Najlepsi Dostawcy Hostingu

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym dostawcą hostingu dla większości ludzi jest zdecydowanie Hostinger.

Dostawca hostingu, który wybierzesz, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej witryny. Renomowany dostawca utrzymuje witrynę online i pomaga uniknąć niepotrzebnych przestojów. Ale nie każda usługa hostingowa jest sobie równa.

Korzystając z doświadczenia z pierwszej ręki jako punktu wyjścia, przejrzałem mnóstwo opcji hostingu i zawęziłem je do najlepszych dostawców hostingu na rynku.

Przeczytaj dogłębne recenzje tych poniżej, a także wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy, najlepsze rodzaje hostingu dla różnych sytuacji i dowiedz się, jak wybrać odpowiedni hosting dla Ciebie.

Top 10 Najlepszych Dostawców Hostingu


 1. Hostinger – Najbardziej Przystępne Plany Hostingowe Ogólnie
 2. Bluehost – Najlepszy hosting dla początkujących
 3. Dreamhost – Najtańszy Plan miesięczny
 4. Hostgator – Najlepsze dla Lean / minimalne potrzeby
 5. GreenGeeks – Najlepszy Ekologiczny Hosting
 6. SiteGround – Najlepsze do szybkiego i bezpiecznego tworzenia witryny WordPress
 7. A2 Hosting – Szybki I Niezawodny Hosting Współdzielony
 8. InMotion – Najlepszy Hosting VPS
 9. WPEngine – Najlepiej Zarządzany Hosting WordPress
 10. Nexcess – Najlepszy do skalowania i wzrostu
Best web hosting review methodology. How Quicksprout.com ranks hosting providers.

#1. Hostinger – Najbardziej Przystępne Plany Hostingowe Ogólnie

Odwiedź Hostinger

 • Zaczyna się już od $1.39 / miesiąc
 • Cennik miesięczny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 85% zniżki

Hostinger to najlepszy wybór, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze.

W rzeczywistości ich najniższy plan to $1.39 miesięcznie. To dno.

A jeśli zagłębisz się w to, co oferuje każdy plan, myślę, że znajdziesz w nim praktycznie wszystko, czego potrzebuje nowa strona.

Wszystkie te stawki są promocyjne, więc wzrosną przy odnowieniu. Ale jesteś w stanie zablokować te absurdalnie niskie ceny przy dłuższej subskrypcji.

Oferują cztery lata pojedynczego hostingu współdzielonego za $ 66.72, co wychodzi na $1.39 miesięcznie, jeśli płacisz za wszystkie cztery lata z góry. To niesamowita umowa. Należy jednak pamiętać, że bardzo niska cena nie obejmuje nazwy domeny ani prywatności domeny. Pomimo tego dodatkowego kosztu, całkowita opłata z góry jest niższa niż inne na liście.

Nawet po zakończeniu cen promocyjnych, ceny są nadal bardzo przystępne. Plan single-site kosztuje tylko $ 2.99 miesięcznie po odnowieniu, jeden z najniższych stawek w branży. W rzeczywistości jest to mniej więcej to samo, co promocyjne ceny Bluehost.

Najlepsza część? Hostinger nie feel jak tani hosting.

Od marketingu do interfejsu użytkownika do zarządzania witryną, jest to host premium z głęboką listą funkcji na każdym planie.

Hostinger oferuje również oddzielny plan tylko dla hostingu poczty e-mail. To zaczyna się od zaledwie $0.99 miesięcznie.

Czas pracy, szybkość witryny i wsparcie są również całkiem dobre. Mają gwarancję uptime 99.9% oraz wsparcie 24/7, gdy potrzebujesz pomocy.

#2. Bluehost – Najlepszy hosting dla początkujących

Odwiedź BlueHost

 • Normalnie $8.99 / miesiąc
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • Polecane przez WordPress
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 63% zniżki

Bluehost jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych wyborów do hostingu.

To dlatego, że oferują świetne wspólne rozwiązania hostingowe w niewiarygodnie przystępnych cenach. Są one również dostosowane do osób, które dopiero zaczynają budować witryny.

Hosting współdzielony zaczyna się $ 8.99 miesięcznie, ale są duże zniżki, jeśli jesteś nowym klientem. Możesz zarejestrować się na trzy lata i zablokować w cenie $2.75 miesięcznie. To dobry interes, zwłaszcza ze wszystkim, co dostajesz.

Jeśli utkniesz lub masz problem, mają wsparcie 24/7 przez telefon lub czat na żywo. Podają numer wsparcia i opcje czatu na żywo bezpośrednio na swojej stronie, dzięki czemu możesz skontaktować się z pomocą w ciągu dwóch kliknięć.

Bluehost oferuje również fantastyczne narzędzia analityczne i SEO, które pomogą Ci zoptymalizować wydajność witryny-jednocześnie przyciągając więcej odwiedzających.

Ich narzędzie SEO, które ocenia i śledzi, jak dobrze Twoja strona jest w rankingu dla określonych słów kluczowych. To daje dobre wyobrażenie o tym, jak należy zoptymalizować swoją witrynę pod kątem najlepszych rankingów wyszukiwania.

