Landing Page Makeover Clinic #20: TantricSexforBusyCouples.com

Jest to kolejny dodatek do naszej trwającej serii samouczków i studiów przypadków na temat stron docelowych, które działają.

Gorąco tu czy tylko ja? 🙂

Diana daffner i jej mąż chcą pomóc ludziom znaleźć odnowione poczucie radości i połączenia w ich intymnych związkach poprzez tantrę. Ich działalności, IntimacyRetreats.com, oferuje rekolekcje dla par przez cały rok, ale zdając sobie sprawę, że nie każdy może uczestniczyć w rekolekcjach, chcą również promować swoje książki i produkty medialne.

Adres URL, o którym mowa powyżej, jest w rzeczywistości “/ strona sklepu ” poza ich główną witryną. Diana chciałaby również użyć strony jako niezależnej strony docelowej. Przyjrzyjmy się więc i zobaczmy, co możemy zrobić, aby rozgrzać sprzedaż produktów dla tej kochającej tantrę pary biznesowej.

  • Gol: Zwiększenie sprzedaży wszystkich produktów. (Niektóre obecne sprzedaży mogą być kierowane do ich aukcji Amazon.)
  • Problem: Dobry przepływ ruchu, lista e – mail kilku tysięcy perspektyw, mniej niż 2% faktycznie kupić.
  • Bieżąca Strona Docelowa:
    http://TantricSexforBusy Couples.com
  • Wartość: 45,00 zł za komplet:

image of landing pageKliknij obraz, aby powiększyć widok

10-punktowa krytyka Mavena

#1-traktuj tę stronę jako samodzielną od samego początku.

Jeśli chcesz, aby ta strona mogła prawidłowo wykonywać swoją pracę, musisz myśleć o niej jako o dyskretnej jednostce-nie tylko jako o rozszerzeniu oferty rekolekcji. Musi mieć wszystkie typowe elementy strony docelowej: mocny, emocjonalnie rezonujący nagłówek, bogatą w korzyści kopię, atrakcyjne obrazy, słodziki, takie jak referencje i gwarancje zakupu-i wyraźne wezwanie do działania.

#2-Jeśli chcesz sprzedawać produkty tantric-sex info, Twój baner i wiadomości muszą rozmawiać z seksem tantrycznym, a nie z rekolekcjami intymnymi.

Masz zbyt wiele tagów w banerze. Podoba mi się jednak “przekształć swój związek w romans” i podkreśliłbym go, być może przenosząc go do pozycji przed głową. Proponuję zrobić baner nieco krótszy, aby umożliwić więcej kopii poniżej. I tak, musicie powiedzieć “tantryczny Seks dla zapracowanych par” z góry. Podoba mi się obraz produktu i może go użyć w banerze, a nie ten, którego teraz używasz.

#3-kopia musi odzwierciedlać oryginalny sposób myślenia odwiedzającego.

Jeśli odwiedzający przychodzą na Twoją stronę główną w poszukiwaniu “warsztatu dla par”, to nie myślą o tantrze DIY w domu. Po przyjeździe mogą zdecydować, że warsztat nie jest tym, czego teraz chcą i mogą spojrzeć na inne informacje, ale początkowo nie było to najważniejsze.

Dlatego Twoja kopia strony docelowej musi potwierdzić, że w jakiś sposób i ustawić produkty jako alternatywę “jeśli nie możesz przyjść do nas, przyjdziemy do ciebie”.

#4 – Jeśli chcesz sprzedawać produkty informacyjne, pomyśl o przetestowaniu kampanii pay-per-click.

Jak wspomniano powyżej, twoi organiczni użytkownicy wyszukiwania pukają do Twoich drzwi w poszukiwaniu warsztatów. Zdecydowanie sugeruję przetestowanie kampanii pay-per-click w oparciu o odpowiednie słowa kluczowe i frazy, których ludzie mogą użyć, aby znaleźć tantryczne produkty seksualne dla par. Chociaż prawdopodobnie polecam testowanie różnych stron docelowych dla kampanii męskich i kobiecych, jedna solidna strona docelowa, która trafi we wszystkie podstawowe punkty, byłaby dobrym miejscem na początek.

