Podsumowanie Copybloggera Johnny ‘ ego: tydzień 31 maja 2010

W zeszłym tygodniu Brian zagroził, że zastąpi mnie jako autora “Copyblogger Weekly Wrap-Up”. Wszystko dlatego, że wyjechałem na wakacje bez pisania drugiego postu z zeszłego piątku i zamiast tego wybrałem leżeć na plaży oglądając dziewczyny w bikini.

Wynikająca z tego poniedziałkowa konfrontacja była dość gorąca.

“Tak, porzuciłem … co zamierzasz z tym zrobić?”

– Zrobiłem cię i mogę cię złamać-odpowiedział Brian, spieniąc się ze złością.

– To koniec JOHNNY ‘ ego-krzyknęłam. “To imię ma umysł, kochanie. Nie możesz mnie teraz zwolnić, bo wtedy nie będzie JOHNNY ‘ ego. Szach i mat!”

Niestety mnie przechytrzył i przejdę na emeryturę po napisaniu tego intro. Mam nadzieję, że spodoba Wam się reszta tego podsumowania, które zostało napisane przez byłego gitarzystę dla The Smiths, Johnny Marr.

Oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Wtorek:

Jak zdominować swoją niszę bez przeprosin

Ten post został napisany przez Nathana Hangena, który wyjaśnia, dlaczego przeprosiny są bzdurą, gdy próbujesz robić swoje internetowe blogowanie. Po co zatrzymywać się z wyprzedzeniem, aby powiedzieć swoim czytelnikom: “racja-o, to jest tylko moja własna opinia i nie próbuję cię przekonać, że jest to całkowicie naznaczone – możesz po prostu wziąć to za moje własne przemyślenia na ten temat.”

To bzdura, i zbyt Brytyjskie dla większości z Was. Jeśli Chcesz zdominować swoją niszę, mówisz to, co masz do powiedzenia, jakby to był fakt, i nie masz o tym pojęcia.

Weź pod uwagę, że Morrissey chciał, żebyśmy zagrali w “ratownik śpiący, dziewczyna topiąca się” i że kilku z nas powiedziało: “Steven, szczerze … co Ty powtarzasz, “Hura” wielokrotnie, gdy dziewczyna jest pod wodą?”Myślisz, że się podniósł i powiedział:” To moja opinia, że ten ratownik jest leniwy i może coś takiego zrobić?”

Nie. Powiedział: “Zamknij się i graj, Johnny … mam wizytę u fryzjera.”

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

8 Powodów, Dla Których Bogaci Ludzie Nienawidzą Swojego Życia

Muszę powiedzieć, że początkowo nie zgadzałem się z tytułem tego postu. Pieniądze Smithów są bogatsze od królowej. grałem w Modest Mouse i oni też zapłacili. nie Nienawidzę swojego życia tak bardzo, jak nie lubię grać w “Vicar in a Tutu”, co, jak się nad tym zastanowić, niewielu bogatych ludzi musi robić.

Jednak jakiś ptak o imieniu Sonia napisał cały raport na ten temat i widzę, do czego zmierza. Są ludzie sukcesu, tacy jak ja, którzy kochają swoje życie, i ludzie tacy jak Morrissey, którzy wydają się nieszczęśliwi ze wszystkim, łącznie z sukcesem. Co to za różnica? Powinieneś przeczytać jej raport, żeby się dowiedzieć.

(Szczerze mówiąc, Morrissey był przygnębiony nawet w najlepszych czasach, a jestem prawie pewien, że jego trawnik sam się tnie, ponieważ jest taki emo. Założę się więc, że jednym z 8 powodów, dla których bogaci ludzie nienawidzą swojego życia jest “bo są Morrissey” — to depresyjne Walenie konia.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa cz. 2:

Scribe: Nowe Wersje I Lepsze Funkcje

Nie mogę się doczekać, aby uzyskać moją właściwą nową stronę internetową i użyć Scribe na nim. Wtedy, gdy ludzie użyją Google ‘ a, by dowiedzieć się, “kto napisał najlepszą piosenkę Smiths ever”, będą wiedzieć, że to ja, a nie ten żałosny fop Morrissey.

W rzeczywistości, pozwól mi zadzwonić do mojego projektanta stron internetowych w tej chwili.

“Hullo? Zobacz tutaj chap, czy moja strona już działa?”

“Mówiłeś to wcześniej … ten żart nie jest już zabawny. Potrzebuję odpowiedzi!”

“Look here-when you say it’ s gonna happen teraz kiedy dokładnie?”

{klik }

Cholerni projektanci stron internetowych.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

10 niezawodnych sposobów na pozyskanie większej liczby klientów

Ten post autorstwa Davida BRIMA wyjaśnia, jak traktować klientów tak, jakby byli rybami, nawet jeśli nie są rybami.

Jeśli chcesz, aby gryzły twoje oferty, musisz ” przynosić haczyk prawidłowo.”Jeśli chcesz mieć większe szanse na lądowanie klientów, powinieneś” iść tam, gdzie są ryby.”Jeśli chcesz uzyskać więcej korzyści z istniejących klientów, zwijasz je w cieście piwnym i smażysz na głębokim tłuszczu.”A jeśli pracujesz nad sprzedażą, podajesz je z frytkami i kuflem.”

Więc jeśli chcesz wylądować więcej klientów, przeczytaj ten post. Można nawet zrobić to podczas jedzenia tych ryb i frytek. Tylko nie szalej z octem na chipsach, bo wtedy będziesz śmierdzieć, a twoi klienci po prostu powiedzą: “spadaj, Cuchniesz!!”

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Jak zbudować udany biznes z małą publicznością

Szkoda, że Wagarowicz został zwolniony, bo rozumiem, że ma jakąś obsesję na punkcie gnomów, a ten post o “małej publiczności” został bezczelnie zwieńczony zdjęciem krasnali trawnikowych. (Krasnale trawnikowe są zdrobniałe, stąd genialna gra synonimu ” małe.”Rozumiesz? Jolly good fun!)

Sam post Jonathana Meada (który rozumiem, że nie jest zdrobniały) dotyczy tworzenia dochodowego biznesu bez posiadania scads subskrybentów i czytelników. Zasadniczo (i Jonathan wyjaśnia, jak to się robi) robisz to, czyniąc tę małą publiczność bardzo lojalną.

Co ma sens, bo chociaż Smithowie nie odnosili tak wielkich sukcesów jak The Rolling Stones, nasi fani wskakiwali na naszą komendę do rozdrabniaczy drewna. Nawet ci, którzy już nie byli samobójcami, a to było przynajmniej 25% z nich.

Przeczytaj cały post tutaj.

O autorze: Johnny Marr jest cenionym przez krytyków byłym gitarzystą The Smiths, ostatnio członkiem Modest Mouse i kompozytorem How Soon is Now?, the greatest Smiths song ever written.

Total
0
Shares
Related Posts