Oferują również hosting, który będzie wspierać niezależnie od kierunku rozwoju Twojej firmy.

Załóżmy, że zaczynasz od standardowego współdzielonego planu hostingowego i chcesz zainstalować WordPress. Mają łatwą instalację jednym kliknięciem, aby tak się stało.

Jeśli Twoja witryna rośnie i chcesz uaktualnić do zarządzanego hostingu WordPress, aby przyspieszyć witrynę i poprawić bezpieczeństwo, to też mają.

Lub, jeśli chcesz uzyskać większą kontrolę poprzez aktualizację do VPS lub hosting dedykowany, mają plany dla obu.

Bluehost obejmuje wszystko, czego możesz potrzebować od hosta. To sprawia, że są najlepsze dla początkujących twórców stron internetowych.

Jeśli zaczniesz od nich, nigdy nie będziesz musiał przełączać się na inną usługę.

#3. DreamHost – Najbardziej przystępny miesięczny plan hostingowy

Odwiedź Dreamhost

 • Nieograniczony ruch i bezpłatne narzędzie migracji
 • Cena z miesiąca na miesiąc w $4.95
 • Polecane przez WordPress
 • 4.6 / 5 Ocena od Trustpilot

Zobacz najnowsze oferty

DreamHost oferuje znakomite ceny z miesiąca na miesiąc wraz z bardzo solidną wydajnością hostingu.

W rzeczywistości ich plany Miesięczne zaczynają się od $4.95 / miesiąc. Plan ten obejmuje witrynę 1 z nieograniczonym ruchem, a także bezpłatny certyfikat SSL-wiele.

Oferują również roczne i trzyletnie Kontrakty zaczynają się od $2.59 / miesiąc, co pozwala zaoszczędzić nawet więcej pieniądze. Mimo że nie jest najniższy na tej liście (sprawdź Hostinger poniżej, aby uzyskać najniższe plany hostingowe), nadal jest to dobra oferta.

Ogólnie rzecz biorąc, ich miesięczne ceny sprawiają, że są idealnym wyborem dla tych, którzy nie są pewni długoterminowego zaangażowania z jakiegokolwiek powodu.

Oprócz świetnych cen, DreamHost wyróżnia się również sposobem zarządzania hostami internetowymi. Nie używają standardowego cPanel, z którego korzysta większość hostów. Zamiast tego DreamHost oferuje całkowicie Niestandardowy panel sterowania do zarządzania Twoją witryną. Jest to idealne rozwiązanie dla programistów, którzy chcą mieć większą kontrolę nad swoimi stronami internetowymi.

Jest haczyk: znacznie utrudnia migrację z DreamHost. Jednak migracja na DreamHost jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Ich bezpłatna wtyczka migracji umożliwia migrację w kilku krokach. Będziesz także mógł skalować swój hosting w miarę wzrostu witryny.

Jeśli prowadzisz organizację non-profit, Gorąco polecam DreamHost. Oferują jeden bezpłatny nieograniczony wspólny plan hostingowy dla organizacji 501(c) (3). Tego nie da się pokonać.

DreamHost to kolejny z trzech polecanych hostów WordPress i zawiera zarządzany hosting WordPress w swoich podstawowych wspólnych planach. Oferuje również zarządzany plan z większą liczbą dzwonków i gwizdków o nazwie DreamPress. Ma wiodący w branży bezpłatny okres próbny-pełną 97-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy.

Obsługa klienta jest nieco mniej tradycyjna: Obsługa e-mail jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale czat na żywo jest włączony tylko w godzinach pracy. Jeśli chcesz wsparcia technicznego przez telefon, musisz zapłacić dodatkowe $ 9.95.

Jeśli jednak korzystasz z planów DreamPress Plus lub pro managed WordPress, wsparcie telefoniczne jest dołączone wraz z innymi funkcjami premium.

Zarejestruj się z DreamHost już dziś, aby uzyskać najniższą cenę hostingu bez długoterminowego zaangażowania.

#4. Hostgator – Najlepsze dla Lean / minimalne potrzeby

Odwiedź Hostgator

 • Normalnie $8.95 / miesiąc
 • Miesięcznie po 10,95 zł
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • 45-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 61% zniżki

HostGator jest najlepszy dla każdej firmy, która szuka proste strony internetowe.

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych funkcji od dostawcy usług hostingowych, skorzystaj z HostGator.

Mówię o stronach internetowych lub portfolio, w których potrzebujesz tylko danych kontaktowych odwiedzającego. A może po prostu potrzebujesz strony o mnie. Lub strona docelowa do zbierania potencjalnych klientów.

HostGator oferuje obszerną listę poradników dotyczących pomocy technicznej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, których potrzebujesz, możesz skorzystać z pomocy telefonu, czatu na żywo i poczty e-mail.

W przeciwieństwie do niektórych hostów, HostGator obejmuje wsparcie we wszystkich swoich planach. Jeśli chcesz mieć plan hostingowy, który jest tani i obejmuje wsparcie, jest to host dla Ciebie.

Jeśli chcesz pobrudzić sobie ręce, jest trochę krzywej uczenia się, aby skorzystać z ich zaawansowanych opcji.

