Jeśli zdjęcie mówi 1000 słów, to wideo jest … bezcenne

Dlaczego używasz zdjęć na swojej stronie? Ponieważ mogą pomóc zilustrować wiadomość, którą próbujesz przekazać, prawda? Chociaż to prawda, czy myślałeś o użyciu wideo zamiast?

Nie tylko filmy zapewniają 74% wzrost zrozumienia przez odwiedzających Twojego produktu lub usługi w porównaniu do zdjęć, ale także zwiększają prawdopodobieństwo zakupu przez odwiedzających Twojego produktu lub usługi o 64%.

Doświadczyliśmy podobnego efektu, gdy stworzyliśmy wideo wyjaśniające dla Crazy Egg i odnotowaliśmy wzrost przychodów o 21 000,00 USD miesięcznie.

Jeśli to nie przekona cię do rozpoczęcia korzystania z filmów na swojej stronie, mam nadzieję, że infografika poniżej będzie.

how load time affects google rankings

Wniosek

Miejmy nadzieję, że powyższa infografika przekonuje cię do rozpoczęcia korzystania z wideo. Kiedy miesiąc temu zacząłem wykorzystywać filmy za pośrednictwem Quick Sprout University, nie wiedziałem, jakich wyników się spodziewać.

Ale od momentu jego uruchomienia, zdobyłem więcej uznania – od Ciebie i innych czytelników Quick Sprout – niż kiedykolwiek miałem. Pochwała była tak dobra, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy wydaję kolejne $50,000 Na Quick Sprout University, aby opublikować jeszcze więcej filmów edukacyjnych.

Total
0
Shares
Related Posts