Jak zdobyć pierwszych czytelników bloga 1,000

Czy wiesz, co jest najtrudniejsze w blogowaniu? To nie jest pisanie treści ani zwiększanie ruchu. Więc o co chodzi?

Najtrudniejszą częścią blogowania jest uzyskanie początkowej przyczepności…

Oczywiście, możesz zdobyć pierwszych czytelników 100, uderzając znajomych i rodzinę, ale nie będzie to zrównoważone. To, co musisz zrobić, to legalnie zdobyć 1000 wykwalifikowanych czytelników. Następnie będziesz miał solidną podstawę, która będzie łatwa do dalszego wzrostu.

Jak zdobyć pierwszych 1000 czytelników? Cóż, wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki opisane w poniższej infografice.

Ale zanim zaczniemy…

Zrobiłem infografikę trochę zbyt techniczną, więc pomyślałem, że podzielę się z Tobą kilkoma informacjami, zanim przeczytasz grafikę:

  • Szybka Wygrana – posty z treścią, która pomaga czytelnikom osiągnąć coś, są uważane za”szybką wygraną”. Na przykład ten post wyjaśnia, w jaki sposób możesz przyciągnąć odwiedzających 1,000 do swojego bloga… w istocie, to jest szybkie zwycięstwo dla ciebie.
  • Welcome gate – to coś w rodzaju śródmiąższowego. Pomyśl o Grouponie, w którym musisz wpisać swoje imię i adres e-mail, aby zobaczyć treść.
  • Qualaroo – to narzędzie ankietowe, w którym możesz zbierać e-maile zamiast ankietować odbiorców.
  • Squeeze page – to strona, na której masz tylko jeden cel … zazwyczaj, aby zebrać e-mail. W którym próbujesz nakłonić odwiedzających do wpisania w wiadomości e-mail lub opuszczenia.
  • Strona potwierdzenia – posiadanie podwójnego wyboru zmniejsza liczbę zbieranych wiadomości e-mail. Jeśli chcesz go użyć, powiedz subskrybentom, aby odwiedzili ich skrzynkę odbiorczą i kliknęli link potwierdzający.
  • Pole wyboru komentarz – możesz dodać pole wyboru do pola komentarza, aby uzyskać więcej subskrybentów. Poszukaj wtyczki Subskrybuj komentarze.
  • Popup – używając Bounce Exchange lub Opt in Monster możesz tworzyć wyskakujące okienka, które zbierają wiadomości e-mail.

Teraz przejdźmy do infografiki.

 

How to Get Your First 1000 Blog Readers

Wniosek

E-maile mogą nie wydawać się dla Ciebie ważne, ale jeśli nie jesteś stroną z wiadomościami, trudno jest zbudować podstawową grupę odbiorców bez e-mail marketingu. Przechwytywanie wiadomości e-mail zwiększa liczbę osób powracających do witryny i udostępniających treści.

Jak inaczej zdobyć pierwszych 1000 czytelników?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts