Lista Wdzięczności Copybloggera 2012

Czwartek to święto Dziękczynienia w Stanach … dzień poświęcony rodzinie, piłce nożnej i jedzeniu własnej wagi w cieście. Dwa rodzaje, proszę.

I oczywiście wdzięczność.

Pewnie nie biorę tyle czasu, ile powinienem, żeby usiąść i pomyśleć o wszystkim, za co jestem wdzięczny. Napisałem post taki jak ten w zeszłym roku i było to zaskakująco zabawne (i upokarzające). Okazuje się, że moja lista wdzięczności jest żenująco długa i zaczyna się (i kończy) u czytelników tego bloga.

Gdybym spróbował wymienić każdą rzecz, za którą jestem wdzięczny, wszyscy bylibyśmy tutaj aż do dnia Świstaka. Więc po prostu uderzę w kilka pasemek-i mam nadzieję, że dowiem się, co jest na Twój lista wdzięczności w tym roku.

Oto moja osobista i bardzo częściowa lista.

Jestem wdzięczny za niesamowitych uczniów w nauczaniu i trzecim plemieniu

To powtórka z zeszłego roku. Mamy najbardziej pasjonatów, zmotywowanych, pracowitych i po prostu smart klienci wszędzie. Każdego dnia jestem powalona ich jasną wizją tego, co chcą stworzyć, i dyscypliną, jaką wykazują, aby się tam dostać. To wielki zaszczyt pracować z nimi.

Jestem wdzięczny społeczności StudioPress

Kolejne powtórzenie. Brian Brian Gardner jest rodzajem faceta, który prowadzi przez przykład. Ciepło, klasa i społeczność wsparcia okazywana przez nasz StudioPress szaleni fanatycy cenieni klienci to bezpośrednie odzwierciedlenie serca i duszy, które Brian wlewał w Genesis przez lata.

Jestem wdzięczny naszemu wspaniałemu zespołowi programistów

Wiesz, co jest super? Wymyślanie pomysłów typu: “Content marketing byłby 10 000 razy łatwiejszy, gdyby istniało jakieś oprogramowanie, które to … “i mieć zespół, który może to urzeczywistnić. Jak powiedział Keanu, Whoa.

Wsparcie również

Nasz zespół wsparcia to bohaterowie Copybloggera. Nieczęsto można znaleźć ludzi, którzy są tak mądrzy oraz ten pacjent. Uwielbiam tę ekipę, pojawiają się codziennie z takim wdziękiem i dobrym humorem.

I design

Zadaniem Rafała Tomala jest sprawić, że wszyscy będziemy wyglądać naprawdę fantastycznie. I robi to tak pięknie. Dzięki, Rafal. 🙂 Uwielbiam również wideo i inne prace, które Josh Byers robi dla nas. Słodko.

O tak, i świetny zespół pisarski!

Oprócz wspaniałego i przystojnego Roberta Bruce ‘ a, w tym roku dodaliśmy inspirującą moc mózgu Keltona Reida, Beth Hayden i Demiana Farnwortha. Z tym kreatywnym zespołem marzeń, tak, przejmiemy wszechświat. Będziemy też o tym pisać.

Miło też mieć kilku dorosłych

Chris Garrett, Jessica Commins i Ricardo Bueno, którzy dołączyli do naszego zespołu w tym roku. A przez ” dorosły “mam na myśli” szalenie utalentowany, niesamowicie Kompetentny, świetny do pracy i lekko certyfikowany.”

Nie można zapomnieć o syntezie

Plotka głosi, że musisz być trochę szalony, aby pracować z Krewe Copyblogger, a nasz zespół hostingowy syntezy WordPress to udowodnił. Derick, Jerod i Synthesis to wariaci, że wszystko się zgadza … i to widać. Dzięki.

Jestem wdzięczny, że nadrobiłem nerwy. …

Aby zapytać Briana Clarka, prawie pięć lat temu, czy może kiedyś mógłbym napisać post gościa Copybloggera. Cholera, co za długa dziwna podróż że tak było.

Jestem wdzięczny, że byłem zbyt uparty, by utrzymać pracę.

I zbyt dziwne, i zbyt kłótliwe na spotkaniach, i całkowicie niezdolne do życia w normalnej pracy.

UFF. Poważnie.

Jestem wdzięczny za moją piękną, małą rodzinę.

Szanując ich prywatność, nie mówię o nich zbyt wiele, ale uwierz mi, są najlepszymi wielkimi i małymi Kolesami na świecie.

Jestem wdzięczny mojemu trenerowi kettlebell

Mała, ale potężna Val Hedlund jest jedną z czterech kobiet na świecie, które ukończyły RKC Iron Maiden challenge. Jest również moim trenerem, odpowiedzialnym za moje progresywne uzależnienie od kettlebells i treningu siłowego. Val jest powodem, dla którego mogę zamachnąć się 72-kilogramowym kettlebellem, nie robiąc sobie krzywdy, i tak, myślę, że to też trochę przerażające.

Jestem wdzięczny Sethowi Godinowi

Za Wkładanie pomysłów w moją głowę. Przeczytanie twojej pracy sprawiło, że zdecydowałem się wziąć czerwoną pigułkę. Dziękuję.

Jestem ci wdzięczny.

Wiem, że mówiłem to wcześniej, ale trzeba to powtórzyć.

Dziękuję bardzo za czytanie, za komentowanie, za dzielenie się postami, za zainteresowanie i wsparcie i inteligentną krytykę, za utrzymywanie nas uczciwych, za kupowanie narzędzi, które tworzymy, za dbanie o świetną pracę.

Jesteś wspaniały, a wszyscy w Copyblogger są niezmiernie wdzięczni za twój czas i uwagę.

A Ty?

Chcę wiedzieć, za co jesteś wdzięczny! Niezależnie od tego, czy świętujesz Święto Dziękczynienia w USA, czy nie, wspaniale jest poświęcić chwilę i pomyśleć o tym, co uczyniło twoje życie lepszym w tym roku. Daj nam znać o tym w komentarzu poniżej. A jeśli zrobisz post na blogu podobny do tego, daj nam link, abyśmy wszyscy mogli cię dopingować!

Total
0
Shares
Related Posts