HostGator oferuje hosting systemu Windows oprócz systemu Linux, a także wiele opcji aktualizacji, w tym hosting w chmurze, hosting VPS, zarządzany WordPress i serwer dedykowany. Wspólne plany hostingowe zaczynają się od $2.64 / miesiąc z trzyletnią umową.

Jeśli chcesz wypróbować HostGator, polecam w pełni skorzystać z 45-dniowej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy i dokładnie przetestować ich wsparcie przed podjęciem decyzji.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny Hosting do prostego wdrożenia i używa jak strona firmowa, która nie musi widzieć Tony ruchu każdego miesiąca. Jednak dzięki opcjom VPS możesz skalować w razie potrzeby.

#5. GreenGeeks – Najlepszy Ekologiczny Hosting

Odwiedź GreenGeeks

 • Normalnie $9.95 / miesiąc
 • Darmowa Nazwa Domeny
 • Free Wildcard SSL
 • Nieograniczona Przestrzeń Internetowa

Rozpocznij za $2.95 / miesiąc

GreenGeeks jest ekologiczną alternatywą dla innych dostawców hostingu.

Co to znaczy? Oznacza to, że wykorzystali energię odnawialną do zasilania swoich usług hostingowych.

Oprócz tego, że są dobre dla planety, ich usługi hostingowe są na najwyższym poziomie. Oferują szybkie prędkości, solidny czas pracy i świetne rozwiązania dla:

 • Hosting WordPress
 • WooCommerce Hosting
 • Reseller Web Hosting
 • Wirtualne Serwery Prywatne
 • Hosting Współdzielony

Podsumowując: są fantastyczną opcją dla ekologicznych firm i stron internetowych.

Oto spojrzenie na ich ceny za współdzielony hosting.

green-geeks-prices

Podobnie jak inne hosty, zapewniają one automatyczny instalator 1-Click WordPress i automatyczne aktualizacje, aby Twoja witryna WordPress była aktualna.

Zapewniają one również codzienne kopie zapasowe i zaawansowane funkcje zabezpieczeń, aby pomóc ci zapewnić bezpieczeństwo danych.

GreenGeeks jest również na bieżąco z najnowszymi technologiami, takimi jak PHP7, SSD, CDN i inne. Dzięki temu Twoja witryna zawsze pozostaje szybka i bezpieczna.

Oferują również wsparcie 24/7 dostępne przez telefon, czat lub za pośrednictwem systemu zgłoszeń. Zazwyczaj bardzo szybko reagują i mogą pomóc w szerokim zakresie problemów.

Jestem wielkim fanem GreenGeeks za ich świetną obsługę i poświęcenie, aby pomóc planecie w ich przyjaznych dla środowiska planach hostingowych. Jeśli szukasz “zielonej” firmy hostingowej, GreenGeeks jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

#6. SiteGround – Najlepsze do szybkiego i bezpiecznego tworzenia witryny WordPress

Odwiedź Siteground

 • Zaczyna się od $3.99 / miesiąc
 • Darmowe SSL, e-mail, CDN i kopie zapasowe
 • Polecane przez WordPress
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 73% zniżki

Szybki czas ładowania jest najważniejszy, jeśli chcesz, aby Twoja witryna zyskała przyczepność. Dziewięciu na dziesięciu potencjalnych odwiedzających stronę zrezygnuje, jeśli załadowanie witryny zajmie pięć sekund lub dłużej.

SiteGround jest zbudowany w celu zapewnienia najwyższej klasy szybkości dla swoich klientów, a także solidnego bezpieczeństwa. A szczególnie dla witryn WordPress.

Zaczyna się od technologii, na której opiera się ich hosting. SiteGround wykorzystuje Google Cloud do utrzymywania szybkich i stabilnych połączeń, a ich trwałe przechowywanie danych SSD zapewnia niskie opóźnienia.

Co więcej, innowacyjni Programiści SiteGround wprowadzili własne, lepsze rozwiązanie PHP pod koniec 2020-ultraszybkie PHP. Dzięki niemu SiteGround zapewnia prędkości witryny, które są 30% szybsze niż standardowe PHP, jednocześnie skracając czas do pierwszego bajtu o połowę i zużycie pamięci o 15%.

Oszczędzę Ci trudu samodzielnego robienia matematyki-SiteGround sprawi, że Twoja strona będzie tak szybka, że będziesz liczył czasy ładowania strony w ułamkach sekundy, a nie całe.

Ultraszybki PHP jest również przykładem zaangażowania SiteGround w proaktywne bezpieczeństwo. Aktualizują reguły zapory sieciowej w tym zastrzeżonym PHP co tydzień.

SiteGround izoluje konta na swoich serwerach, więc nawet współdzieleni klienci hostingu nigdy nie muszą się martwić o jedno zagrożone konto negatywnie wpływające na innych.

Poza tym są zawsze czujni, aby witryny swoich klientów były bezpieczne i stabilne. SiteGround przeprowadza kontrole stanu serwera co 0.5 sekundy, a system anty-botów oparty na sztucznej inteligencji blokuje między 500,000 a 2 milionami prób ataku brute force co godzinę.

