Dołącz do Sonii i Briana na BlogWorld 2010 (i zaoszczędź 20% z tym kodem rabatowym)

Sonia i ja będziemy przemawiać ponownie w tym roku na BlogWorld w Las Vegas, Październik 14-16. Tym razem będziemy prowadzić prezentację wraz z naszym przyjacielem Darrenem Rowse z Problogger.

Cieszymy się, że będziemy razem prezentować, a jeśli zrobimy to tak, jak planujemy, będzie to edukacyjne i zabawne. Oczywiście, program jest znacznie większy niż nasza trójka, co jest prawdziwym powodem, dla którego powinieneś wziąć udział.

BlogWorld & New Media Expo to jedyne targi i konferencja stworzone dla branży blogowania i nowych mediów. Daje uczestnikom Strategie, Narzędzia i technologie, których potrzebują, aby postawić swoje roszczenie w blogosferze.

W szczególności BlogWorld polega na tworzeniu treści, zauważaniu ich i osiąganiu celów – niezależnie od tego, czy są to pieniądze, wpływ, czy oba. Jeszcze większą atrakcją jest networking, zawieranie umów i stare dobre koleżeństwo, które dzieje się między sesjami.

Nie wspominając o tym, co dzieje się na przyjęciach.

Obserwowałem, jak BlogWorld rozwija się od samego początku w 2007 i staje się coraz większy i lepszy. W tym roku nie powinno być inaczej, i jestem szczególnie podekscytowany, że pokaz odbędzie się w Mandalay Bay w tym roku zamiast centrum kongresowego.

A poza tym … wszyscy tam będą. 😉

Zaoszczędź 20% Z Tym Kodem Promocyjnym

Oto czego naprawdę szukasz. Zaoszczędź 20% od ceny wstępu, gdy używasz tego kodu:

COPYBLOG

Zarejestruj się na BlogWorld tutaj, a do zobaczenia w Vegas!

Uwaga: jesteśmy partnerami marketingowymi i medialnymi z BlogWorld-to dobry mecz. Jeśli chcesz promować BlogWorld jako partnera, sprawdź program tutaj.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem przyjaznego pisarzowi oprogramowania SEO Scribe. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts