Jak zatrudnić pracowników

Zatrudnianie nowych pracowników może być ekscytującym czasem. Może również stanowić poważne wyzwanie.

Pracownicy mogą tworzyć lub łamać Twoją firmę. Czasami znalezienie odpowiednich pracowników dla Twojej firmy nie jest tak proste, jak wysłanie oferty pracy i przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Istnieją istotne kroki w procesie zatrudniania, które możesz podjąć, aby zminimalizować ryzyko zatrudniania złego jaja, które obniża twoją firmę. Te kroki zapewniają, że masz pracowników, którzy będą wykonywać swoją pracę dobrze. Kroki te zapewniają również przestrzeganie wszystkich prawnych aspektów zatrudniania nowych pracowników i unikanie opłat, grzywien i innych.

Aby pomóc ci poruszać się w procesie zatrudniania pracowników, stworzyłem ten poradnik. Postępuj zgodnie z nim i zatrudniaj kolejnych pracowników z powodzeniem i przy jak najmniejszym stresie.

Łatwość zatrudniania pracowników

Nie pozwól, aby wszystkie myśli o zatrudnianiu pracowników przestraszyły cię–to nie wszystko jest trudne! Aby dobrze zacząć, porozmawiajmy o niektórych aspektach zatrudniania pracowników, które możesz sprawdzić na liście zadań bez zbytniej pracy.

Wybierz odpowiedni tytuł pracy.

Podczas publikowania ofert pracy dla Twojej firmy na stronie internetowej, LinkedIn, Indeed, Monster lub innej tablicy ofert pracy, ważne jest, abyś wybrał stanowisko, które dokładnie odzwierciedla pracę, a także jest wysoce klikalne.

Klikalność tytułu pracy pomaga umieścić swoją pozycję wysoko w wynikach wyszukiwania i pomaga przyciągnąć kandydatów, którzy są wykwalifikowani i silni.

Chcesz omijać Zabawne buzzwords, takie jak” Kreator”,” rockstar “lub” ninja”, ponieważ nie są to rzeczy, które potencjalni kandydaci Zwykle wpisują na pasku wyszukiwania. Nie pokazują też, czym jest praca.

Trzymaj się tytułu pracy, który ma 80 znaków lub mniej, ponieważ są to te, które zwykle uzyskują najwięcej kliknięć.

Znajdź najlepszych kandydatów.

Wydaje się to jedną z najbardziej zniechęcających części procesu i masz rację–może być. Jednak zazwyczaj ma to miejsce, gdy nie masz odpowiednich narzędzi, które pomogą ci uzyskać najlepszych kandydatów.

Nie jest tajemnicą, że tradycyjny sposób znajdowania kandydatów do pracy w Twojej firmie oznacza przeglądanie stosów aplikacji, które szczerze tracą twój czas.

Jednak wdrażając oprogramowanie rekrutacyjne do procesu rekrutacji, ułatwiasz znalezienie najlepszych kandydatów. Jedną z najlepszych opcji oprogramowania rekrutacyjnego jest Breezy HR.

Breezy HR to kompleksowe rozwiązanie rekrutacyjne, które pomaga znaleźć najlepszych talentów w sposób, który jest wydajny i łatwy dla ciebie. Brzmi świetnie, prawda?

Sprawdź przeszłość.

Przewiń do momentu, gdy zidentyfikujesz świetnego kandydata na stanowisko i złożysz ofertę.

Następnym krokiem jest sprawdzenie przeszłości. Ten krok w procesie jest niezbędny, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo Twojej firmie i pracownikom. Jeśli masz klientów, jest to również ważne dla ich bezpieczeństwa.

Sprawdzenie przeszłości jest najlepszym sposobem, aby sprawdzić, że rzeczywiście są kim mówią, że są. I aby przeprowadzić kontrolę przeszłości, wnioskodawca musi ją autoryzować.

Zanim przejdziesz do sprawdzania przeszłości, dowiedz się o specyficznych prawach państwa, które je otaczają. Istnieją pewne skomplikowane wymogi prawne i ograniczenia dotyczące tego rodzaju kontroli, więc upewnij się, że wiesz, co jest, a co nie jest dozwolone w stanie, w którym znajduje się Twoja firma.

Niektóre państwa pozwalają tylko wyciągnąć informacje o niektórych historii kryminalnej, podczas gdy inne wymagają, że stanowisko spełnia określone wymagania, aby nawet wyciągnąć historię kredytową Wnioskodawcy.

Aby upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania i przepisy, możesz skorzystać z agencji zewnętrznej, aby przeprowadzić za Ciebie kontrolę przeszłości. Dzięki temu Proces jest znacznie łatwiejszy i bezstresowy. My w QuickSprout zidentyfikowaliśmy pięć najlepszych firm sprawdzających przeszłość.

Trudne aspekty zatrudniania pracowników

Choć chcielibyśmy skupić się tylko na pozytywach, nie pomoże to w znalezieniu sukcesu w procesie rekrutacji. Musimy więc omówić niektóre problemy, z jakimi borykają się ludzie, zatrudniając pracowników.

Oto najczęstsze blokady w zatrudnianiu.

Długi czas realizacji.

Proces rekrutacji zazwyczaj nie jest szybki. Od umieszczenia oferty pracy po przeglądanie CV, od rozmów kwalifikacyjnych po oferty i wszystko pomiędzy, czas między pierwszymi i ostatnimi etapami procesu może być dość długi.

Jest to wyzwanie, ponieważ większość najlepszych kandydatów znajduje pracę w ciągu 10 dni, znacznie dłużej niż średni czas potrzebny na zatrudnienie.

Z tego powodu niektórzy ludzie sugerują, że nie czekasz na zatrudnienie, dopóki nie masz otwartej pozycji. Niektóre firmy zawsze szukają silnych kandydatów, a jeśli znajdą kogoś, kto jest odpowiedni, zatrudniają ich, a resztę uporządkują później.

Możesz również zmniejszyć część czasu realizacji, prognozując potrzeby zatrudnienia rocznie, a nie miesięcznie lub kwartalnie. Załóżmy, że jesteś w stanie prognozować dalej. W takim przypadku będziesz w stanie przyciągnąć świetnych kandydatów na stanowiska, o których wiesz, że nadchodzą, zamiast czekać, aż natychmiast kogoś potrzebujesz i rozpoczniesz proces rekrutacji.

Zarządzanie wieloma ofertami pracy.

Zatrudnianie menedżerów lub innych specjalistów zazwyczaj używa więcej niż jednej strony internetowej, aby wyświetlić listę otwartych stanowisk. Chociaż ważne jest, aby zamieszczać ogłoszenia o pracę na jak największej liczbie odpowiednich tablic ogłoszeń, nie zawsze jest to tak łatwe zadanie, jak się wydaje.

Zdecydowana większość specjalistów zatrudniających zmaga się z wykorzystaniem wielu różnych kanałów do umieszczania ofert pracy, ponieważ wymaga to dużo równowagi. Fora pracy są nie tylko miejscem, w którym muszą publikować, ale także mediami społecznościowymi. W rzeczywistości profesjonalne sieci społecznościowe, takie jak LinkedIn, są najlepszymi źródłami świetnych pracowników. Jednak nie wszyscy zatrudniający profesjonaliści korzystają z tych kanałów, ponieważ czują się przytłoczeni.

Świetne oprogramowanie rekrutacyjne, takie jak Breezy HR, pomaga zarządzać wieloma tablicami ogłoszeń i śledzi wszystko w jednym miejscu.

Nie zatrudniasz do culture fit.

Chociaż najważniejszą częścią zatrudniania pracowników jest upewnienie się, że mogą wykonywać swoją pracę, nie jest to jedyna rzecz, którą chcesz wziąć pod uwagę. Kultura firmy jest czymś, co często zostaje zepchnięte na margines, ale jest integralną częścią sukcesu Twojego zatrudnienia i firmy.

