Ooma Recenzja

Komunikacja jest niezbędna, jeśli chodzi o Twoją firmę. Oznacza to, że potrzebujesz systemu telefonicznego VoIP, który dobrze ci służy.

Ooma oferuje wiele podstawowych funkcji połączeń krajowych i międzynarodowych, a także bardziej zaawansowane, które pomogą Twojej firmie rozwijać się, takie jak Połączenia wideo i analizy.

Ale system nie jest doskonały. Dlatego jesteśmy tutaj, aby porównać go z innymi systemami VoIP, aby pomóc ci podjąć ostateczną decyzję o tym, czy Ooma jest dla ciebie. Uważamy Ooma za solidną opcję dla większości firm. Sprawdź, co ma do zaoferowania i sprawdź, czy twój jest jednym z nich.

Ooma plusy i minusy

Plusy

 • Świetna jakość połączeń
 • Przyjazny dla użytkownika
 • Obsługa klienta 24/7
 • Aplikacje desktopowe i mobilne
 • Zaawansowane funkcje połączeń z pakietem basic

Wady

 • Wysoki koszt początkowy
 • Drogie połączenia międzynarodowe
 • Brak wideokonferencji z pakietem biurowym

Odwiedź Ooma

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii VoIP
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców usług telefonicznych VoIP i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Ooma porównuje się do najlepszych usług telefonicznych VoIP

Ooma konsekwentnie tworzy najlepsze listy, jeśli chodzi o Usługi telefoniczne VoIP. PCMag oceniło go jako nr 1 system telefoniczny dla biznesu ze względu na jego niezawodność.

Ooma oferuje wiele zaawansowanych funkcji, nawet w przypadku standardowych pakietów. Jednak niektóre z nich, takie jak wideokonferencje (spotkania Ooma), są dostępne tylko z pakietem Office Pro. To stawia go o krok poniżej innych systemów komunikacyjnych, takich jak Vonage, który oferuje możliwości wideo z ich bardziej podstawowymi pakietami.

Ooma wyróżnia się ponad resztą ze względu na jakość połączeń z krystalicznie czystym dźwiękiem, który wykracza poza inne wysoko oceniane systemy.

Za to, co otrzymujesz, Ooma jest wyceniona porównywalnie do Vonage. Ooma nie ma również rocznej zniżki na płatności, jak wiele innych firm.

Międzynarodowe rozmowy oomy mogą być drogie. Jednak przenośność Oomy konkuruje z innymi systemami dzięki aplikacjom stacjonarnym i mobilnym, które zapewniają dostęp w podróży.

Ooma Jakość Połączeń

Jakość połączeń jest jedną z najważniejszych cech, jeśli chodzi o uzyskanie usługi telefonicznej. Bez dobrej jakości połączeń nie możesz zaoferować optymalnej obsługi klienta. Chcesz, aby Twoi klienci wiedzieli, że słuchasz ich pytań i wątpliwości i udzielasz im najlepszych informacji.

Ooma jest chwalona za doskonałą jakość połączeń w wysokiej rozdzielczości zarówno w kraju, jak i za granicą. Ma lepsze oceny jakości połączeń niż większość najlepszych systemów VoIP, w tym Vonage i RingCentral.

Ooma jest również znany ze swojej doskonałej obsługi z blisko 100% uptime. Dzięki temu konkuruje z innymi najlepszymi markami, takimi jak Nextiva.

Jego system działa dobrze zarówno w aplikacjach stacjonarnych, jak i mobilnych. Możesz nawet przenieść istniejący numer telefonu lub wybrać nowy w kodzie kierunkowym. Bez względu na to, jak używasz Ooma, utrzymuje niezmiennie optymalną jakość połączeń.

Cennik Ooma

Ooma ma uczciwe ceny za swoje usługi i funkcje, ale nie są one najlepsze, jakie można znaleźć. Ooma jest dostępny w trzech opakowaniach:

 • Ooma Office: $19.95 za użytkownika miesięcznie
 • Ooma Office Pro: $24.95 za użytkownika miesięcznie
 • Ooma Enterprise: $27.99 za użytkownika miesięcznie

Otrzymujesz całkiem dobrą ofertę z Ooma Office, z 35 funkcjami połączeń dla Twojej firmy. Jednak pomija również niektóre funkcje, które większość firm oferuje z bardziej podstawowymi pakietami. Płacąc za Użytkownika, chcesz uzyskać jak najwięcej funkcji w najtańszym pakiecie.