#5-Wyartykułuj “wielki pomysł” stojący za Twoją ofertą produktów.

Tantra jest rodzajem praktyki ” tam ” dla wielu ludzi. Może słyszeli o rzekomych wielogodzinnych sesjach tantrycznych pomiędzy Stingiem i jego żoną, Trudy Styler, lub że wymaga to wielu dziwnych, niewygodnych pozycji-i co jest z tym całym oddychaniem i wpatrywaniem się?

Więc jaki jest wielki pomysł na twoje tantryczno-sexowe produkty informacyjne? Prawdopodobnie coś takiego:

Tantryczny seks nie jest dziwny — jest tak łatwy, jak wpatrywanie się w oczy i oddychanie. Każdy może to zrobić, bez względu na wiek czy formę. Każdy związek — od nowożeńców po pary świętujące złote rocznice — może z tego skorzystać. A my pokażemy Ci, jak go wykorzystać, aby odzyskać pasję do partnera.

To koncepcyjny parasol “big idea”, pod którym znajdują się wszystkie twoje konkretne produkty.

#6-rozważ różne osoby – różne potrzeby-odwiedzających podczas tworzenia kopii.

Zgaduję, że Twoja strona główna ma około trzech rodzajów odwiedzających:

  1. Szczęśliwe pary, które postrzegają rekolekcje jako wyjątkowy prezent lub wakacje dla siebie;
  2. Relatywnie szczęśliwych par, które chcą urozmaicić swoje stosunki seksualne; oraz
  3. Nieszczęśliwe pary, które szukają sposobu na naprawienie rzeczy.

Twoi nabywcy produktów pochodzą z grup # 2 i # 3, zwłaszcza # 3. Ponieważ ulga w bólu jest bardziej motywatorem do działania niż szukaniem przyjemności, zgaduję, że większość z tych gości pochodzi z nastawienia” napraw”. Mężczyźni chcą naprawić Seks, a kobiety chcą naprawić związek, a może tantra jest rozwiązaniem ich wspólnego problemu. (Oczywiście myśląc szeroko, bo to właśnie robię. Gra słów zamierzona.)

Twoja kopia nagłówka / wstępu musi promować swoje produkty jako inteligentny, przemyślany i skuteczny pierwszy krok do rozwiązania problemów związanych z intymnością. Copy musi podkreślić “punkty bólu”, z którymi zarówno mężczyźni, jak i kobiety będą się odnosić i rezonować poprzez odpowiednie soczewki pożądania/płci.

#7-Ratchet się poczucie pilności.

Dlaczego twój potencjalny klient potrzebuje tego teraz? Co się dzieje (lub nie) w ich życiu, że są one doprowadzone do poszukiwania informacji, aby pomóc im bardziej namiętnie, szczerze ze sobą — i dlaczego dostać to od Ciebie?

Twoja intro i indywidualna Kopia sprzedaży musi pozostać na punkcie, że to, co oferujesz, pomoże złagodzić, rozwiązać, wyleczyć i pomóc parom ponownie połączyć się ze sobą. Upewnij się, że wszystkie kopie są napisane w “TY”, druga osoba, aby podkreślić swoje połączenie z potencjalnym nabywcą.

image of landing pageKliknij obraz, aby powiększyć widok

#8-przyciąć kopię produktu do jego istoty skanowania. Nie używaj linków do wysyłania odwiedzających do innych stron.

Twoja wypunktowana kopia jest dobra, to akapity są słowne i trochę zbyt “woo-woo”, szczególnie dla tych, których relacje mogą być trochę chwiejne i którzy mogą być niepewni co do Tantry w ogóle. Porozmawiaj z Gośćmi jasną, czystą prozą, która wpaja nadzieję i pewność, że masz to, czego potrzebują.