Jeśli Twój wynajem nie czuje się jak on lub ona pasuje do firmy, to szanse są dobre on lub ona nie zostanie bardzo długo. Lub, jeśli tak, spowodują fale dla innych pracowników.

Zwróć uwagę na przekonania, zachowania i osobowości osób, które chcesz zatrudnić, i sprawdź, czy są one zgodne z wartościami Twojej firmy i środowiskiem pracy. I tak, dotyczy to również osób, które pracują zdalnie. Kultura firmy nadal istnieje, gdy fizycznie nie jesteście razem w tym samym biurze.

Możesz pomóc złagodzić ten problem, przeprowadzając wywiady behawioralne i kontrole przeszłości, które mogą pomóc każdej czerwonej fladze wyjść na światło dzienne.

Krok 1: Uzyskaj numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN)

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pierwszym krokiem jest zarejestrowanie firmy w organach federalnych i stanowych.

Jest to wymóg, aby każda firma zatrudniająca pracowników miała numer identyfikacyjny pracodawcy, który jest używany do celów podatkowych. Najlepszym sposobem na Wyjaśnienie EIN jest to, że jest to odpowiednik numeru ubezpieczenia społecznego dla firm.

Sprawdź wymagania swojego państwa

Sposób uzyskania EIN różni się w zależności od stanu, więc jest to coś, co musisz zrobić za pośrednictwem strony internetowej Departamentu Pracy swojego stanu.

Niektóre stany mogą wymagać wysyłania wiadomości w aplikacji, podczas gdy inne stany mogą być w stanie dać ci EIN w ciągu zaledwie kilku minut.

Krok 2: Przygotuj się do rekrutacji

Teraz, gdy rejestracja i EIN są z drogi, można rozpocząć rekrutację. Rozpoczęcie tego kroku oznacza, że masz większą szansę na sprawne przebiegnięcie procesu rekrutacji, a Twoja firma uzyska z niego silne zatrudnienie.

Użyj Oprogramowania Rekrutacyjnego

Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci w rekrutacji od początku do końca jest oprogramowanie rekrutacyjne. Breezy HR pomaga przyciągnąć najlepszych kandydatów, których oceniliśmy bardzo wysoko w naszych badaniach. Niezależnie od tego, czy rekrutujesz w firmie, czy za pośrednictwem agencji, dobre oprogramowanie jest kluczowe.

Breezy HR oferuje wszelkiego rodzaju funkcje, w tym:

 • Raportowanie i analityka
 • Zarządzanie kandydatami
 • Automatyzacja wiadomości e-mail i SMS kandydatów
 • Planowanie rozmów kwalifikacyjnych
 • Ogłoszenie o pracę
 • Pozyskiwanie kandydatów
 • Portal kariery
 • Współpraca zespołowa

Jedną z naszych ulubionych części Breezy HR jest to, że rozwiązuje jeden z problemów, o których rozmawialiśmy wcześniej: zarządzanie ofertami pracy. Dzięki temu oprogramowaniu rekrutacyjnemu możesz reklamować oferty pracy swojej firmy na ponad 50 różnych tablicach ogłoszeń wystarczy jedno kliknięcie. Oznacza to mniej czasu na indywidualne delegowanie i więcej czasu na skupienie się na silnych kandydatach.

Możesz także szybko i łatwo tworzyć witryny polecające pracowników, co pomaga pozyskać kandydatów, za których obecnie pracownicy mogą ręczyć. Według badania LinkedIn, polecenia pracowników są cztery razy bardziej prawdopodobne, aby zostać zatrudnionym, a 45% pracowników pochodzących z poleceń pracowników pozostaje w firmie przez co najmniej cztery lata.

Breezy HR oferuje kilka różnych opcji cenowych, z których każda otwiera dodatkowe funkcje do wykorzystania.

