Pięć fajnych linków na początek tygodnia

Ostatnio jest gorąco, przynajmniej tutaj, w Teksasie. Zrelaksujmy się z tymi pięcioma fajnymi linkami, zanim przejdziemy do kolejnej, gorącej zawartości Copybloggera.

To było tandetne, co? Queso!

  1. To może być najważniejszy artykuł, który przeczytałeś w tym miesiącu-sekrety opowiadania: dlaczego kochamy dobrą włóczkę z Scientific American. Wiem, że będę się z tego śmiał do końca roku.
  2. Zobacz Neuromarketingartykuł na temat marketingu wabików dla ciekawych danych na temat psychologii cen.
  3. Robert Bruce staje się pierwszym poetą, który przenosi swoją sztukę do Indii a la Tim Ferriss i 4 Godzinny Tydzień Pracy (prosimy zabrać ze sobą poczucie humoru).
  4. Co musisz wiedzieć o korzystaniu z wideo online z Eksperymenty Marketingowe mówi nam o niezwykłych skokach w konwersji za pomocą wideo. Jeśli te wyniki nie doprowadzą Cię do Web Video University, nic tego nie zrobi.
  5. Seth Godin ma nową książkę wychodzi jesienią, co nie jest zaskoczeniem. Ale w połączeniu z prelekcją plemion, zakłada społeczność społecznościową, aby się z tym pogodzić. Zwrot akcji? Nie każdy może się przyłączyć… wszystkie szczegóły tutaj, ponieważ wstęp otwiera się ponownie jasny i wczesny wtorek, 5 sierpnia.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem DIY Themes and Lateral Action. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts