Jak trzy Drag Queens w autobusie prowadzą do lepszego blogowania

Pamiętaj Przygody Priscilli, Królowej pustyni? To był nagrodzony Oscarem film z 1994 roku o trzech drag queens jadących przez australijskie pustkowia w dużym autobusie, który nazwali Priscilla.

To niesamowite, czego możesz się dowiedzieć o blogowaniu Z way-out-there – i niesamowite, co może zrobić dla Twojego sukcesu w Internecie. Zobaczmy więc, czego możemy dowiedzieć się o skutecznym blogowaniu od Priscilli.

Ogarnij Swoje Wewnętrzne Boa

Jest coś charakterystycznego w trzech głównych bohaterów w Priscilli-różnią się od siebie. Wszystkie są drag queens, ale nie wyglądają tak samo. Łatwo odróżnić je od różnych ubrań, makijażu, imion i osobowości.

Jeśli blogujesz, to też musisz to zrobić. Nie, Nie ubieraj się w drag (chociaż jeśli chcesz, nie ma w tym nic złego). Mam na myśli bycie innym, stojąc z grupą podobnych rówieśników.

Widzisz, blogerzy mają tendencję do patrzenia na innych pisarzy, których podziwiają i próbują naśladować tę osobę. “Och, gdybym tylko mógł być taki-a-taki…” blogowanie to występ, ale to nie jest skład Rockettes, w którym wszyscy wyglądają identycznie.

Znajdź swój własny głos. Afiszuj się jak jasnoróżowe pierzaste boa. Rozbierz się, obejmij go i połóż do łóżka.

Baw się dobrze swoją wiadomością

Odkładając na bok wykonawców scenicznych, Priscilla nie miała na celu poderwania jej z przypiętym D-cup. Był to dość poważny film, poruszający drażliwe kontrowersje i kwestie moralne. Zdejmij slinky sukienki i sztuczne rzęsy, a znajdziesz Głębokie wiadomości.

Film nie pozostawia jednak nic złego. Wystarczy tylko smak. Zamiast być mrocznym lub dramatycznym, Priscilla używa humoru, aby dostarczać wiadomości w pełnym Flamingo flamboyance.

To lekcja, którą blogerzy mogą zabrać do domu. Nie musisz być poważny, aby przekazać swoją wiadomość. Rozchmurz się trochę, sheesh. Korzystanie z humoru to świetny sposób na zabawianie odbiorców podczas pisania na poważny temat lub kontrowersje.

Baw się dobrze – nawet jeśli mówisz poważnie. Sprawia, że ludzie są zainteresowani, zrelaksowani i słuchają.

Zakończenie podróży

Piękna Priscilla, Królowa pustyni załamała się w podróży przez pustkowia, zostawiając chłopaków (a może to dziewczyny?) stranded. To mógł być koniec podróży. Katastrofa! Porażka! Nie ma pokazu!

Szczególnie łatwo jest zrezygnować z blogowania, gdy również się zniechęcamy.

Ale królowe się nie poddały. Bohaterowie zmagali się z niezliczonymi trudnościami jeszcze przed rozpoczęciem ich pustynnej podróży. Załamanie było tylko wybojem na drodze. Jaskinia w obliczu niepowodzeń i przeciwności? Nie ma mowy.

Dotarli do wielkiego miasta i przetańczyli całą noc.

To ważna lekcja dla blogerów: wytrwałość się opłaca.

Tak wielu blogerów zniechęca się przy pierwszych oznakach wyboju na drodze, ale blogowanie nie polega na nocnych sukcesach. Trzeba być gotowym do wytrwałości przez tyle czasu, ile potrzeba – a tego czasu nie należy mierzyć w krótkich miesiącach.

Drag queens Priscilli wiedziały, że mogą to zrobić. Rozpruli swoje rzeczy. Nie ma ograniczeń.

Kiedy blogujesz, uwierz w siebie. Trzymaj się swojej determinacji. Trzymaj się tego. Znajdź swój głos i wyjdź na scenę. Shake Your groove and then be proud of what you ‘ ve done.

To ostatnia lekcja, której uczy nas Priscilla. Australijczycy byli tak dumni z filmu, który stał się ikoną ich kraju, że jeździli Priscillą podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Sydney 2000, podczas gdy cały świat oglądał.

No dalej. Świat patrzy. Wyłaź i wyprostuj swoje rzeczy.

Total
0
Shares
Related Posts