 • Bootstrap. Ta wersja jest całkowicie darmowa i daje Ci wszystkie podstawy, których potrzebujesz, aby zatrudnić na jedno stanowisko.
 • Startup. $ 143 miesięcznie. Ta wersja jest dla doświadczenia wynajmu, który jest ” ulepszony.”
 • Wzrost. $ 249 miesięcznie. Ta wersja pomaga tym z rosnącym zespołem.
 • Interesy. $ 399 miesięcznie. Ta wersja pozwala na największą kontrolę nad zatrudnieniem, a także największą elastyczność.

Zdefiniuj rolę

Zanim zaczniesz zatrudniać, musisz dokładnie dowiedzieć się, czego potrzebujesz.

Jakie są krytyczne zadania, w których potrzebujesz pomocy? Gdzie brakuje Twojej firmy? Jak ktoś może coś poprawić?

Gdy już odpowiesz na te pytania, możesz przejść na poziom odpowiedzialności tej osoby. Czy jest to pozycja wstępna? Albo coś starszego?

Dzięki odpowiedziom na te pytania możesz zdecydować, jaka jest płaca za otwartą pozycję. Uwzględnia to pracę, poziom odpowiedzialności, a także budżet.

Na koniec pomyśl o doświadczeniu, wykształceniu i umiejętnościach, których chcesz od kogoś na to stanowisko.

Napisz Dokładny Opis Stanowiska

Z wszystkich powyższych informacji, usiąść i napisać opis stanowiska. Im bardziej przemyślany i przejrzysty Opis stanowiska, tym większe szanse na sukces masz na zatrudnienie odpowiedniej osoby.

Pamiętaj, aby tytuł pracy był jasny i dokładny. Zdecydowanie powinieneś wymienić obowiązki i wymagania dotyczące pracy i pamiętaj, aby porozmawiać o swojej firmie i dlaczego kandydat chciałby tam pracować. Czy oferujecie korzyści lub konkurencyjne świadczenia i wynagrodzenie? Wspomnij o tym w opisie, aby przyciągnąć dobrych kandydatów.

Podczas gdy próbujesz znaleźć silnego pracownika, kandydaci szukają nowego wspaniałego pracodawcy. Opis stanowiska może być ich pierwszym wprowadzeniem do Twojej organizacji.

Krok 3: Znajdź Swoich Kandydatów

Dzięki oprogramowaniu rekrutacyjnemu możesz rozpocząć proces znajdowania najlepszego dopasowania do otwartych stanowisk. Chcesz zdobyć tam pracę i przyciągnąć najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Oto trzy sposoby na znalezienie najlepszych kandydatów na otwarte stanowiska.

Skierowania Pracowników

Polecenia pracowników są jednym z najlepszych sposobów na znalezienie silnych kandydatów. Polecenia oszczędzają czas, ponieważ ktoś, kto już dla Ciebie pracuje, ręczy za nie. Trzymają cię również z konieczności sortowania przez stos niewykwalifikowanych życiorysów, aby znaleźć kilka solidnych opcji (miejmy nadzieję).

Tablice Pracy

Publikowanie na wielu tablicach ogłoszeń pomaga uzyskać informacje na temat otwarcia Twojej firmy. I Breezy HR jest silny z pomocą w tym kroku. Najlepsze praktyki rekrutacyjne mówią, że powinieneś publikować swoją pracę na wielu tablicach ogłoszeń, aby uzyskać szerszy zasięg.

Media Społecznościowe

LinkedIn jest jednym z najlepszych narzędzi rekrutacyjnych używanych obecnie, więc nie zapomnij szukać tam kandydatów. Możesz zasadniczo zobaczyć ich CV, zanim jeszcze zdecydujesz, czy poświęcić czas na ich realizację na dowolne stanowiska.

Jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do LinkedIn Recruiter, będziesz mógł anonimowo przeglądać profil osób bez powiadamiania ich o tym. Umożliwia również wyszukiwanie wśród znacznie szerszych odbiorców, a nie tylko w obrębie trzech stopni połączeń. Możesz również użyć InMail do wysyłania wiadomości do kandydatów, z którymi nie jesteś połączony.

Krok 4: Przeprowadzaj Wywiady

Teraz, gdy otrzymałeś CV i przejrzałeś wszystkich niewykwalifikowanych kandydatów, mam nadzieję, że wyszedłeś z kilkoma potencjalnymi pracownikami. Następnie następuje proces rozmowy kwalifikacyjnej.

Oto przykład, jak podejść do rozmowy kwalifikacyjnej.

 • Przedstaw siebie i firmę
 • Daj im znać, czego mogą się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej
 • Przejrzyj obowiązki i wymagania dotyczące pracy
 • Zacznij od ogólnych pytań na ich temat
 • Przejrzyj ich CV i zanurz się głębiej w odpowiednich doświadczeniach
 • Zadawaj spójne pytania wszystkim kandydatom
 • Pozwól kandydatom zadawać pytania
 • Udostępnij harmonogram swojego planu zatrudnienia

Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych podziękuj kandydatom i daj im znać, kiedy spodziewać się kontynuacji. Nawet jeśli nie zatrudnisz osoby, nadal zasługują na osobiste odrzucenie.

Krok 5: Złóż ofertę

Po procesie rozmowy kwalifikacyjnej, Twoja lista zawęziła się do najlepszego kandydata, a. k. a, twojego nowego zatrudnienia.

Teraz nadszedł czas, aby zaoferować im pracę! To ekscytujący czas dla obu stron.

Najpierw Zadzwoń

Przed wysłaniem oficjalnego listu ofertowego zaplanuj czas na rozmowę i zaproś ich do przyłączenia się do Twojego zespołu. W tym zaproszeniu można omówić różne warunki oferty, które obejmują:

 • Wynagrodzenie
 • Korzyści
 • Data rozpoczęcia

Wyślij Pisemny List Ofertowy

Jeśli połączenie pójdzie dobrze, a kandydat przyjmie ofertę ustną, następnym krokiem jest wysłanie oficjalnego listu ofertowego, który powtarza wszystkie rzeczy, które omówiłeś przez telefon. Upewnij się, że list ofertowy zawiera wszystkie informacje o odszkodowaniach i świadczeniach, a także wszystko, czego potrzebujesz od nich w następnych krokach.

Następnym krokiem może być odesłanie podpisanego listu ofertowego, przesłanie referencji lub informacji o przeszłości, zrobienie testu narkotykowego lub innych rzeczy wstępnych.

Krok 6: zajmij się sprawami prawnymi

Aby zachować zgodność z federalnym i stanowym prawem pracy, musisz spełnić szereg różnych wymogów prawnych.

Dla Twojego Pierwszego Zatrudnienia

Jeśli nigdy wcześniej nie zatrudniałeś pracownika, musisz wykonać następujące czynności:

 • Uzyskaj EIN (wykonaj w kroku pierwszym tego przewodnika)
 • Zarejestruj się w Państwowym departamencie pracy
 • Kompletna dokumentacja dla federalnych zwolnień podatkowych
 • Uzyskaj ubezpieczenie pracownicze, jeśli jest to wymagane w Twoim stanie

Na Nowy Wynajem

Jeśli masz już pracowników, ale zatrudniłeś nowego, musisz wykonać następujące czynności:

 • Sprawdź przeszłość
 • Niech nowy wynajem wypełni I-9
 • Nowe oznaczenie w-4
 • Zgłoś nowy wynajem do agencji raportującej w swoim stanie w ciągu 20 dni od wynajmu
Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Przegląd Szklarni

Applicant tracking software (ATS) oszczędza Twojemu zespołowi HR dużo czasu na sortowanie kandydatów i przeprowadzanie ich przez proces…