Jak zwiększyć ruch na blogu Przez Odwiedzających 20,000 miesięcznie

website traffic

Około ośmiu miesięcy temu założyłem nowego bloga w sferze marketingu. Kiedy zaczynałem, mój ruch był płaski.

Ale około czterech miesięcy temu odkryłem proces, który pozwolił mi konsekwentnie zwiększać ruch-proces, który mógłbym powtórzyć. Jestem teraz w punkcie, w którym dodaję około 20,000 nowych użytkowników każdego miesiąca.

Co najlepsze, robiłem to bez wydawania dolara na marketing.

Taktyka, której używam, zadziała na każdego. Działają tak dobrze, że wyniki, których doświadczam z moim blogiem o żywieniu, są jeszcze lepsze, co jest szalone, ponieważ nie mam marki w tej przestrzeni i nie mam wielu aktywów, które mogę wykorzystać, aby pomóc jej się rozwijać.

Jak więc osiągnąłem te wyniki i jak można uzyskać podobne? 

Chcesz Więcej Ruchu?

Uzyskaj pomoc w poprawie ruchu, potencjalnych klientów i przychodów.

Rozpocznij

Zbieraj wiadomości e-mail

Wspomniałem o tym w przeszłości, ale są szanse, że nadal nie zbierasz e-maili ze swojego bloga. Poza ruchem w wyszukiwarce jest to najbardziej spójna forma ruchu, jaką możesz uzyskać.

Wystarczy spojrzeć na NeilPatel.com. Oto ruch e-mail, który otrzymałem w ciągu ostatnich 30 dni:

email traffic

Nie jest tak źle, biorąc pod uwagę, że mój rozmiar listy wynosi obecnie 3,612.

Jak zbierasz e-maile? Najprostsze sposoby to przejmowanie stron, interstitials, suwaki i paski. Piękna wiadomość jest taka, że nie musisz być techniczny, aby korzystać z żadnej z tych funkcji…możesz po prostu użyć Hello Bar, który jest bezpłatny.

hellobar

Oprócz korzystania z Hello Bar, należy rozważyć użycie Thrive prowadzi, który pozwala oferować zawartość bonusową.

Na przykład, gdybym napisał post na blogu na temat wskazówek marketingowych 11, które podwoią Twój ruch, zawartość bonusowa może być dwiema dodatkowymi wskazówkami, które nie zostały wymienione w moim poście. Aby otrzymać tę zawartość bonusową, musisz podać mi swój adres e-mail.

Oczywiście, tego typu zbieranie wiadomości e-mail zajmuje trochę czasu, ale będzie stanowić 50% zbieranych wiadomości e-mail.

Gdy masz listę, za każdym razem, gdy piszesz, wyślij e-mail do subskrybentów listy, informując ich o ostatnim poście. Oto szablon e-maila, którego używam:

Temat: Tytuł Twojego posta na blogu

Hej.,

Chciałem tylko podzielić się z wami najnowszym [Wstaw nazwę swojego bloga – i uczyń to linkiem do swojego posta] posta na blogu. Daj mi znać, co myślisz.

[Wstaw tytuł swojego posta na blogu-i zrób link do swojego posta na blogu] [Wstaw pierwszy akapit ze swojego posta na blogu] [Wstaw drugi akapit ze swojego posta na blogu] Kliknij, aby kontynuować [zrób ” Kliknij, aby kontynuować link]

Dzięki.
[Wpisz swoje imię i nazwisko].

P. S. [Dodaj wiadomość promocyjną tutaj]

Na wypadek, gdyby szablon był mylący, oto przykład ostatniego e-maila, który wysłałem, opartego na tym szablonie:

Hej.,

Chciałem tylko podzielić się z wami najnowszym postem na blogu Quick Sprout. Daj mi znać, co myślisz.

Dlaczego potrzebujesz kalendarza społecznościowego i jak go stworzyć

Słyszałeś już o kalendarzach społecznościowych, ale czy wiesz, czym są i jak z nich korzystać?

I to jest w porządku … ja też nie, kiedy weszłam w sferę marketingu w mediach społecznościowych. Ale kiedy dowiedziałem się o tym i jak go używać, zmieniło to sposób, w jaki reklamowałem moje firmy w sieci społecznościowej. [Kliknij, aby kontynuować]

Dzięki.,
Neil.

P. S. Jeśli chcesz zobaczyć, jak mogę pomóc ci zwiększyć ruch i przychody, przejdź tutaj.

Napisz niezwykle szczegółową treść

Przeciętny wpis na blogu tutaj waha się od słów 4,000 na niskim końcu do słów 8,000 na wysokim końcu.

Wiem, o czym myślisz: to dużo tekstu. I tak jest.

Ponadto każdy post zawiera mnóstwo zrzutów ekranu i obrazów. Jeśli nie masz czasu na dodawanie zdjęć, zawsze możesz komuś za to zapłacić – tak jak ja.

