Jak założyć firmę instalacyjną

Przemysł hydrauliczny jest bardziej opłacalny niż ludzie mogą myśleć. Według statystyk Burea of Labor, mediana wynagrodzenia dla hydraulika wynosi $56,330 rocznie, aw niektórych obszarach, takich jak Chicago i San Francisco, hydraulicy zarabiają średnią pensję w wysokości prawie $90,000. 

Lokalizacja ma wpływ na to, ile możesz zarobić jako hydraulik, ale tak samo jak dobrze budujesz swój biznes hydrauliczny. 

Hydraulika staje się coraz bardziej poszukiwana, ponieważ wiele osób obecnie w branży zbliża się do wieku emerytalnego. Daje to więcej możliwości dla nowych firm hydraulicznych, aby dołączyć do sceny. 

Istnieje jednak kilka kroków, które musisz podjąć, zanim przejdziesz od razu do zostania hydraulikiem. 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, łatwe części, twarde części, i kroki wymagane, aby ten biznes z ziemi i do sukcesu.

Łatwe Części rozpoczęcia działalności hydraulicznej

Rozpoczęcie działalności gospodarczej może być skomplikowanym procesem, ale dobrą wiadomością jest to, że nie wszystko jest trudne.

Istnieje kilka łatwych Części do rozpoczęcia działalności hydraulicznej, która nie sprawi, że głowa się kręci. Są to rodzaje rzeczy, które możesz chcieć usunąć z drogi na początku, aby zrobić miejsce dla części biznesu, które będą wymagały więcej czasu. 

Oto części, które powinny być płynne, aby rozpocząć działalność hydrauliczną. 

Utwórz podmiot gospodarczy

Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić dla swojej działalności hydraulicznej, jest rozpoczęcie legalnej działalności gospodarczej. Pomaga to chronić Cię i ustanowić Cię jako legalną firmę uznawaną przez władze państwowe i lokalne. 

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego podmiotu biznesowego dla swojej działalności hydraulicznej. 

 • Jednoosobowa działalność gospodarcza. Ten typ podmiotu daje Ci pełną kontrolę nad Twoją firmą. W jednoosobowych firmach aktywa biznesowe i aktywa osobiste są traktowane jako jeden, co oznacza, że możesz osobiście ponosić odpowiedzialność w przypadku jakichkolwiek problemów z Twoją firmą.
 • Partnerstwo. Ten rodzaj podmiotu jest przeznaczony dla dwóch lub więcej osób prowadzących wspólnie działalność gospodarczą. Możesz zdecydować się na spółkę komandytową (LP) lub spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (LLP). Spółki komandytowe mają jednego wspólnika, który ma nieograniczoną odpowiedzialność, a inni partnerzy mają ograniczoną odpowiedzialność. Natomiast z LLP, każdy właściciel ma ograniczoną odpowiedzialność.
 • Ograniczona odpowiedzialność. Ten rodzaj podmiotu jest połączeniem podmiotów gospodarczych korporacyjnych i partnerskich. Oznacza to, że w przypadku LLC twoje aktywa osobiste są chronione, ponieważ są uważane za oddzielne od aktywów biznesowych. Zyski i straty biznesowe są dokonywane za pośrednictwem podatków dochodowych od osób fizycznych, co oznacza, że unikasz podatków korporacyjnych.
 • Korporacja. Ten rodzaj podmiotu jest odrębny od jego właścicieli. Korporacje są opodatkowane oddzielnie od właścicieli i mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności. Ten poziom podmiotu jest najbardziej chroniony, ale także kosztuje znacznie więcej niż pozostałe. 

Wdrożenie oprogramowania hydraulicznego

W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby zmagania się z robieniem wszystkiego dla swojej firmy hydraulicznej ręcznie. Narzędzia zostały stworzone i udoskonalone przez lata, aby ułatwić prowadzenie firmy, abyś mógł skupić się na innych częściach swojej pracy. 

Jednym z takich narzędzi, które uprości twoje życie, jest service Fusion. 

To oparte na chmurze oprogramowanie do zarządzania usługami terenowymi oferuje wszelkiego rodzaju narzędzia, w tym rozwiązania telefoniczne VoIP, śledzenie floty GPS, przetwarzanie płatności, zarządzanie klientami, planowanie, zarządzanie zapasami i fakturowanie.

Pakiety dla Service Fusion różnią się w zależności od konkretnych potrzeb biznesowych, ale zaczynają się od $ 125 miesięcznie i idą w górę.

Poniżej omówimy więcej szczegółów na temat tego narzędzia i sposobu, w jaki możesz z niego skorzystać. 

Trudne części rozpoczęcia działalności hydraulicznej

Teraz nadszedł czas, aby przejść do ciemnych i brudnych części branży hydraulicznej: rzeczy, które sprawiają, że ten rodzaj działalności jest nieco trudniejszy.

Jednak te rzeczy nie powinny powstrzymywać cię od rozpoczęcia działalności. Jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię o trudnych częściach, na które należy uważać, abyś mógł prawidłowo prowadzić je do sukcesu.

Hydraulika nie jest jedną z tych rzeczy, które można nauczyć się w drodze. Aby rozpocząć własną działalność hydrauliczną, musisz mieć doświadczenie, a potencjalnie nawet certyfikat. 

Większość hydraulików zdobywa doświadczenie pracując jako praktykant pod innym hydraulikiem. Jest to najlepszy sposób na zdobycie tego praktycznego doświadczenia, które pokazuje, że znasz branżę, którą możesz rozwijać samodzielnie. Powinieneś dążyć do spędzenia co najmniej roku jako praktykant, aby poznać biznes. 

Możesz również zdecydować się na uzyskanie certyfikatu. Niektórzy ludzie robią to oprócz praktyki, podczas gdy inni robią to zamiast praktyki. Nie potrzebujesz studiów wyższych, aby zostać hydraulikiem, ale możesz pójść do szkoły handlowej lub do programu certyfikacji, aby pomóc ci zdobyć umiejętności, których potrzebujesz, aby nie tylko wykonać pracę, ale pokazać potencjalnym klientom, że jesteś godny zaufania i wiesz, co robisz. 

Jedynym powodem, dla którego uważamy, że doświadczenie i certyfikaty są trudne, jest to, że wymagają czasu. Te rzeczy nie są zdobywane z dnia na dzień, ale raczej wymagają planowania z wyprzedzeniem i pracy na swój sposób.

Krok 1: Utwórz biznesplan

Powinien to być jeden z pierwszych kroków każdego rodzaju tworzonego biznesu. Zapewnia to, że masz mapę drogową swojej firmy i mam nadzieję, że obejmujesz swoje bazy, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy. 

Poniżej znajdują się niektóre z różnych części tworzenia biznesplanu dla Twojej firmy hydraulicznej, o których chcesz pomyśleć.

Koszty Uruchomienia

Chociaż może się wydawać, że potrzebujesz dużo pieniędzy, aby rozpocząć działalność hydrauliczną, rzeczywistość jest taka, że koszty uruchomienia nie są tak duże, jak wiele innych firm.

Najważniejsze rzeczy, których potrzebujesz w biznesie to: 

 • Samochód dostawczy lub ciężarowy
 • Certyfikat
 • Wyposażenie 

Możesz dostać używany van lub ciężarówkę do wykorzystania jako pojazd firmowy lub kupić nowy. Sposób, w jaki zdecydujesz się iść, zależy od tego, ile pieniędzy musisz przelać na swoją firmę. 

Sprzęt to drugi duży koszt rozpoczęcia działalności hydraulicznej, ale możesz również zdecydować się na Używany sprzęt, jeśli jesteś w stanie znaleźć taki, który jest w dobrym stanie, który można odnowić, aby był użyteczny. 

Certyfikat może kosztować do $10,000 w zależności od tego, jakie są wymagania Państwa i jakie są koszty państwa dla tych wymagań.

Koszty Bieżące

Koszty uruchomienia będzie większość wydatków, ale istnieją pewne bieżące koszty dla branży hydraulicznej. 

Najczęstsze z nich to: 

 • Konserwacja pojazdów
 • Konserwacja/wymiana narzędzi
 • Wydatki biurowe (takie jak czynsz, obsługa telefoniczna, media itp.)

Struktura Cenowa

Z branży hydraulicznej, można albo zdecydować się na opłaty klientów za godzinę lub po prostu ryczałt za wykonaną pracę. 

Możesz wypróbować te modele cenowe, aby określić, który z nich działa najlepiej dla ciebie. Jeśli uważasz, że ty i Twoi pracownicy mogą wykonać pracę bardzo szybko, naliczanie ryczałtowej stawki może skończyć się zarabianiem więcej pieniędzy niż naliczanie godzinowe. Jeśli jednak okaże się, że ty lub Twoi pracownicy dłużej wykonują prace hydrauliczne, to godzina może być lepsza. 

Chcesz również dodać do swojej struktury cenowej dodatkowe opłaty za sytuacje awaryjne, pilne zlecenia i zlecenia, które są poza zwykłymi godzinami pracy firmy.

Nazwa Firmy

W ramach biznesplanu chcesz również stworzyć Nazwę dla swojej firmy hydraulicznej. Możesz użyć nazwiska, wymyślić coś dowcipnego lub użyć generatora nazw firm online, aby pomóc ci wymyślić coś. 

Gdy wymyślisz kilka nazw, które potencjalnie Cię interesują, chcesz przeprowadzić badania, aby upewnić się, że dokumentacja biznesowa twojego stanu nie pokazuje kogoś innego o tej nazwie firmy. Jeśli tak, to nie możesz użyć tej nazwy, ponieważ nie może być duplikatów.

Krok 2: Utwórz podmiot gospodarczy

Jak wspomniano powyżej, początkowe fazy działalności hydraulicznej obejmują podejmowanie decyzji, która struktura podmiotu biznesowego działa najlepiej w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. 

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest najlepsza, jeśli jesteś niskiego ryzyka i chcesz przetestować swój pomysł na biznes hydrauliczny przed naprawdę ustanowieniem czegoś bardziej formalnego. 

Partnerstwo jest najlepsze dla firm, które mają wielu właścicieli i którzy również chcą przetestować swój pomysł na biznes. 

LLC jest najlepszą opcją dla firm o średnim i wysokim ryzyku, które chcą płacić niższą stawkę podatku. 

Korporacja jest najlepsza dla tych firm, które są średnio – i wysokiego ryzyka i które planują kiedyś pójść na giełdę lub zostać sprzedane.

Krok 3: Wprowadzenie oprogramowania hydraulicznego

Chcesz ułatwić prowadzenie firmy? Zakładamy, że na to pytanie wszyscy odpowiedzą “tak”, dlatego ten krok poświęcamy wdrożeniu narzędzia, które pomoże Ci to zrobić: Service Fusion. 

To oprogramowanie ma swoje plecy we wszystkich aspektach działalności hydraulicznej, dzięki czemu można uprościć niektóre złożone procesy i zapewnić, że wszystko działa płynnie. 

Niektóre z kluczowych funkcji Usługi Fusion obejmują: 

 • Planowanie i wysyłanie. Pomaga to łatwo zmienić czasy i daty dla klientów i upewnić się, że nie jesteś podwójną rezerwację przedziałów czasowych. Pozwala również zespołowi wysyłać aktualizacje.
 • Połączony zespół. Dzięki temu wszyscy wiedzą, co się dzieje, w tym szacunki, status pracy, płatności i inne.
 • Różne poziomy cen. Zapewnia to, że bez względu na to, gdzie jesteś z branży hydraulicznej, masz możliwość pakietu, który ma swoje zainteresowania i potrzeby w sercu.
 • Szacunki. Łatwo twórz szacunki w oprogramowaniu za pomocą wstępnie wypełnionych produktów i usług.
 • Możliwości integracji. Można zintegrować Service fusion z QuickBooks, dzięki czemu można łatwo zachować wszystkie swoje rachunkowości dokładne.
 • Przetwarzanie kart kredytowych. Obsługuj płatności kartą kredytową za pośrednictwem bezpiecznego oprogramowania.
 • Masz opcje, jeśli chodzi o decyzję, który pakiet usług Fusion jest najlepszy dla Twojej firmy hydraulicznej. Oto one.

Starter

Ta opcja jest najlepsza dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoje przedsięwzięcia związane z hydrauliką. 

Jest on wyceniony na $ 125 miesięcznie dla nieograniczonej liczby użytkowników i zawiera takie funkcje, jak: 

 • Zarządzanie klientami
 • Kosztorysy i oferty pracy
 • Planowanie i wysyłka
 • Integracja QuickBooks
 • Fakturowanie
 • Przetwarzanie płatności
 • Zarządzanie projektami
 • Sprawozdawczość
 • Powiadomienia SMS
 • Opcja kosztorysowania

Plus

Ten pakiet jest najlepszy dla tych, którzy potrzebują dodatkowych funkcji. 

Jest on wyceniony na $ 186 miesięcznie dla nieograniczonej liczby użytkowników i zapewni Ci dostęp do takich funkcji, jak: 

 • Wszystko zawarte w pakiecie Starter
 • Praca przesyłanie zdjęć
 • Zarządzanie zapasami
 • Kosztorysowanie pracy
 • Zintegrowany głos i tekst

Pro

Ten pakiet jest przeznaczony dla tych, którzy zbudowali swoją działalność hydrauliczną i przenoszą rzeczy na wyższy poziom. 

