Inteligentny sposób na stworzenie poczucia pilności

Jedną z podstawowych cech człowieka jest tendencja do zwlekania.

A jeśli chodzi o sięganie po nasze portfele i kupowanie czegoś, ta tendencja do “myślenia o tym” jest niesamowicie silna, nawet gdy chcemy dokonać zakupu.

Dlatego tworzenie autentycznego poczucia pilności jest kluczowym elementem przekonującej kopii.

W mniej wykwalifikowanych (i mniej skrupulatnych) rękach Wytwarza się to poczucie pilności. To fałszywa lub nielogiczna taktyka sprzedaży pod wysokim ciśnieniem, która wyłącza większość ludzi i wysadza sprzedaż.

Czy nie kochasz tych listów sprzedaży online, w których data “Oferta wygasa” akurat jest—szok-dzisiaj! Wróć jutro, a javascript magicznie zaktualizuje ofertę automatycznie.

Cudownie.

Michel Fortin opowiada wspaniałą historię o tym, jak sprzedawca mebli zdołał go obrazić swoim rzeczywistym odpowiednikiem internetowego exploita javascript. Oczywiste jest, że brak szacunku dla potencjalnego klienta jest sercem sprzedaży węży, online i off.

Oto inteligentny sposób komunikowania naturalnej pilności, który Michel tak chętnie rozpoznaje:

Nigdy nie naciskaj na ludzi, by zmuszali ich do zakupów. Zamiast tego użyj nacisku, aby zapobiec ich zwlekaniu.

Istnieje zasadnicza różnica między nimi.

Michel ma na myśli raczej służenie perspektywom, a nie własnym interesom. Jeśli to, co oferujesz, to jakość, szanse są, że masz zainteresowanego kupca, który tylko zwleka.

Nie przeganiaj ich przez głupotę … pomóż im wykonać ruch, który prawdopodobnie już chcą podjąć.

Sposób, aby to zrobić, sięga do magicznego słowa, ponieważ.

Dać ludziom logiczne powód powinni kupić teraz, a więcej ludzi to zrobi.

I nie możesz po prostu wymyślić powodu.

Skuteczni marketerzy jednak go znajdą.

Aktualizacja: Przypadkowo, zaledwie kilka dni po tym, jak Michel i ja skomentowaliśmy używanie pilności w kopii sprzedaży online, eksperymenty marketingowe uwalniają ustalenia na ten temat. Stwierdzają, że tworzenie pilności prawie zawsze zwiększy sprzedaż, jednocześnie przestrzegając przed tą samą wiarygodnością-zabijając błędy, które pochodzą z” wyprodukowanych ” punktów odcięcia. Dobre rzeczy, a oto bezpośredni link do samej nauki.

Total
0
Shares
Related Posts

Sprzedane

Wymień słowo “sprzedaż” w kontekście bloga, a niektórzy ludzie natychmiast będą mieli złą reakcję. To prawie tak, jakbyś…