Mój Formularz Kontaktowy Jest Zepsuty Od Miesięcy

Nie kochasz, kiedy takie rzeczy się zdarzają?

Po dokuczliwym poczuciu, że coś jest nie tak, przetestowałem formularz NA MOJEJ STRONIE KONTAKTOWEJ w zeszły weekend, tylko po to, aby moje obawy zostały potwierdzone. Nie zadziałało.

Zastąpiłem Stary formularz nowym WP-Contact Form III od Kristin Wangen, który jest ulepszeniem modyfikacji oryginalnego WP-Contact przez Douga Karra autorstwa Ryana Duffa (strona Duffa wydaje się wymarła pod koniec zeszłego roku). Teraz działa jak amulet.

Jestem trochę zaniepokojony tym, jak wiele korespondencji mi umknęło. Nie mam pojęcia, jak długo formularz był nieoperacyjny, ale zgaduję, że co najmniej dwa miesiące. Biorąc pod uwagę ilość próśb o konsultację, propozycje deweloperów biz i e-maile czytelników, które otrzymałem w tym tygodniu z formularzem roboczym, coś mi mówi, że wiele osób nie otrzymało ode mnie żadnej odpowiedzi, próbując skontaktować się w tym roku. To niedopuszczalne I jestem tym zmartwiony.

Tak więc, jeśli próbowałeś się ze mną skontaktować w ciągu ostatnich kilku miesięcy (i nadal czytasz pomimo mojego braku odpowiedzi), przyjmij moje szczere przeprosiny. Jest to jeden z tych przypadków, w których technologia, która ma uczynić nasze życie lepszym, zamiast tego stwarza nowe problemy.

Total
0
Shares
Related Posts