Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 7 lutego 2011

Ciężko pracowałem w tym tygodniu na Opłacalny Idealizm, moje nowe przedsięwzięcie z Pace Smith, który przypadkowo napisał czwartkowy post poniżej. Chodzi o połączenie altruistycznych, bezinteresownych motywów z celami biznesowymi, więc naturalnie skłoniło mnie to do myślenia o tym, jak mogę pomóc społeczności Copyblogger, zarabiając przy tym mnóstwo pieniędzy.

Więc może skończysz z Ferrari, a ja dostanę czerwoną salę bilardową z wielkim wypchanym wielbłądem i salę dyskotekową z moimi własnymi tancerzami. Kręci mi się w głowie… tak musi się czuć Mikołaj!

Zanim to sprawdzisz, oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Czy Twoje niskie społeczne IQ powiększa Twój Blog?

Ten post stawia dwa alternatywne pytania. Pierwszym z nich jest pytanie, które my blogerzy Zwykle zadajemy, gdy coś nie działa: “Moja praca jest genialna. Problem w tym, że wszyscy inni są idiotami?”A drugie pytanie dotyczy tego, jaki właściwie może być problem:” czy jesteś, drogi blogerze, bardziej społecznie nieudolny niż 40-letni, mieszkający w piwnicy, fanatyczny syn mamusi sci-fi?”Ale snark na bok, lepiej uważaj. Twoje umiejętności społeczne i osobiste mogą być tym, co może zmienić Twoje treści z niezrozumianego geniuszu w popularne cukierki mózgowe.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Chcesz Więcej Klientów Copywritingowych? Oto zaskakujący sposób, aby je znaleźć

Ten post mnie rozczarował. Nie ze względu na treść, która jest naprawdę dobrym wyjaśnieniem metody poszukiwawczej, o której nikt już nie myśli, ale dlatego, że tytuł miał mnie oczekiwać czegoś naprawdę szokującego. Na przykład znajdowanie klientów pod gankiem, lub znajdowanie ich przez przypadkowe kopanie ludzi w krocze, dopóki ktoś cię nie zatrudni. O wiele bardziej zdziwiłbym się, gdybym znalazł pracę w jednym z tych dwóch sposobów.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Gwarantowany sposób na radykalną poprawę copywritingu

Myślę, że mogę ujawnić fakt, że ten post jest o testach podzielonych tutaj, w tym teaserze, jeśli nie ujawnię, jak dokładnie masz to zrobić. Co jest dobre, ponieważ otwiera mnie to na szerokie spektrum żartów związanych ze Splitem, w tym Robienie splitów (i późniejszych urazów pachwiny), splitów bananowych (Nie wiem, jak to jest zabawne; musiałbym nad tym popracować) i sposób, w jaki Schwarzenegger pociął “Buzzsaw” w środku The Running Man i powiedział: “musiał odejść.”Och, i można również poprawić swój copywriting jakoś tutaj. Nie wiem, przeczytaj post.

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Jak legalnie ukraść kopię, która konwertuje jak szalony

Ten wspomniany post autorstwa wspomnianego wcześniej Pace Smith ma na celu zachęcenie klientów do pomocy w tworzeniu copywritingu, a my wykorzystujemy go do naszego wspomnianego nowego kursu. Ale tak naprawdę, zacząłem się zastanawiać, czy dowolny Kopia może naprawdę mieć nadzieję na konwersję jak szalony. Crazy flat-out prace. Pamiętam, jak jechałem metrem w Filadelfii, a facet z deską klozetową na szyi powiedział: “Ham bije prezydenta, powiem ci coś”, a ja na to: “stary, zapisuję się na Twój newsletter.”

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Dlaczego wszyscy mają nadzieję, że zostaniesz bohaterem

Ten post jest fajną małą piątkową inspiracją o tym, że nawet jeśli uważasz, że świat jest przeciwko tobie, ludzie naprawdę cię kibicują. Notatka boczna: Z jakiegoś powodu, na początku myślałem, że faux Post-it notka dołączona do tego postu powiedział: “Jestem fanem kretynów.”Nawet tego nie zmyślam, żeby być zabawnym.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Ilu “Potencjalnych Nabywców” Odwiedziłeś Swoją Stronę? Amen. Wszystkie typy odwiedzających Twoją witrynę nie są takie same, a jeśli prowadzisz działalność, aby zarabiać pieniądze, naprawdę musisz zwrócić uwagę na to, jaki typ przyciągasz.
  • Jak należy traktować swoich najlepszych klientów?: Interesujące. Jak to prawda, Nie wiem, czy ten post tak bardzo odpowiada na pytanie, Jak sprawia, że zastanawiasz się nad tym, ale to nie jest sposób, w jaki wcześniej o tym myślałem.
  • Zasady ustalania cen: Powinieneś sprawdzić ten nie tylko dlatego, że jest to dobry post na temat cen, ale także dlatego, że jest to duży nowy Inc. debiut naszego własnego Charliego Gilkey ‘ a!
  • Kwestia Gwarancji Zwrotu Pieniędzy i marketingu produktów Online: Nie jestem fanem gwarancji, ale rozumiem, dlaczego są one zwykle konieczne. Jeśli jesteś na płocie o oferowanie własnych, przeczytaj to.

O autorze: Johnny B. Truant jest jednym z twórców dochodowego idealizmu, kursu o tym, jak zwiększyć zyski poprzez dodanie idealizmu do swojej firmy i jak doładować idealizm poprzez dodanie nacisku na zysk. Opłacalny idealizm otwiera się do wstępnej rejestracji w przyszłym tygodniu, ale możesz wstępnie zapisać się na to teraz.

Total
0
Shares
Related Posts