Ta kombinacja szybkości i bezpieczeństwa może działać w większości witryn. Ale jako jeden z zalecanych hostów internetowych WordPress, SiteGround jest szczególnie przydatny w dostarczaniu tej wydajności dla witryn WordPress.

Dodają tam dodatkowy poziom bezpieczeństwa, stale skanując w poszukiwaniu pojawiających się luk w zabezpieczeniach platformy i oferując automatyczne aktualizacje.

Ponadto wszystkie plany SiteGround-nie tylko ich opcje hostingu WordPress-obejmują instalację WordPress jednym kliknięciem, kreator witryn startowych WP i automatyczne aktualizacje zarówno dla platformy WordPress, jak i jej wtyczek.

W sumie jest to duża wartość:

 • StartUp: $3.99 / miesiąc przez jeden rok, płatne rocznie
 • GrowBig: $6.69 / miesiąc przez rok, płatne rocznie
 • GoGeek: $10.69 / miesiąc przez rok, płatne rocznie

Należy pamiętać, że każdy plan zostanie odnowiony w przyzwoicie wyższym tempie po roku. SiteGround daje również opcje przy kasie, aby zamiast tego zapłacić za 24-miesięczny lub 36-miesięczny okres.

Jednak SiteGround daje ładne zniżki na odnowienia dłuższe niż jeden rok. Dwuletnie odnowienia otrzymują 20% zniżki na podstawową stawkę odnowienia, a trzyletnie odnowienia 30% zniżki.

Tak więc, jeśli chodzi o długoterminową wartość, nadal otrzymujesz najlepszą ofertę, korzystając z ich świetnej stawki intro przez rok z góry.

W sumie SiteGround oferuje najlepszą technologię i usługi do hostowania witryny WordPress i zapewnienia jej szybkiego i bezpiecznego dla wszystkich odwiedzających.

#7. A2 Hosting – Szybki I Niezawodny Hosting Współdzielony

Odwiedź A2 Hosting

 • Normalnie $8.99 / miesiąc
 • Cena z miesiąca na miesiąc w $9.99
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 63% zniżki

A2 Hosting wyróżnia się dużymi prędkościami i niskimi cenami.

Na każdym poziomie hostingu (współdzielony, VPS, dedykowany) A2 Hosting bije innych hostów na szybkość. Jeśli pochodzisz z innego współdzielonego hosta, prawdopodobnie zauważysz poprawę prędkości ładowania po migracji do A2.

Dzięki planom Turbo Boost i Turbo Max uzyskasz dostęp do ich serwerów Turbo. Chwalą się, że jest 20x szybszy niż ich Inne Serwery i zawiera:

 • 40% szybsza wydajność procesora AMD EPYC
 • 2x szybciej do pierwszego bajtu
 • Zarządzaj 9x większym ruchem
 • 3-krotnie szybsze prędkości odczytu / zapisu dzięki napędom NVMe

A2 Hosting ma również zobowiązanie do uptime 99.9 we wszystkich planach, więc wiesz, że będziesz mieć niezawodnego hosta,który nie będzie często wyłączany.

Oferują również bezpłatną migrację witryny z każdym planem. Jeśli skonfigurowałeś swoją witrynę na złym hoście i chcesz przeprowadzić migrację, jest to fantastyczna oferta. Zaoszczędzi to dziesiątki godzin, próbując odbudować witrynę. Zespół A2 Hosting dba o to za Ciebie.

Podobnie jak wiele innych hostów internetowych, istnieją instalacje 1-click dla wszystkich popularnych narzędzi CMS, takich jak WordPress, Magento i Drupal.

Uwaga: ich plan uruchamiania obejmuje tylko jedną stronę internetową.

Jeśli planujesz hosting wielu stron internetowych, musisz uzyskać plan jazdy, który jest dodatkowy $2/miesiąc po zakończeniu okresu promocyjnego.

Jedna sztuczka, aby zaoszczędzić pieniądze dzięki A2 Hosting: ceny promocyjne kończą się na odnowieniu. Aby zablokować 63% zniżki na tak długo, jak to możliwe, przejdź do rozliczenia trzyletniego, które będzie naliczać za trzy lata jednocześnie. Otrzymasz 2 lata Hostingu za darmo.

#8. InMotion Hosting – Najlepszy Hosting VPS

Odwiedź InMotion Hosting

 • Normalnie $7.99 / miesiąc
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • Darmowy i nieograniczony e-mail
 • 90-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

Uzyskaj 57% zniżki

InMotion oferuje naprawdę doskonałą technologię, szeroki asortyment planów i Legię długoletnich klientów.

InMotion zapewnia również ogromną bazę wiedzy samopomocy. Więc jeśli coś jest nie tak, prawdopodobnie istnieje przewodnik, który Ci pomoże.

Obsługa klienta jest również jednym z najlepszych. Nie wierzysz? Spróbuj sam. 90-dniowy darmowy okres próbny InMotion dla hostingu współdzielonego jest jednym z najdłuższych w okolicy i daje dużo czasu na przetestowanie zespołu wsparcia InMotion.

Plany InMotion są naprawdę proste i prawie identyczne. Podczas aktualizacji otrzymasz szybsze serwery i dodatkowe bazy danych, strony internetowe i subdomeny. To proste podejście, które lubię, szczególnie dla małych firm i stron internetowych, które nie są zbyt skomplikowane. Bez nachalnych upsellów lub mylących poziomów, o które należy się martwić.