Bez tych funkcji może się okazać, że Twoja firma ma bardziej ograniczoną komunikację. Otrzymasz również tylko następujące funkcje po uaktualnieniu do Office Pro:

 • Aplikacja desktopowa
 • Spotkania Ooma (narzędzie do wideokonferencji)
 • Ulepszone blokowanie połączeń
 • Transkrypcja poczty głosowej
 • Nagrywanie rozmów

Po dotarciu do Ooma Enterprise możesz korzystać z jego funkcji analitycznych, a także konfigurowalnych przepływów połączeń i interfejsów API z niewielkim skokiem cen.

Jeśli jednak chcesz uzyskać więcej funkcji w lepszej cenie, wypróbuj Vonage Premium. Mają wiele takich samych ofert jak Ooma, ale za niższą cenę, w tym wideokonferencje.

Funkcje mobilne i zdalne Ooma

Przy tak wielu ludziach pracujących w domu, zdalne funkcje i aplikacje mobilne dla Systemów VoIP stały się niezbędne w prowadzeniu firmy. Bez tej funkcji pomijasz znaczną część swojej grupy demograficznej. Utrudnia to również członkom zespołu wykonywanie pracy i nawiązywanie kontaktów z klientami.

Ooma oferuje funkcje mobilne za pomocą danych lub Wi-Fi, aby wspierać pracowników zdalnych wraz z zespołami w biurze. Pracownicy zdalni mogą również korzystać z aplikacji komputerowej do wykonywania połączeń ze swoich komputerów.

Możesz przekazywać połączenia i wiadomości głosowe do urządzeń mobilnych, ułatwiając przenoszenie połączeń w podróży i nie ograniczając żadnego pracownika do jednej lokalizacji. Dodatkowo, dzięki wirtualnemu rozszerzeniu, multi-ring i 2-phone-in-1, możesz oddzielić numery firmowe i osobiste.

Aplikacja mobilna nie jest unikalna dla Ooma sama w sobie, ale jest to funkcja, której potrzebujesz, aby rozwijać swoją firmę i zachować elastyczność. Zdalne funkcje oomy zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby to zrobić.

Podstawowe Funkcje Wywoływania Ooma

Chociaż Ooma nie oferuje tak wiele zaawansowanych funkcji zwykłym użytkownikom biurowym, ma kilka podstawowych funkcji, które sprawiają, że jest to godny wybór dla dużych i małych firm. Posiada takie funkcje jak:

 • Wirtualna recepcjonistka
 • Aplikacja mobilna
 • Dziennik połączeń
 • Transfer połączeń
 • Pierścień wielu urządzeń
 • Przekazywanie połączeń podczas przestojów
 • Wiadomości SMS
 • Domofon

To o wiele więcej funkcji niż najtańszy pakiet Vonage. Podczas gdy Vonage jest najbliżej porównywalną usługą VoIP do Ooma, jego pakiet Premium daje Ci część tego, czego brakuje w pakiecie biurowym Ooma, pomijając inne. Na przykład Vonage nie ma wirtualnej recepcjonistki. Niezależnie od tego, czy wolisz Ooma, Vonage, czy inną usługę, zależy od tego, które funkcje będą najbardziej używane w Twojej firmie.

Obsługa Klienta Ooma

Ooma oferuje wsparcie klienta 24/7 dla wszystkich swoich pakietów,które nie są dostarczane z każdą usługą VoIP. Wiele usług oferuje priorytetowe wsparcie tylko w przypadku droższych pakietów.

Można na to spojrzeć na dwa sposoby. Po pierwsze, uzyskujesz lepszą obsługę klienta dzięki pakietowi basic Office. Ale jeśli masz Office Pro lub Enterprise, podwyżka ceny nie obejmuje podwyżki na początku linii, jeśli coś pójdzie nie tak. Innymi słowy, brak priorytetowego wsparcia. Czekasz tak długo, jak ktoś, kto kupił najtańszy pakiet.

