Darmowy raport SEO Copywriting

Pisałem dużo o SEO copywritingu w ciągu ostatnich 4 + lat. I nadal jest to temat, który wydaje się generować najwięcej pytań i zamieszania.

Ma to sens, ponieważ nowoczesna praktyka SEO copywritingu to zróżnicowana dyscyplina, która wykracza daleko poza lokalizację i częstotliwość słów kluczowych. Postanowiłem więc spojrzeć wstecz na wszystko, co napisałem przez lata i zobaczyć, czy mogę stworzyć spójny “dokument główny”, który służy jako Wyczerpujący przewodnik.

Zmontowałem, przearanżowałem, wyciąłem, skompresowałem, a potem napisałem kilka zupełnie nowych sekcji. Potem zacząłem rewizję.

Potem Sonia się zaangażowała i wzięła w tym udział. (She calls me Profesor Clark kiedy wpadam w akademicki styl pisania, a ona nie ma tego na myśli jako komplement). Sonia pomogła zrobić to, co może być mylące temat tak proste i jasne, jak to możliwe, co myślę, że docenisz.

W końcu dotarliśmy do 28-stronicowej białej księgi zatytułowanej jak tworzyć atrakcyjne treści, które dobrze plasują się w wyszukiwarkach. Jest to najbardziej wszechstronny bezpłatny raport na temat SEO copywritingu, jaki widzieliśmy, więc mam nadzieję, że okaże się pomocny.

Po 24 stronach czystej treści edukacyjnej, raport naturalnie przechodzi do dlaczego i jak nasza usługa oprogramowania Scribe została opracowana w kontekście realnego SEO copywriting, a następnie wyjaśnia, w jaki sposób Scribe upraszcza ten proces. Więc jeśli jesteś w ogóle zainteresowany Scribe, należy upewnić się, aby przeczytać całą drogę do końca na miłą ofertę niespodziankę.

Nie musisz podawać adresu e-mail ani żadnych innych informacji, aby uzyskać plik PDF. Jeśli ma pan chwilę, proszę tylko o informację, co pan sądzi o sprawozdaniu w komentarzach.

Pobierz raport SEO copywriting tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts

Ciemna Strona władzy

Jeśli widziałeś nasze przemyślenia na temat autorytetu, wiesz o korzyściach płynących z rozwijania się jako wiarygodny autorytet w…