InMotion Hosting Review

Nawet plany podstawowe mają doskonałą obsługę klienta. Jest to 24/7 za pośrednictwem 5 kanałów komunikacji: telefonu, czatu, poczty e-mail, samouczków i pytań i odpowiedzi, na które aktywnie udzielano odpowiedzi.

Doceniam również, że żadne z tych wsparcia nie jest ukryte lub trudne do znalezienia. Numer telefonu jest nadawany na górze strony, a logowanie do pomocy technicznej na czacie jest łatwe do znalezienia w panelu administracyjnym.

Nie ma nic bardziej irytującego niż wsparcie 24/7, które wymaga, abyś najpierw sam odkrył metody kontaktu. To strata czasu i mówi mi dokładnie to, co muszę wiedzieć o gospodarzu.

Doceniam również, że wsparcie jest dostępne na twoim poziomie — niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz i potrzebujesz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez podstawowe podstawy z przyjaznym i wspierającym zachowaniem, czy chcesz kogoś, kto może jak profesjonalista porozmawiać o specyfikacjach i niuansach technicznych, wsparcie InMotion Cię obejmuje.

InMotion ma również jedne z najlepszych opcji hostingu VPS. Mają nawet dwa typy hostingu VPS, dzięki czemu możesz uzyskać dokładną ilość wsparcia lub elastyczności, którą chcesz:

InMotion regularnie prowadzi ceny promocyjne, a oferty zaczynają się już od $ 5 / miesiąc. Normalna cena za hosting współdzielony podnosi się do $8 – $9 / miesiąc po zakończeniu początkowej umowy.

Oprócz współdzielonego hostingu, InMotion oferuje aktualizacje zarządzanego hostingu WordPress, hostingu VPS i serwerów dedykowanych.

#9. WP Engine – Najlepiej Zarządzany Hosting WordPress

Odwiedź WP Engine

 • Normalnie $30 / miesiąc
 • Cennik miesięczny
 • Darmowa Domena i certyfikat SSL
 • 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy

4 miesiące za darmo lub 20% taniej

WP Engine jest jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym)hostów WordPress. Kropka.

Zapewniają naprawdę doskonały produkt, który jest wysoce zoptymalizowany dla stron internetowych WordPress. Jeśli chcesz mieć całą pamięć i szybkość, jaką możesz uzyskać na swoim blogu WP lub sklepie internetowym, jest to host dla Ciebie.

Ale ma swoją cenę. W pełni zarządzany host WordPress jest zauważalnie droższy niż współdzieleni dostawcy hostingu.

Najtańszy plan WP Engine to $30 / miesiąc, a to tylko dla jednej witryny 10GB z maksymalnie odwiedzającymi 25,000 / miesiąc.

WP Engine Pricing

Jeśli zarejestrujesz się na roczną subskrypcję, zaoszczędzisz sporą część pieniędzy, ponieważ dają ci trzy miesiące za darmo.

Tak, cena jest wyższa niż w przypadku innych hostów, ale gdy weźmiesz pod uwagę to, co robi WP Engine, jest to niezwykle atrakcyjna opcja dla właścicieli witryn WordPress.

Jako zarządzany host WordPress, WP Engine zapewnia usługi tylko użytkownikom WordPress, co oznacza, że cała jego infrastruktura może być zoptymalizowana pod kątem WordPress. Twoja witryna będzie działać szybko, praktycznie nie ma przestojów, a wiele zadań konserwacyjnych jest załatwianych automatycznie.

Podsumowując: jeśli chcesz mieć błyskawiczną witrynę, w której wszystko jest załatwiane automatycznie, będziesz chciał WP Engine.

Obsługa klienta koncentruje się również na WordPress, co zapewnia wysoce kompetentny personel pomocy technicznej dostępny za pośrednictwem śledzonych zgłoszeń i czatu na żywo 24/7.

Zapłacisz więcej, żeby dostać o wiele więcej. WP Engine to najlepszy wybór dla każdej firmy działającej na WordPress. Jeśli nie chcesz tracić czasu na zarządzanie komponentem hostingowym swojej witryny, to są to faceci, do których możesz się zwrócić.

#10. Nexcess – Najlepszy do skalowania i wzrostu

Odwiedź Nexcess

 • Zarządzany hosting dla 9 CMS
 • Świetne dla witryn ecommerce
 • Obsługa klienta 24/7
 • Wybierz jeden z 6 różnych planów

Dowiedz Się Więcej

Nexcess To rozwiązanie hostingowe od Liquid Web-dostawcy, którego opisałem na moich listach najlepszych dedykowanych hostingów, najlepszych hostingów VPS i najlepszych hostingów WordPress.

Nie jest więc prawdziwym szokiem, że Nexcess tworzy moją listę najlepszych hostów internetowych. Tam, gdzie naprawdę świecą, jest zarządzany hosting ecommerce. W rzeczywistości oferują hosting ecommerce dla:

 • Magento
 • Woocommerce
 • WordPress
 • Drupal
 • BigCommerce
 • Syliusz
 • ExpressionEngine
 • Craft CMS
 • Orocrm

Jeśli więc chcesz stworzyć sklep internetowy, powinny one być dla Ciebie najważniejsze.

Ich Nexcess Cloud Accelerator-funkcja, która dodaje warstwę na stosie chmury, która zwiększa szybkość ładowania stron internetowych. To ogromne dobrodziejstwo, ponieważ szybkość jest wszystkim, jeśli chodzi o utrzymanie klientów w witrynie i przeglądanie.

Oferują również ogromny pakiet planów dla każdego z ich hostów internetowych. Oto te z tylko WordPress na przykład:

Nexcess

To sprawia, że Nexcess jest idealny dla każdej rozwijającej się firmy, która chce skalować. Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej firmie, prawdopodobnie istnieje plan dla Ciebie z Nexcess.

Ponadto mają dedykowany zespół wsparcia dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc ci rozwiązać wszelkie problemy techniczne w miarę ich pojawiania się. Bardzo ważne, jeśli chodzi o hosting.

Jeśli prowadzisz witrynę e-commerce lub masz startup, o którym wiesz, że szybko się rozwinie, Nexcess zdecydowanie powinien być brany pod uwagę.

Ceny różnią się w zależności od platformy CMS, z której chcesz korzystać. Ale ich plany WordPress zaczynają się od $15.84 / miesiąc.

Określone Recenzje Hostingu

Poszedłem głęboko w wszystkie aspekty hostingu. Oto lista dodatkowych recenzji i przewodników, które pomogą Ci w podjęciu najlepszej decyzji dla idealnego dostawcy hostingu.

Hosting Firm Opinie

 • Przegląd Hostinger
 • Przegląd Bluehost
 • Dreamhost Recenzja
 • Przegląd Hostgator
 • A2 Web Hosting Review
 • Recenzja InMotion
 • Przegląd SiteGround
 • przegląd iPage
 • Recenzja GoDaddy
 • Przegląd Whogohost
 • NameCheap Recenzja
 • Bluehost vs Dreamhost porównanie
 • Bluehost vs Hostgator porównanie

Rodzaje hostingu

 • Zrozumienie różnych rodzajów hostingu
 • Najlepsze Darmowe Plany Hostingowe
 • Najlepsze Tanie Plany Hostingowe
 • Najlepsze Plany Hostingowe W Chmurze
 • Najlepsze Plany Hostingowe Cpanel
 • Najlepsze Dedykowane Plany Hostingowe
 • Najlepsze Plany Hostingowe Dla Sprzedawców
 • Najlepsze Wspólne Plany Hostingowe
 • Najlepsze plany hostingowe VPS
 • Najlepszy Hosting WordPress

Jak Znaleźć Najlepszego Hosta Dla Ciebie

Nie musisz nic wiedzieć o tworzeniu stron internetowych, aby uzyskać hosting.

Ale wiedza, jak ocenić kilka kluczowych czynników, bardzo pomaga.

Będę podrywał każdego w tym dziale. Będziesz mógł ocenić swoje opcje, uzyskać coś, co działa dla Ciebie, i nie musisz się martwić o hosting ponownie przez jakiś czas.

Polecany Partner Hostingowy

Hostinger
Hostinger oferuje najbardziej przystępne plany hostingowe premium. Z planami już od $1.39 / miesiąc nie znajdziesz lepszej oferty. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL, gdy zarejestrujesz się w premium już dziś.
Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Jak więc ocenić hosty internetowe? Co ma znaczenie?

Przejrzyjmy wszystkie kluczowe elementy.

Czas Pracy Witryny

Czas pracy jest najważniejszym elementem dobrego hosta internetowego. Jeśli Twoja strona nie działa, nie zarobisz pieniędzy ani nie zyskasz publiczności.

Przede wszystkim chcesz hosta z doskonałym czasem pracy. Oznacza to, że Twoja strona jest zawsze dostępna i nigdy nie spada.

Aby uniknąć obietnicy” po prostu zaufaj nam ” prawie idealnego czasu pracy, większość hostów zapewnia jakąś gwarancję co najmniej 99.9 procent czasu pracy. Jednak ta gwarancja nie jest gwarancją. Oznacza to po prostu, że Twój rachunek może zostać zdyskontowany w przypadku nieplanowanych przestojów. Na tych gwarancjach jest również wiele drobnego druku, w tym nie akceptowanie danych o uptime zgłoszonych przez siebie lub innych firm oraz nie zapewnianie zwrotów za przestoje, które były poza kontrolą hosta (na przykład huragan).

Szybkość Witryny

Szybkość witryny wpływa na wszystko, co jest związane z witryną. Chcesz rankingi wyszukiwania? Zdobądź szybką stronę. Chcesz konwersji na swojej stronie? Tylko szybko. Chcesz zadowolonych użytkowników? Przyspiesz.

Szybkość witryny wpływa na każdą część twojej firmy.

Patrząc na różne hosty internetowe, upewnij się, że wybierasz hosta, który może obsługiwać każdy podział lickity strony.

Jest trochę niuansów z szybkością witryny.

Na początku potrzebujesz hosta, który jest szybki”.”Nie musi być szybko pęcherzy, ale musi być szybko.