Jeśli priorytetowa Obsługa klienta jest dla ciebie ważna, wypróbuj RingCentral. Zdobyli #1 miejsce dla obsługi klienta, więc będziesz wiedział, że otrzymujesz najlepszą opiekę.

Ooma International Calls

Funkcje połączeń międzynarodowych powinny zwiększyć zasięg Twojej firmy i umożliwić współpracę z międzynarodowymi firmami, dostawcami i klientami. Brak tej funkcji może ograniczyć rozwój Twojej firmy.

Ooma ma połączenia międzynarodowe, ale jest droższy niż opcje takie jak RingCentral. Jednak Ooma ma międzynarodowe numery i obsługuje globalne firmy, a także Amerykańskie, zyskując im reputację w zakresie usług na całym świecie.

Ooma oferuje prawie dokładnie te same funkcje połączeń międzynarodowych, co Vonage. Oba umożliwiają połączenia wychodzące do 60 krajów na numery stacjonarne i 10 krajów na numery komórkowe.

Grupy Pierścieniowe Ooma

Grupy pierścieniowe zapewniają, że ktoś jest dostępny dla każdego rozmówcy. Funkcja grupy pierścieniowej Ooma oznacza, że gdy ktoś dzwoni do Twojej firmy, połączenie przechodzi na wiele linii, dopóki ktoś nie odbierze. Może to oznaczać grupę obsługi klienta lub przedstawicieli handlowych,a także kilka osób w danym dziale.

Połączenie może dzwonić na kilka telefonów jednocześnie. Alternatywnie, może zadzwonić na jeden telefon, a jeśli pierwsza osoba nie odbierze, połączenie przejdzie przez każdy telefon w tej konkretnej grupie pierścienia, dopóki ktoś nie odbierze.

Grupy pierścieniowe zmniejszają ryzyko połączeń klientów bez odpowiedzi lub przechodzenia na pocztę głosową. Pomagają również stworzyć lepszą ogólną obsługę klienta, gdy klienci czują, że ktoś jest zawsze dostępny, aby im pomóc.

Wideokonferencje Ooma

Rozmawialiśmy już trochę o funkcji wideokonferencji Ooma (spotkania Ooma), ponieważ istnieje ona tylko dla pakietów Office Pro i Enterprise. Ale jeśli masz Pro lub wyższy, otrzymasz wysokiej jakości system z intuicyjnym interfejsem.

Ooma Meetings oferuje system wideokonferencji click-to-join wraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami, w tym:

 • Spotkania chronione hasłem
 • Funkcje czatu
 • Opcje wyciszania

Pozwala dwóm lub większej liczbie osób jednocześnie udostępniać ekrany, ułatwiając współpracę i wizualizację projektów zespołowych.

Możesz wziąć do 25 uczestników na spotkaniach wideokonferencyjnych. Możesz także tworzyć cykliczne spotkania oraz przeglądać i wyszukiwać sesje na platformie w jednym miejscu. Funkcje oferowane przez firmę Ooma w ramach wideokonferencji sprawiają, że warto skorzystać z pakietu Office Pro.

Nagrywanie Rozmów Ooma

Funkcje nagrywania rozmów działają dobrze, jeśli musisz robić notatki, aby przypomnieć sobie, co powiedziano podczas rozmów z klientami. Pozwalają również sprawdzić dokładność informacji i analizować rozmowy po ich wystąpieniu.

Ta funkcja pochodzi z Ooma Office Pro. Umieszcza nagrania w dziennikach połączeń, aby utrzymać je wszystkie zorganizowane i zapisane w jednym dogodnym miejscu, dzięki czemu masz dostęp, gdy ich potrzebujesz. System jest tak skonfigurowany, że można słuchać i usuwać nagrania, gdy nie są już potrzebne.

Nagrywanie rozmów jest koniecznością dla systemów komunikacyjnych. Oznacza to, że nie przegapisz rytmu, nigdy nie masz niedokładnych informacji i zawsze możesz nawiązać połączenia z klientami i firmami w dowolnym momencie.

Systemy Telefoniczne VoIP

Systemy telefoniczne VoIP mają więcej funkcji i wszechstronności niż typowy telefon. Są one również bardziej opłacalne i lepiej funkcjonują dla Twojej firmy, ponieważ przechowują wszystko w jednym miejscu.

Usługa komunikacji VoIP firmy Ooma może wykonywać połączenia z Androida i iOS, więc nie jesteś przywiązany do biurka. Działa dobrze, jeśli jesteś małą firmą, która potrzebuje systemu opartego na chmurze Unified Communications as a Service (Ucaas).

Jest to również świetne rozwiązanie dla firm, które muszą zmodernizować i wykorzystać lepszą technologię, aby zaspokoić potrzeby klientów. Innymi słowy, jeśli chcesz skalować swoją firmę, potrzebujesz systemu VoIP.

Usługa VoIP firmy Ooma umożliwia pracę zdalną. Oferuje funkcje takie jak:

 • Rozmowy głosowe
 • Czat
 • Wideo
 • Faks

System VoIP firmy Ooma posiada funkcje potrzebne do spełnienia oczekiwań klientów i sprawnego działania zespołu. Ponadto dzięki narzędziom mobilnym możesz podłączyć system telefoniczny do urządzenia mobilnego i uzyskać dostęp z komputera za pomocą aplikacji komputerowej.

Hostowane rozwiązania PBX

Dzięki temu systemowi opartemu na chmurze możesz dodawać i usuwać linie w miarę rozwoju firmy. W ten sposób nie musisz się martwić o niezdarne systemy lub spędzać dodatkowego czasu, aby dopasować możliwości systemu do wielkości twojej firmy.

Rozwiązania Ooma PBX oferują szybką i łatwą konfigurację, w której pomaga Ooma, dzięki czemu wszystko szybko się uruchamia. Gdy wszystko jest już na miejscu, masz system o niskich wymaganiach konserwacyjnych, a Ooma dba o większość z nich za Ciebie.

Rozwiązania PBX najlepiej sprawdzają się w firmach korporacyjnych. Otrzymasz e-mail, aplikację do faksu mobilnego i aplikację komputerową wraz ze wszystkimi typowymi funkcjami, których można oczekiwać od usługi komunikacyjnej. Platforma UCaaS zapewnia spójność zespołu.

Dzięki nieograniczonym rozszerzeniom nie musisz się martwić, że Twoja firma stanie się zbyt duża dla Twojego systemu telefonicznego. Możesz również korzystać z bezpłatnych uaktualnień bez dodatkowych kosztów i przerw w działalności biznesowej. Rozwiązania PBX firmy Ooma umożliwiają wydajną globalną komunikację, bez względu na to, do kogo chcesz dotrzeć.

Odwiedź Ooma

Porównaj Najlepsze Usługi Telefonii VoIP
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców usług telefonicznych VoIP i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Wśród najlepiej ocenianych systemów telefonicznych biznesowych dostępnych, Ooma daje wszechstronny interfejs, aby operacje obsługi klienta proste dla zespołu. Dzięki ponad 35 funkcjom w pakiecie biurowym nietrudno znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w tym systemie.

Office Pro i Enterprise tylko osłodzić ofertę z bardziej zaawansowanych funkcji. Jeśli jednak priorytetowo traktujesz funkcje, takie jak wideokonferencje, sprawdź inne firmy, czy nie zawierają tańszych pakietów.

To powiedziawszy, Ooma ma rozsądne ceny, doskonałą jakość połączeń i wiele funkcji mobilnych i stacjonarnych, które pozwalają dzwonić w kraju i za granicą. Firma posiada rozwiązania zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Bez względu na to, gdzie prowadzisz działalność, Ooma może pomóc Ci poprawić sposób komunikacji.

Total
0
Shares
Related Posts

Phone.com Przegląd

Chcesz się zanurzyć? Phone.com jest niedrogim dostawcą systemu telefonicznego VoIP, który jest świetny dla małych firm i przedsiębiorców. …