Jak StudioPress Sprawia, Że Twoja Witryna WordPress Działa Inteligentniej

Czy wydaje się, że nie ma wystarczająco dużo godzin w ciągu dnia, aby osiągnąć wszystko, co chcesz online?

Kurczące się terminy, rosnące koszty i szum budzika pozornie chwilę po uderzeniu w poduszkę.

Masz tylko tyle energii, a cała kawa w Brazylii nie zrobi 25-tej godziny w ciągu dnia.

Jak iść do przodu?

Dużo mówimy tutaj o tworzeniu spójnych, oryginalnych i odpowiednich treści dla Twojej firmy lub marki. Ale czasami zapominamy wspomnieć o jednym z najprostszych rozwiązań do stworzenia solidnej, bezpiecznej i inteligentnej platformy, z której można dostarczać wszystkie te treści do odbiorców.

Oto platforma, która pomoże Ci odzyskać trochę czasu dla siebie, abyś mógł wrócić do skupiania się na rzeczach, które mają znaczenie …

Czym jest StudioPress?

Podobnie jak my, chcesz mieć świetny projekt, aby oprawić swoje treści online, ponieważ wiesz, że ludzie są wyłączani przez zły projekt strony tak samo, jak przez złą kopię.

Nasze motywy StudioPress dla WordPress pojawiają się w dyskusji o projektowaniu, ponieważ akurat oferują jedne z najłatwiejszych w użyciu i bezpiecznych projektów w Internecie-wszystkie działają na nieskazitelnie zakodowanym Genesis Design Framework dla WordPress.

Jeśli jesteś nowy w rozmowie — i nie wiesz, jak Framework taki jak Genesis sprawia, że projektowanie strony internetowej jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek — kliknij tutaj, aby uzyskać szybką wycieczkę, która da ci 411 na temat wszystkich rzeczy StudioPress.

Dotrzyj do odbiorców … na każdej platformie

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz utrzymać czytelność i skuteczność swojej witryny na najnowszych urządzeniach mobilnych, nie myśl już o tym, mamy coś dla ciebie.

Mobilny responsywny projekt pozwala Twojej witrynie automatycznie dostosować się do dowolnego urządzenia o dowolnym rozmiarze. Brak “mobilnej” wersji witryny do zarządzania. Brak wtyczek, które wyglądają jak zła aplikacja z 2007 roku. Wiele motywów StudioPress jest responsywnych mobilnie, zaraz po wyjęciu z pudełka. Kolejne są w drodze.

Nie wiesz, jak wygląda Twoja witryna na iPhonie,iPadzie lub Nexusie 7? Skorzystaj z naszej mobilnej responsywnej strony testowej, aby dowiedzieć się już teraz.

Oto kilka motywów StudioPress, które teraz lubię …

Przyszłość (i teraźniejszość) publikacji internetowych

image of the prose theme for WordPress

Nie trzeba wiele, aby zobaczyć wpływ pojedynczego, przyszłościowego tematu dla branży.

Jako sztandarowy element publikacji online, nasz motyw prozy oferuje listę korzyści płynących z dostosowania projektu wskaż i kliknij, do układów responsywnych na urządzenia mobilne, do wielu innych.

Dzięki czystej ramce Zen, którą możesz wybrać w dowolnym kierunku, Prose udowadnia swoją wartość już od pierwszego kliknięcia.

Zacznij publikować już dziś z motywem prozy.

Wszystko, co chcesz powiedzieć i więcej

image of the tapestry theme for WordPress

Chcesz mieć możliwość szybkiego dzielenia się swoją historią ze wszystkimi różnymi rodzajami mediów, od obrazów po filmy i podcasty audio.

Tapestry oferuje doskonałą ramkę dla płodnych producentów treści, z ośmioma unikalnymi formatami multimedialnymi-wszystkie przedstawione we wspaniałym motywie “tumblogowym”.

Tworzenie narracji, która zachwyci twoją publiczność, nigdy nie było łatwiejsze.

Połącz to wszystko z motywem gobelinu.

Złóż oświadczenie

image of the going green theme for WordPress

Jako sumienny właściciel strony internetowej nigdy nie było lepszego czasu na przesłanie z odważnym motywem WordPress.

Going Green theme łączy rewolucję z zamiarem zmiany świata.

Ten łatwy w nawigacji i mobilny responsywny projekt pomoże Ci bezproblemowo połączyć się z Twoimi zwolennikami.

Rozpowszechniać wiadomość z Going Green.

81,028 osób zabiera WordPress dalej ze StudioPress

Oto umowa. …

Nasz Genesis Design Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, ponad 40 projektom pod klucz oraz nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród motywów premium WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. (A mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym całym Internetem.)

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do podejmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić Genesis Framework dla WordPress i wszystkie projekty pod klucz dzisiaj.

Total
0
Shares
Related Posts