#9-przeprojektuj stronę od podstaw.

Właściwie, zdecydowanie sugeruję przeprojektowanie całej witryny od podstaw. Wygląda amatorsko, a jeśli chodzi o wydatki ludzi, zwłaszcza gdy liczy się każdy dolar, dopracowany i profesjonalny wygląd będzie dobrze służył wszystkim Twoim zainteresowaniom.

Jeśli chodzi o stronę docelową, wszystkie te same dobre rady, które ogólnie oferuję, mają zastosowanie również tutaj.

Pozbądź się wszystkich niepotrzebnych rozrywek. Jeśli korzystasz z systemu zarządzania treścią na platformie witryny, pomyśl o stworzeniu statycznej strony docelowej, która zawiera wszystkie najlepsze praktyki. Proponuję format dwukolumnowy-lewy szeroki, prawy wąski. Użyj prawej kolumny do referencji, szczegółów zamówienia i gwarancji satysfakcji itp. Szersza kolumna radzi sobie z dużym obciążeniem marketingowym. Użyj Verdana lub Georgia dla czcionki, czarny jako główny kolor czcionki i użyj koloru tylko dla akcentu. Oczyść obrazy produktów. Upewnij się, że obrazy/elementy zawartości są zrównoważone, aby uzyskać przyjemny wygląd.

Chcesz uzyskać większość kluczowych treści na pierwszym ekranie. Przesuń zdjęcia produktów w lewo i dodaj przyciski zamówienia w prawo z informacjami o cenach i sprzedaży. (Chcesz wezwanie do działania na każdym ekranie.) Pozbądź się okropnego czerwonego podświetlenia. Ponadto, w przypadku głównego produktu i płyty CD, umieść odtwarzacz audio pod obrazem okładki lub nad przyciskiem zamówienia. Podaj sensowny podpis, aby zachęcić ludzi do klikania i słuchania.

#10-Użyj wyskakujących okien, aby zapewnić dodatkowe informacje i nadal utrzymywać odwiedzających na stronie.

W tej chwili masz linki “dowiedz się więcej” dla każdego produktu, które przenoszą je ze strony na inną dłuższą stronę produktu. Nie sądzę, że to ci bardziej pomoże niż krótsza, bardziej zwięzła Kopia, którą masz tutaj. Więc jeśli chcesz dodać więcej informacji bez dłuższego kopiowania, użyj linku do wyskakującego okna z tym, co uważasz, że pomoże odwiedzającemu powiedzieć tak tantrze i zakupowi.

Chciałbym również pomyśleć o użyciu wyskakującego okienka, aby zaoferować słodzik-być może darmową wysyłkę-lub poprosić ich o imię i adres e-mail w zamian za darmowy rozdział, darmową muzykę lub inny smak twoich produktów. Stworzyłbym drugą listę potencjalnych nabywców produktów (w przeciwieństwie do dodawania tych nazw do obecnej listy) i odpowiednio na rynku.

Dziękuję Dianie Daffner za cierpliwość i wsparcie dla Heifer International. Poszukaj mojej kolejnej metamorfozy za około 4 tygodnie.

Chcesz uzyskać przyszły Copywriting Maven Landing Page makeover?

Masz stronę docelową, która jest bardziej kupa niż pop? Chcesz podzielić się z czytelnikami Copyblogger? Gotowy, aby umieścić trochę własnej “skóry w grze” dla Maven Makeover? Następnie postępuj zgodnie z kliknięciem, aby uzyskać wszystkie szczegóły na stronie docelowej Mavena.

Do 16.01.2010 r. mam rezerwację na gratis” jałówkę”. Jeśli jesteś zainteresowany prywatną krytyką / makijażem lub innymi usługami, napisz do mnie bezpośrednio.

Total
0
Shares
Related Posts