jeden. Spójrz na ich przeszłość, a zobaczysz, że byli na hali sprzedaży, chodzili od drzwi do drzwi lub przez telefon, rozmawiali bezpośrednio z klientami i przekonywali ludzi do zakupu.

Większość ludzi jest zbyt wrażliwa, aby to zrobić, i moim zdaniem, to jest prawdziwy powód, dla którego prawie każdy zawodzi w zarabianiu pieniędzy w Internecie. Próbują stworzyć kawałek treści, który robi za nich sprzedaż, ale nie mają pojęcia, jak działa sprzedaż, więc w zasadzie klonują najgorszego Sprzedawcę na świecie.

To nie da ci tego, czego potrzebujesz. Twoja treść jest rozszerzeniem Ciebie, a jeśli jesteś do bani, Twoja treść prawdopodobnie też jest do bani.

Czy to znaczy, że jesteś skazany, jeśli nie chcesz sprzedawać?

Na szczęście nie.

Głównie dlatego, że prawdopodobnie nie rozumiesz, czym jest sprzedaż.

Jeśli boisz się Sprzedaży, prawdopodobnie masz wizje nachalnych sprzedawców samochodów goniących starsze panie przez parking dealerski, gotowych powiedzieć lub zrobić wszystko, aby dokonać sprzedaży.

I przyprawia Cię o mdłości. Wolisz zmienić karierę, niż stać się kimś takim.

Ale to dobra wiadomość.:

Dobrymi sprzedawcami są nie nachalny. Dobrzy sprzedawcy będą nigdy okłamywać klienta. Dobrzy handlowcy zazwyczaj nie są nawet nazywani sprzedawcami. Dajesz im swoje pieniądze w zamian za coś, czego chcesz, nawet nie zdając sobie sprawy, że uczestniczyłeś w procesie sprzedaży.

Musisz się tego nauczyć.

Jeśli nadal jesteś przerażony, inną metodą jest studiowanie Mistrzów sprzedaży i marketingu i próba modelowania tego, co robią. Innymi słowy, zbuduj plik machnięcia.

Problem w tym, że nie wiesz dokładnie, co modelować. Na początku powielasz elementy, które nie mają znaczenia, i ignorujesz elementy, które są niezbędne. Dopiero po latach prób i błędów w końcu się z tym uporasz i zrobisz to dobrze.

Ta metoda nauki sprzedaży czy praca. Tylko przygotuj się na głodowanie przez kilka lat jako karę za bycie przerażonym kotem. 🙂

Tak czy inaczej, są dobre wieści:

Nie musisz pracować aż do śmierci.

Chyba, że chcesz. Niektórzy przedsiębiorcy nie mieliby innego wyjścia i szanuję to.

Ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że czasami nie masz wyboru, kiedy odchodzisz.

Jak już wcześniej pisałam, mam (podobno) śmiertelną chorobę zwaną rdzeniowym zanikiem mięśni i z każdym rokiem tracę nieco więcej siły. Chociaż jestem teraz dość produktywny, nauka mówi, że w końcu stracę zdolność poruszania wszystkim oprócz oczu. Co nie jest końcem świata, ale to Wola zwolnij mnie.

Szczerze?

Nie martwię się.

Już teraz mój biznes zarabia więcej niż wystarczająco dużo pieniędzy, aby się mną zaopiekować, i każdego dnia pracuję, aby uczynić go coraz mniej zależnym ode mnie. Pewnego dnia mogę zostać zmuszony do odejścia, albo nie, ale tak naprawdę, to nie o to chodzi.

Chodzi o spokój ducha.

Ze względu na mój biznes, mogę sobie pozwolić na najlepszą opiekę medyczną na całym świecie. Z powodu moich interesów, moja rodzina będzie pod opieką, niezależnie od tego, co się ze mną stanie. Ze względu na mój biznes, mogę skalować poza pomaganiem tylko jednej lub dwóch osób naraz i pomagać miliony.

Strategiczne treści pozwalają mi na to wszystko.

I wygłupiać się?

To dodatkowy bonus. Życie to jedno, ale enjoying twoje życie jest zupełnie inne i nic nie jest tak inspirujące, jak wstanie każdego ranka i świadomość, że możesz robić, co chcesz, nie tylko dlatego, że jesteś szefem, ale dlatego, że twój biznes nadal działa bez ty.

Dowiedz się, jak skutecznie sprzedawać.

Sklonuj się, tworząc mnóstwo niesamowitych treści.

Rozpowszechniać te treści daleko i szeroko.

A potem się wygłupiaj, jeśli chcesz. Życie jest krótkie, moi przyjaciele, i nie wiem jak wy, ale zamierzam delektować się każdą jego chwilą.

Total
0
Shares
Related Posts