Najlepsze sposoby 10, Aby uzyskać ruch, którego pragniesz

Czasami zastanawiam się, czy Internet zmienił nas wszystkich w bandę ćpunów ruchu.

To znaczy, poczułeś pragnienie, prawda?

Oczywiście, zaczyna się dość niewinnie.

Tworzysz stronę internetową, uruchamiasz kanał na YouTube, tworzysz podcast, niezależnie od tego, jaka jest Twoja pasja. Tworzysz zawartość. Kilka osób zatrzymuje się i komplementuje Twoją pracę, dając ci to, dzięki-Bogu-komuś-w końcu-zauważyłem-mnie uczucie.

Wtedy zaczynają się żądze. Niezbyt silny, przynajmniej nie na początku, ale znajdujesz się w odosobnieniu w dziwnych momentach, takich jak jazda samochodem, kolacja lub oglądanie telewizji, dryfując w cichą, intrygującą sesję o tym, jak możesz zdobyć więcej odwiedzających.

I jest jeszcze gorzej.

Przechodzisz od kogoś, kto bawi się tym całym marketingiem online, do poważnego studenta, Googlując strategie ruchu w przerwie na lunch, chodząc na webinaria zamiast filmów, a nawet studiując blogi takie jak Copyblogger (muahahaha!).

Ale wiesz co?

I całkowicie współczuję. Jestem królem ćpunów ruchu drogowego, posuwając się tak daleko, że poświęciłem temu cały mój blog, a po przestudiowaniu go od lat powoli, ale pewnie zorientowałem się, co działa.

Następnym razem, gdy znajdziesz się jonesing dla kilku odwiedzających, dać te strategie spróbować:

10. Kupowanie reklam pay per click (PPC)

Posłuchaj dominującej mądrości, a myślisz, że to będzie numero uno, ale tutaj, mam to jako # 10. Co jest?

Posłuchaj.:

Kupowanie reklam PPC działa. Ja to zrobię. Nawet zaczynam na tym zarabiać.

Ale to drogie. W dzisiejszych czasach wiele słów kluczowych uruchamia więcej niż jednego dolara za kliknięcie, a jeśli zamierzasz to robić przez długi czas, lepiej mieć sprawdzony lejek sprzedaży zoptymalizowany dla poszczególnych słów kluczowych.

Większość z nas nie. w rzeczywistości większość z nas ma również więcej czas niż my pieniądze, co sprawia, że cały pomysł płacenia za ruch jest nie do zaakceptowania.

9. Pogoń za wolną prasą

Jeśli nie stać Cię na reklamę, pewnie zastanawiałeś się jak zdobyć darmową prasę.

Myślisz, że wzmianka w nocnych wiadomościach telewizyjnych, Wywiad radiowy lub artykuł o Tobie w gazecie lub magazynie spowoduje ogromny napływ ruchu.

Prawdę?

Nie bardzo. Tak, uzyskanie wolnej prasy kontynuuje ruch, ale może nie są to numery, na które liczysz, chyba że wylądujesz na pierwszej stronie New York Times albo wywiad z Oprah. I oczywiście, są one trudne do zrobienia.

Aby to zadziałało, musisz włożyć w to prawdziwy wysiłek. Moim zdaniem pogoń za wolną prasą jest warta zachodu, jeśli próbujesz stać się uznanym autorytetem w kraju. Jeśli jeszcze tam nie jesteś, najpierw rozważ niektóre z innych strategii.

8. Poświęć się sieci społecznościowej

Sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Google+, Twitter i Pinterest mają setki milionów użytkowników, którzy są samoorganizowani wokół każdego możliwego tematu. Obecność na każdym z nich musi być mądrą strategią, prawda?

Tak i nie.

Jeśli regularnie publikujesz niezwykłe treści,sieci społecznościowe będą konsekwentnymi zwycięzcami w statystykach ruchu. Możesz również uzyskać ogromne skoki w ruchu, gdy coś, co publikujesz, staje się wirusowe.

Problem w tym, że będziesz się zbyt rozrzedzać. Jedyni ludzie, którzy mogą skutecznie utrzymuj obecność na każdym z nich są supergeekami mediów społecznościowych lub właścicielami firm z całymi zespołami ludzi poświęconych pielęgnowaniu sieci, dzień w dzień.

Większość z nas nie zalicza się do żadnego z tych dwóch obozów, więc dla nas mądrzejszą strategią jest wybór tylko jeden sieć społecznościowa, w której Twoi odbiorcy wydają się gromadzić, a następnie wkładają czas i energię, aby naprawdę zrobić to dobrze. Możesz skupić się na innych później.

7. Ekspansja na inne media

W podobnym duchu wielu marketerów treści uważa, że muszą zdominować wszystkie media. Chcą mieć bloga, podcast, Kanał YouTube, książkę, wszystko.

Na początku, to błąd, bo po raz kolejny, rozprzestrzeniasz się zbyt cienko. Jednak po ustaleniu odbiorców w jednym medium, rozszerzenie na inne staje się znacznie mądrzejszą strategią. Oto dlaczego:

Publiczność w każdym z mediów nie pokrywa się tak bardzo, jak myślisz. Ludzie, którzy czytają Blogi o marketingu i ludzie, którzy słuchają podcastów o marketingu, to dwie stosunkowo różne grupy odbiorców. Tak więc, rozszerzając się na inne media, możesz natychmiast zwiększyć swój potencjalny zasięg.

To się stało z Derekiem Halpernem. Miał już udanego bloga-wyzwalacze społeczne-a następnie rozszerzył się na wideo, tworząc kanał na YouTube. Zasadniczo podwoił swój ruch, docierając do nowej publiczności.

6. Oświecone SEO

Większość ludzi całkowicie nie rozumie SEO.

Myślą, że chodzi o aspekty techniczne, takie jak czysta częstotliwość słów kluczowych lub Architektura łącza. Tak, są to czynniki, ale każdy ekspert SEO powie Ci, że może tylko zabrać cię do tej pory.

Najważniejszy czynnik?

Linki z zaufanych źródeł.

Na przykład link od Setha Godina jest wart nieskończenie więcej niż link z witryny katalogu spamów. (Link spamowy prawdopodobnie zaszkodzi twoim rankingom.) To dlatego, że Seth linkuje tylko do rzeczy, które uważa za niesamowite, a w oczach Google udowodniono, że jest dobrym sędzią wysokiej jakości treści.

Jak więc uzyskać linki od Seth (lub jakiejkolwiek innej zaufanej strony)?

Proste: stwórz coś niesamowitego.

Nie tylko trochę niesamowite, albo, ale tak niesamowite, że wpływowi ludzie nie mogą przestać o tym mówić.

Zdobądź tę część dobrze, a reszta SEO jest znacznie łatwiejsza.

5. Blogowanie gości

Jeśli długo czytasz moje posty, wiesz, że jestem wielkim fanem blogowania gości. Moim zdaniem jest to najskuteczniejsza strategia ruchu, zakładając, że zrobisz to poprawnie.

Więc dlaczego jest # 5?

Bo to trudne.

Podczas gdy długoterminowe wyniki blogowania gości są oszałamiające, większość ludzi nie nauczyła się pisać i myśleć wystarczająco dobrze, aby wylądować na największych blogach na świecie. Oni can z praktyki i szkolenia, ale niektóre z innych strategii tutaj są łatwiejsze do wdrożenia.

Takie jak …

4. Wywiady z władzami w Twojej przestrzeni

Co? Jak wywiady z bandą ważniaków przynoszą Ci korki?

Oto mały sekret:

Ruch pochodzi z linków, a linki pochodzą z połączenia dwóch rzeczy: niesamowitej treści i potężnych połączeń.

Same wywiady nie są największą treścią, ale są awesome za kontakty z wpływowymi ludźmi. Szanuj ich czas i zadawaj wnikliwe pytania, a możesz być zaskoczony, jak długo cię pamiętają.

Nie potrzebujesz nawet dużej publiczności. Kiedy byłem początkującym blogerem, trafiłem na wywiady z około pół tuzina autorami bestsellerów New York Timesa i mogłem liczyć moich czytelników na palcach u rąk i nóg.

Spróbuj. Jest to jedna z łatwiejszych strategii ruchu do wdrożenia i niesamowite, ile połączeń może stworzyć dla Twojego czasu.

3. Budowanie listy e-mail

Jaki jest najprostszy sposób na zwiększenie ruchu?

Wyślij e-mail do obecnych subskrybentów.

Załóżmy, że wysyłasz link do nowego posta na blogu do subskrybentów poczty e-mail 1,000. 20%, lub 200 z nich, Kliknij na link. Spośród tych 200, kilkanaście podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi na Twitterze, Facebook, Pinterest, i tak dalej, wysyłając kolejne 100 odwiedzających.

To 300 gości z jednego maila. Możesz również powtórzyć proces tyle razy, ile chcesz. Opublikuj trzy świetne posty na blogu tygodniowo, a zdobędziesz 900 odwiedzających tygodniowo, łatwe jak ciasto.

Dlatego budowanie listy e-mail jest tak ważne. To ruch na żądanie.

Jest to tak ważne, w rzeczywistości, że zwiększenie rozmiaru listy e-mail powinno być więcej to priorytet, niż tylko Ruch uliczny. Tak więc, umieścić pole subskrypcji e-mail swojej stronie, pronto, najlepiej z miłą, soczysta zachęta, aby dołączenie do listy nieodparty.

2. Writing a big ol ‘ list post

Miałeś kiedyś dość wpisów na liście?

Ja też. Są wszędzie, a większość ludzi, którzy je piszą, nie rozpoznałaby oryginalnego pomysłu, gdyby przyszedł list od Boga, z neonami i muzyką Polki.

Ale to nie znaczy, że nie powinieneś ich pisać, przynajmniej od czasu do czasu. Oto dlaczego:

Dostają miażdżące ilości ruchu.

Nawet jeśli jest to tak nudne, jak oglądanie zmiany świateł na wiejskiej drodze. (Idealnie, oczywiście, będziesz pracować, więc tak nie jest.) Nawet jeśli ani jedna osoba nie czyta go do końca.

Jeśli we mnie wątpisz, śmiało napisz post o 50 sposobach na zrobienie czegoś, co może spodobać się twojej publiczności. Założę się, że będzie to najpopularniejszy post w historii twojej witryny.

1. Tworzenie idealnego nagłówka dla Twoich treści

Gdybyś mógł pomnożyć swój ruch przez 50 razy w ciągu pięciu minut, zrobiłbyś to?

Nie ma co się zastanawiać, prawda? Posłuchaj tego.:

Kilka lat temu John Wesley z Pick the Brain napisał post, który odwiedziło tylko 100 osób i był naprawdę rozczarowany. Myślał, że może nagłówek był problemem, więc usunął post, zmienił nagłówek i ponownie opublikował dokładnie ten sam post, i przyciągnął 5,000 odwiedzających. Całe studium przypadku można przeczytać tutaj.

Niesamowite jest to, że tego typu historie są powszechne. Różnica między dobrym nagłówkiem a złym jest bardzo często tysiące tysięcy odwiedzających i możesz je zmienić w ciągu kilku minut.

Przyznany, nauka pisania wielki nagłówek czy nie spiesz się.

Jeśli nigdy nie studiowałeś, zacznij od pisania nagłówków magnetycznych. Pamiętaj również, aby pobrać kopię Headline Hacki, być może najbardziej popularnej treści, jaką kiedykolwiek opublikowałem.

Cokolwiek jednak zrobisz, nie popełnij błędu myśląc, że Twoje nagłówki są nieistotne. W mojej niezbyt skromnej i nadmiernie wykwalifikowanej opinii lepsze pisanie nagłówków jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na zwiększenie ruchu.

Nic więcej nawet nie jest blisko.

I tak, dotyczy to każdy rodzaj treści. Nie obchodzi mnie, czy prowadzisz kanał na YouTube, podcast lub publikujesz bezpłatny raport; Twój nagłówek jest ważniejszy niż reszta treści, połączone.

Ale nie wierz mi na słowo.

Sprawdź to.

Nie tylko twoje nagłówki, ale wszystko, co powiedziałem powyżej, i niech wyniki mówią same za siebie.

Bo prawda jest taka, że to wszystko jest całkowicie bezwartościowe, jeśli nigdy z niego nie korzystasz. Robienie czegoś jest strategia ruchu, który bije je wszystkie.

Oczywiście, nikt nie chce tego słuchać. Dlatego musiałem to przemycić na końcu.

Ale wiesz, że to prawda.

Więc przestań być ćpunem i bierz się do pracy. W przeciwnym razie zadzwonię do popo i każę im zaciągnąć Twój roztrzęsiony Tyłek do więzienia.

Naprawdę.

Total
0
Shares
Related Posts