Jak Wielki Web Design Rośnie Publiczność

Szybko przejrzyjmy: e-mail marketing działa.

W rzeczywistości żadna z nowych, błyszczących technologii komunikacyjnych nawet się nie zbliży. Z ponad 188 miliardami wiadomości wysyłanych każdego dnia, E-Mail jest ważniejszym i bardziej wpływowym narzędziem dla Twojej firmy niż kiedykolwiek.

E-mail nigdzie się nie wybiera i uważamy, że nadszedł czas, abyś poważnie zajął się tworzeniem listy e-mail.

Nasz dział StudioPress zbudował motyw generowania dla WordPress, aby pomóc ci to zrobić.

Oto krótkie spojrzenie na to, jak generowanie motywu może pomóc zbudować listę e-mail …

Szybciej buduj swoją listę e-mailową

Budowanie listy e-mailowej może być czasochłonnym (i frustrującym) przedsięwzięciem, ale jedno pozostaje prawdą, zaangażowani subskrybenci e-maili są najbardziej prawdopodobne, aby odpowiedzieć na pracę i oferty. Kropka.

I może cię zaskoczyć, gdy dowiesz się, że jednym z najlepszych sposobów na zdobycie Abonenta poczty e-mail jest po prostu poproś swoich czytelników o zapisanie się na listę.

Generowanie motywu dla WordPress pozwala zapytać po prostu, odważnie iz korzyścią dla czytelnika stojącego niewątpliwie z przodu i na środku.

Generuj prace dla Ciebie-niezależnie od tego, czy pamiętasz, aby poprosić o opt-in, CZY NIE – 24 godziny na dobę, elegancko pytając o Ciebie.

A co z czytnikami mobilnymi?

Większość z nas czyta teraz wiadomości e-mail z naszych urządzeń mobilnych, więc musisz upewnić się, że masz te czytniki mobilne objęte.

Generowanie motywu dla WordPress jest mobilny responsywny. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się do najlepszego układu wyświetlania na urządzeniach mobilnych i tabletach, w tym iPhone ‘ ach i iPadach. Twoje treści wyglądają fantastycznie, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta użytkownik.

Twoje treści wyglądają świetnie, a twoja opcja e-mail pozostaje stała — nie brakuje ani nie jest trudna do znalezienia, ponieważ może być na mniej wyrafinowanych witrynach “mobilnych”.

Nie musisz robić nic trudnego ani technicznego, ponieważ mobilny responsywny projekt jest wbudowany w motyw generowania.

64 449 osób zabiera WordPress dalej ze StudioPress

Możesz zapytać: “to brzmi fajnie, ale co to za sprawa z Genesis?”

Nasz Genesis Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, projektom pod klucz 44 i nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród motywów premium WordPress.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do podejmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić generowanie + Genesis już teraz.

O autorze: Kelton Reid jest niezależnym scenarzystą i powieściopisarzem, a także copywriterem dla Copyblogger Media. Uzyskaj od niego więcej na Google+.

Total
0
Shares
Related Posts