Ale spójrz na mój ruch wyszukiwania przez ostatnie osiem miesięcy:

  • Wrzesień-2017 gości
  • Październik-3952 gości
  • Listopad-4087 gości
  • Grudzień-5572 gości
  • Styczeń-9029 gości
  • Luty-13783 odwiedzających (tylko 28 dni w tym miesiącu)
  • Marzec-20 543 gości
  • Kwiecień-24 540 gości (prognozowane)

W jaki sposób udało mi się konsekwentnie zwiększyć ruch w wyszukiwarce? Czy to link building?

Nie!

To tylko przez pisanie bardzo szczegółowych treści. Pozwala mi to uzyskać ranking tysięcy słów kluczowych o długim ogonie, które nie są konkurencyjne.

Jeśli zamierzasz pisać treści, rozważ pisanie bardzo szczegółowych treści. Napisz coś tak szczegółowego, że ludzie nie odważą się cię skopiować—wtedy będziesz wiedział, że wykonałeś dobrą robotę.

Budowanie bazy fanów

Fanów? Wiem o czym myślisz: dlaczego ktoś chciałby być twoim fanem, prawda?

Musisz przestać tak myśleć. Każdy ma fanów.

Jak zbudować lojalnych obserwujących? Możesz zacząć od próby pomocy wszystkim. Wiem, że wspominałem o tym w przeszłości, ale czy faktycznie odpowiadasz na każdy komentarz, który otrzymujesz na swoim blogu?

Prawdopodobnie nie…

A kiedy czytelnicy wysyłają Ci e-maile, czy poświęcasz czas na odesłanie ich e-mailem? Powinieneś dbać o swoich czytelników i robić wszystko, co w twojej mocy, aby im pomóc. I będą wracać.

Wystarczy spojrzeć na Randy ‘ ego, który komentuje każdy NeilPatel.com wpis na blogu:

randy comment

Ciągle wraca, bo naprawdę zależy mi, aby mu pomóc. I czasami pomaga mi, wskazując rzeczy, z którymi nie byłam zaznajomiona.

Partnerstwa strajkowe

Rozwój biznesu może nie brzmi seksownie, ale działa dobrze. W Twojej przestrzeni są już ludzie, z którymi potencjalnie możesz pracować, ponieważ nie są twoimi bezpośrednimi konkurentami.

Na przykład właśnie zawarłem umowę z Cyberchimps, którzy dostarczają motywy WordPress. Niektóre z ich tematów są płatne, podczas gdy inne są bezpłatne.

Razem będziemy oferować bardziej przyjazne dla marketingu tematy-nie tylko z perspektywy kodu, ale także z perspektywy projektowania. To zajmie sześć miesięcy, zanim ta umowa w pełni wejdzie w życie, ale gdy to zrobi, pomoże mi wygenerować większy ruch.

Ta współpraca pozwoli im dołączyć linki “promowane przez Neila Patela” na dole każdego z ich tematów. Aby upewnić się, że nie zostanę ukarany przez Google, linki będą “no-followed”, ale nadal powinny napędzać dobry ruch polecający.

Jak dostałem tę Umowę? I, co ważniejsze, jak można uzyskać podobną ofertę? Wysłałem e-maila do około 30 osób z kosmosu z informacją, że mam pomysł, który pomoże im szybciej rozwijać biznes.

Niektórzy ludzie odpowiedzieli, podczas gdy inni nie. rozmawiałem przez telefon z tymi, którzy odpowiedzieli i przedstawiłem im mój pomysł. Złamałem, jak to oddzieliłoby ich od innych dostawców motywów, a nawet wyjaśniłem mi korzyści.

Kiedy już odbyłam wszystkie rozmowy i kilka osób się zgodziło, zdecydowałam, z kim chcę pracować.

Pisz częściej

Kiedyś publikowałem posty na blogu NeilPatel.com raz w tygodniu. Z czasem zwiększałem go do dwóch razy w tygodniu.

Oto mój miesięczny ruch, gdy publikowałem raz w tygodniu:

once a month

A oto ruch po tym, jak zacząłem pisać dwa razy w tygodniu:

twice a month

Jak widać, im częściej publikujesz, tym więcej ruchu w wyszukiwarce otrzymasz, zakładając, że Twoje treści są wysokiej jakości. Moim celem jest zwiększenie mojego osobistego bloga do trzech postów tygodniowo, ponieważ pomoże mi to szybko osiągnąć miesięczny znak odwiedzin 100,000. Jedynym problemem jest znalezienie czasu…

Wniosek

Zwiększanie ruchu na blogu nie musi być nauką rakietową. Wykonaj powyższe kroki, a Ty też będziesz w stanie uzyskać większy ruch.

Oczywiście, twoje tempo wzrostu może nie być tak szybkie jak moje (ponieważ jestem w stanie wykorzystać moje imię, aby uzyskać pewne transakcje), ale nadal—powinieneś zobaczyć większy ruch.

Jeśli musisz wybrać tylko jedną rzecz do naśladowania, rozważ pisanie długiej, szczegółowej treści. Czego nauczyłem się blogując na NeilPatel.com czy ta treść, która jest między słowami 4,000 a słowami 8,000, radzi sobie bardzo dobrze w wyszukiwarkach.

Chcesz Więcej Ruchu?

Uzyskaj pomoc w poprawie ruchu, potencjalnych klientów i przychodów.

Rozpocznij

Total
0
Shares
Related Posts