Pomyśl o Amazonie. W czasach, gdy Amazon sprzedawał książki, ich strona musiała być szybka, ale nie musiała być natychmiastowa.

Teraz, gdy wiele osób używa go do wszystkich swoich zakupów, witryna Amazon nie może być wystarczająco szybka.

Im większy będziesz, tym szybciej będziesz chciał być. Jeśli planujesz zbudować witrynę o dużym natężeniu ruchu, potrzebujesz hosta, który może utrzymać szalenie szybkie prędkości na dużych witrynach.

Obsługa Klienta

Podczas uruchamiania własnej witryny Obsługa klienta hosta internetowego jest najważniejszą rzeczą, jaką może zaoferować hosting.

Przeglądanie recenzji użytkowania nie zawsze daje jednoznaczną odpowiedź na temat jakości wsparcia u konkretnego hosta.

Uważaj na pochmurne recenzje na najlepszych publikacjach, nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

Istnieje jeden prawdziwy test oceny jakości obsługi klienta na dowolnym Hostie.

Test bezpłatnej wersji próbnej obsługi klienta.

Prawie każdy Hosting ma jakąś gwarancję zwrotu pieniędzy na swoich wspólnych planach hostingowych, co oznacza, że możesz skonfigurować swoją witrynę i zobaczyć, co myślisz o usłudze przy stosunkowo niskich stawkach — tylko swój czas i wszelkie opłaty dodatkowe, na które się zdecydujesz, takie jak płacenie za rejestrację domeny. Polecam udać się do miasta z obsługą klienta w tym okresie próbnym. Wejdź na czat na żywo, otwarte bilety, wskakuj do telefonu jak najwięcej, aby zobaczyć, czy podoba ci się to, co Ci serwowane.

Większość hostów internetowych oferuje jakiś darmowy okres próbny. Polecam wykorzystać ten czas, aby naprawdę zagłębić się w obsługę klienta hosta — jego centrum wiedzy, a zwłaszcza personel pomocniczy we wszystkich kanałach. To ci opowie prawdziwą historię.

Natężenie Ruchu

Ilość ruchu, który otrzymujesz, ma ogromny wpływ na hosting, którego potrzebujesz.

W przypadku witryny, która odwiedza 300 każdego miesiąca, prawie każdy standardowy pakiet hostingowy będzie wystarczająco dobry. Tak długo, jak twój Hosting ma silną obsługę klienta, możesz iść.

W miarę powiększania się, wszelkiego rodzaju drobne szczegóły zaczynają mieć o wiele większe znaczenie.

Czy PHP na twoim serwerze jest regularnie aktualizowane? Czy masz CDN dla swoich treści?

Czy Twoja witryna jest codziennie archiwizowana i czy możesz ją przywrócić w ciągu 15 minut, jeśli coś pójdzie nie tak?

Czy posiadasz certyfikat SSL? Czy twój serwer poradzi sobie z gigantycznym skokiem ruchu podczas promocji marketingowej?

Za każdym razem, gdy mam większą stronę, Szukam hostingu premium, który zajmuje się tym wszystkim za mnie. A jeśli planuję zbudować dużą witrynę, Szukam hosta, który może łatwo skalować się do milionów odwiedzających miesięcznie. Jestem szczęśliwy, aby zapłacić cenę premium, aby zagwarantować łatwe aktualizacje w przyszłości.

Nie skąpić, jeśli idziesz duży.

A jeśli planujesz pozostać poniżej 50,000 odwiedzających / miesiąc, uzyskaj standardowy wspólny pakiet hostingowy. Nie ma powodu, aby martwić się o zaawansowane rzeczy.

Cena

Podczas gdy nie chcesz przepłacać za hosting, na pewno nie chcesz też zaniżać płatności.

Unikaj wyboru hosta wyłącznie w cenie.

Większość podstawowych planów hostingowych mieści się w zakresie $10-$20/miesiąc. Tak, są tańsze opcje. Niektóre z nich to oferty promocyjne, które znikają przy odnowieniach. Inne to plany hostingowe ze strasznym wsparciem i czasem pracy.

Moja zasada jest taka, że jeśli cena brzmi zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Nie martwię się również o gonitwę za promocyjnymi ofertami, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Dla każdej witryny, którą kiedykolwiek zarządzałem, używałem tego samego hosta bez przełączania. Gdy masz hosta, z którego jesteś zadowolony, Zmiana, aby zaoszczędzić kilka dolców, nie będzie tego warta. Oferty promocyjne przychodzą i odchodzą dość szybko.

Funkcje Migracji

Możliwość łatwej i szybkiej migracji istniejącej witryny pozwoli zaoszczędzić tygodnie czasu.

Nawet podstawowa witryna WordPress może być prawdziwym kłopotem do migracji. Najpierw musisz skonfigurować nową instalację WordPress na nowym hoście. Następnie musisz wyeksportować bazę danych zawartości ze starej witryny i zaimportować ją do nowej. Wreszcie musisz ponownie skonfigurować wszystko w WordPress, takie jak motyw, wtyczki i ustawienia.

To prawdziwy ból i dlatego przygotowałem cały przewodnik na temat migracji WordPress.

To wszystko można pominąć.

Niektóre hosty oferują migrację 1-click dla popularnych kreatorów witryn, takich jak WordPress.

Jeśli zmieniasz hosty i samodzielnie obsługujesz migrację, poszukaj funkcji łatwej migracji. Jest to świetny sposób na podjęcie ostatecznej decyzji po zawężeniu jej do kilku ostatecznych opcji.

Hosting Zarządzany

Oto jak działa normalny host:

 • Po zarejestrowaniu się otrzymasz login.
 • Login przeniesie cię do cPanel. CPanel to aplikacja na twoim serwerze, która pozwala zarządzać nią za pośrednictwem interfejsu użytkownika bez konieczności wiedzieć, jak coś kodować.
 • Konfigurujesz swój serwer, jak chcesz.
 • Istnieje opcja FTP, aby ręcznie przesłać pliki na serwer.
 • Istnieją również szybkie opcje instalacji WordPress i innego oprogramowania witryny, jeśli chcesz.
 • Masz pełny dostęp i możesz robić wszystko, co chcesz. To “wybierz własną przygodę.”Zainstaluj WordPress, Drupal, Magento lub koduj całą witrynę ręcznie.

Alternatywnie istnieją zarządzane hosty internetowe. Hosty te dostosowują środowisko hostingowe i zarządzają nim znacznie więcej.

WP Engine jest najlepszym przykładem, są zarządzanym hostem dla WordPress. Zamiast uzyskać login cPanel, który pozwala mi robić wszystko, co chcę, WP Engine daje mi logowanie do ich niestandardowego interfejsu, który jest zbudowany do zarządzania witrynami WordPress.

Gdy host sieciowy jest zoptymalizowany wyłącznie dla WordPress, dzieją się trzy kluczowe rzeczy. Po pierwsze: robi się szybciej niż prawie każdy dostawca hostingu współdzielonego może marzyć. Wszystko można dostosować do tego, aby WordPress działał jak najlepiej, niezależnie od tego, czy jest to optymalizacja buforowania witryny, czy majsterkowanie przy użyciu narzędzi wiersza poleceń. Host musi tylko wiedzieć, jak obsługiwać WordPress, w przeciwieństwie do, powiedzmy, Joomla i serwera węzła i jakiegoś rodzaju niestandardowej strony i tak dalej.

Po drugie: strony stają się bardziej bezpieczne i stabilne. Zarządzany host WordPress może zbudować system, który przewiduje, uwzględnia i łata wszystkie luki w WordPress. Oznacza to mniej złośliwych ataków i mniej przestojów.

Wreszcie, i być może najważniejsze dla małych firm: administracja i konserwacja witryny stają się znacznie łatwiejsze. Ta usługa jest niezbędna, ponieważ zarządzany hosting WordPress jest znacznie droższy niż wspólne usługi hostingowe.

Podczas gdy rezygnuję z pewnej elastyczności, nie mając podstawowego serwera internetowego, takiego jak inne hosty, zarządzany host zajmuje się wieloma bieżącymi zadaniami, które normalnie musiałbym sobie poradzić.

Jeśli masz małą witrynę biznesową, normalny host jest w porządku. Jeśli budujesz większą witrynę, zarządzany host zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu na dłuższą metę i jest wart dodatkowych kosztów.

Wniosek

Spośród setek firm hostingowych zawęziłem go do moich najlepszych wyborów 10 dla najlepszych hostów internetowych.

Jeśli jesteś niedoświadczony lub wiesz, że potrzebujesz nieco więcej wskazówek, nie szukaj dalej niż Bluehost.

SiteGround to najlepszy wybór dla witryn WordPress, które wymagają niezawodnej szybkości i bezpieczeństwa.

Chcesz zmaksymalizować swój budżet? DreamHost oferuje najlepsze stawki za hosting miesięczny, podczas gdy Hostinger zapewnia najniższe ceny planów hostingowych bez oszczędzania na zasobach lub funkcjach.

Jeśli wiesz, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dzwonków i gwizdków od dostawcy hostingu, HostGator jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej prostej strony internetowej.

W przypadku stron internetowych, w których musisz liczyć na szybką prędkość ładowania, A2 Hosting i Inmotion są świetnymi opcjami, szczególnie w przypadku hostingu współdzielonego i hostingu VPS.

Masz poważny wzrost na głowie? Nexcess jest dostawcą hostingu najlepiej dostosowanym do skalowania wraz z Twoją witryną.

Bluehost jest jednym z polecanych przez WordPress hostów internetowych, ale możesz również uzyskać zarządzany hosting WordPress od specjalistów z WP Engine, którzy również są bardzo polecani przez WordPress.

A dla wszelkich firm lub operacji, które cenią etyczny, przyjazny dla środowiska hosting, GreenGeeks jest dostawcą, którego wartości pasują do Twoich.

Polecany Partner Hostingowy

Hostinger
Hostinger oferuje najbardziej przystępne plany hostingowe premium. Z planami już od $1.39 / miesiąc nie znajdziesz lepszej oferty. Dodatkowo uzyskaj bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL, gdy zarejestrujesz się w premium już dziś.
Uzyskaj Najlepszą Ofertę

Total
0
Shares
Related Posts