Jest on wyceniony na $ 339 miesięcznie i oferuje funkcje, w tym: 

 • Wszystko zawarte w pakiecie Plus
 • Integracja z otwartym API
 • Dokumenty niestandardowe
 • E-podpis dokumenty
 • Portal klienta
 • Faktura Progress i faktura cykliczna

Krok 4: Wybierz specjalność

Jeśli jesteś nowy w branży hydraulicznej, możesz być zaskoczony, że istnieje kilka różnych opcji, jeśli chodzi o wybór specjalności dla Twojej firmy hydraulicznej. 

Do najczęstszych należą: 

 • Montaż rurociągów. Ten typ hydraulika specjalizuje się w instalacjach rurowych i instalacjach rurowych.
 • Serwis gazowy. Ta firma zajmuje się wyciekami gazu i innymi kwestiami związanymi z gazem.
 • Technik hydraulik. Jest to najczęstszy typ HYDRAULIKA i ten, z którym prawdopodobnie miałeś do czynienia w domu. Ta specjalność obejmuje rodzaj hydraulika, który przechodzi do domów i budynków komercyjnych, aby poradzić sobie ze standardowymi problemami hydraulicznymi.
 • Układanie rur. Ten typ hydraulika instaluje rury do podłączenia do zbiorników wody, gazu i ścieków.
 • Steamfitting. Jest to podobne do montażu rurociągów, ale dotyczy w szczególności rur, które przenoszą gaz pod wysokim ciśnieniem.

Potrzeby rynku

Aby wybrać specjalizację, w którą chcesz wejść, chcesz wziąć pod uwagę potrzeby w swojej okolicy. Jeśli istnieje już wiele firm hydraulicznych usług gazowych w Twojej okolicy, możesz nie chcieć skupiać uwagi na tego typu działalności hydraulicznej. 

Jeśli jednak uważasz, że oferujesz coś w swojej specjalizacji hydraulicznej, że inni nie są, to może to być świetna rzecz, aby odróżnić cię od innych hydraulików w okolicy.

Krok 5: ustal swoją markę

Teraz, gdy masz już podstawy swojego biznesu hydraulicznego załatwione, nadszedł czas, aby dostać się do brandingu. 

Istnieje kilka różnych części brandingu, w które chcesz wskoczyć, opisanych poniżej.

Chcesz mieć proste logo, które będzie rozpoznawalne dla Twoich klientów, dzięki czemu nawet jeśli nie zobaczą napisanej nazwy Twojej firmy, będą wiedzieli, kogo reprezentuje.

Strona internetowa

Strona internetowa jest absolutną koniecznością we współczesnym świecie biznesu. Nie potrzebujesz niczego skomplikowanego, ale potrzebujesz czegoś, co da ludziom miejsce, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak się z Tobą skontaktować.

Misja

Częścią biznesu jest misja, więc ważne jest, aby wymyślić taki, który odzwierciedla twoje podstawowe wartości.

Media Społecznościowe

Chcesz poświęcić trochę czasu, aby zastanowić się, czy obecność w mediach społecznościowych jest tym, czego potrzebuje Twoja firma hydrauliczna. Możesz przetestować wody i spróbować stworzyć treści społecznościowe dla potencjalnych klientów i zobaczyć, jak pomaga to rozwijać firmę.

Krok 6: Rynek

Możesz wykonać wszystkie powyższe kroki doskonale i mieć swoją firmę gotową do pracy, ale jeśli nie odpowiednio go sprzedasz, cała twoja ciężka praca może nigdy nie być widoczna. 

Jako hydraulik najlepszym sposobem marketingu jest skierowanie. Często przyjaciele i rodzina proszą o hydraulików, którym ufają, i tam dostaniesz większość swojej firmy. Ponadto jest to ważny obszar marketingu, na którym należy się skupić, ponieważ kosztuje zero dolarów. 

Jeśli jednak chcesz zbudować program poleceń dla swoich klientów, możesz utworzyć system bonusowy, w którym otrzymają oni odrzut lub zniżkę, jeśli skierują do ciebie nowego klienta. Ten dodatkowy wydatek jest prawdopodobnie tego wart na dłuższą metę. 

Search engine optimization (SEO) jest również ważnym narzędziem marketingowym do wykorzystania. Pozwala to wyszukiwarkom zwiększyć twój biznes, dzięki czemu gdy ludzie szukają hydraulików w Twojej okolicy, Twoja firma pojawia się na górze listy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts