Magazyn Headline Remix: Details Edition

Ludzie wydawali się mieć dużo zabawy z Cosmo headline challenge dla treści inspiracji, więc zróbmy to jeszcze raz. W trosce o równowagę, tym razem wybierzemy metrosexual men ‘ s magazine Szczegóły i zobaczymy, co możemy wymyślić z nagłówków na okładce.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, przekażę nagłówki różnym blogerom, aby sprawdzić, czy mogą wyprodukować odpowiedni post. Podobnie jak ostatnio, wszyscy inni mogą się przyłączyć. Po prostu upuść link do swojego posta, który używa zmodyfikowanej wersji jednego z oryginalnych Szczegóły nagłówki, a ja zrobię listę wszystkich, którzy się bawią.

Zacznijmy więc pisać nagłówki, które sprawią, że nawet David Beckham odwróci wzrok od lustra. Może to trochę naciągane … ale wiesz o co chodzi.

Szczegóły – “27 sekretów przebierania się za głównego bohatera”

Mike Sigers aspiruje do bycia królem wywiadu audio, lub jak go nazywam, Larry King Of The South. Możesz to znokautować, Mike?

27 sekretów wywiadu jak Larry King

Nie musisz wymyślać 27, jeśli, wiesz, musisz się wydymać. Bez presji. 🙂

Szczegóły – “Czas zerwać z szefem”

Hmmm … to nagłówek, który można dostosować do niemal każdej sytuacji związanej z niezadowoleniem.

Steven Bradley, Może ten?

Nadszedł czas, aby zerwać z hostem internetowym

To jest jak Pepsi wyzwanie hostingu. A jeśli jesteś za młody, aby pamiętać wyzwanie Pepsi, złapać Pulp Fiction w celach informacyjnych.

Szczegóły – “The Jeans No Man Should Ever Own”

Skellie ma głowę razem, jeśli chodzi o inteligentne blogowanie, więc chciałbym zobaczyć ten od niej:

Pięć Postów, Których Żaden Bloger Nie Powinien Pisać

Co do dżinsów, to jestem pewien, że mój Vintage Marty Mcfly Zgadnij? ensemble powróci w tym roku w dobrym stylu. Poważnie.

Szczegóły Nagłówek – ” Worry Nation: Czy Niepokój Przejmuje Twoje Życie?”

Jon Morrow wie, że nawet trudne czasy gospodarcze stwarzają możliwości zarabiania pieniędzy dla tych, którzy zwracają uwagę. Jon, może ten?

Recesja naród: są pieniądze zmartwień powodując przegapić?

Nie mam nic dowcipnego do powiedzenia, więc przynajmniej jestem konsekwentny.

Szczegóły Nagłówek – “Make Going Gray Sexy”

Zostawmy to otwarte do wzięcia. Cały klucz do tego nagłówka jest kontrast między podmiotem a końcówką przymiotnika. Praca z czterostronną strukturą może być nieco trudna,ale czasami ograniczenie doprowadzi do nagłówka.

Kilka pomysłów:

  • Make Geeking Out Cool
  • Spraw, Aby Spotkania Rodzinne Były Zabawne
  • Uczyń Seminaria Ubezpieczeniowe Interesującymi

Jestem pewien, że ktoś może zrobić coś lepszego. Baw się dobrze i nie zapomnij upuścić swojego linku w sekcji komentarzy w przyszłym tygodniu.

Total
0
Shares
Related Posts