Czego nauczyłem się od pisania 42 postów gości w 7 tygodni

Zanim będziesz pod wrażeniem, posłuchaj tego: zrobiłem to wszystko w samoobronie.

Pozwólcie, że podam wam krótkie tło.

Mam skrajny Syndrom Tourette ‘ a, jak ostatnio zauważyła Sonia. Tourette ‘ s sprawia, że ludzie poruszają się lub wokalizują mimowolnie i czasami skutkuje niewypowiedzianą wspaniałością. Moje Tiki motoryczne wahają się od mrugania oczami do bicia się w twarz do jeszcze dziwniejszych rzeczy. Moje Tiki foniczne wahają się od wyczyszczenia gardła do podskakiwania, ryczenia, warczenia, slobberowania i krzyczenia jak diabeł tasmański.

Wspominałem, że pracuję w cichej bibliotece?

Jest tylko kilka rzeczy, które pomagają, gdy robi się źle. Gitara, kettlebells, mówienie i pisanie-wszystkie są formami rozproszenia, które wymuszają swędzenie z mojego mózgu na chwilę.

Ale czasami żaden z nich nie działa. We wrześniu miałam okropny czas i nie mogłam się otrząsnąć. Potrzebowałem projektu, na którym mógłbym się skupić. Wielkie rozproszenie uwagi.

Wpisz post gościa ultra maraton.

Chodźcie wszyscy!

Chciałem, aby wszyscy wiedzieli, że mogą poprosić o post gościa ,ale nadal mam dużo ” mój blog jest prawdopodobnie zbyt mały, ale . . .”Mam wielu czytelników z dużymi blogami i wielu czytelników z małymi, nowymi blogami, które wciąż są owinięte w śpioszki. Wszystko było uczciwe.

Kryteria

Poprosiłem wszystkich, którzy chcieli, aby post zapewniał:

 • Adres URL i tytuł bloga
 • Temat
 • A word count
 • Ciekawy kąt podejścia do niego z

Powiedziałem, że nie będę pisał o niczym, co uważam za nieetyczne, moralnie naganne lub oczywisty spam. Nie chciałem, żeby ten biogram krążył po sieci.:

O autorze: Josh Hanagarne jest autorem Cialis Rules! Lubi wypić rano kilka Vicodinów i tuzin Viagry na lunch. Jego hobby to zarabianie pieniędzy z domu! i topless opowiadać wszystkie kamery rompy.

Na szczęście nie dostałem żadnej z tych nagabań. Cóż-nie wiele tych.

Odpowiedź

Uh oh.

Opublikowałem mój post podtytułem ” Let ‘s Get Stupid” około siódmej rano w Stanach Zjednoczonych. O pierwszej zęby szczękały ze strachu, gdy patrzyłem na swoją skrzynkę odbiorczą: ponad 70 zgłoszeń.

Odśwież. 75.

Odśwież. 80.

Uh oh.

Kim byli ci ludzie? Miałem pisać posty gościnne na blogach o opcjach na akcje, rozwoju osobistym, programistach komputerowych, szkoleniu domowym, mentoringu umiejętności studiowania, blogowaniu, poradach dla kobiet, wybrednych nauczycielach akademickich, chemikach, miłośnikach Capoerii, orzechach kettlebell, korporacjach w procesie budowania stron internetowych i próbowania, aby wszyscy się dogadywali i tak dalej . . . .

Mądrzejszy człowiek, człowiek, którego mózg był mniej apokalipsy, mógł przeskalować rzeczy w dół lub przedłużyć termin. Ale tego właśnie potrzebowałem.

Więc do pracy.

Pierwszy tydzień i kolejne

Napisałem 15 postów gości w pierwszym tygodniu. Wszystkie zostały opublikowane w ciągu kilku dni. Kiedy pył opadł, liczba RSS wzrosła o 200 W ciągu tych siedmiu dni.

Pozostałe sześć tygodni było podobnych. Czasami pisałem więcej. Czasami mniej. Czasami pisałem posty gości, których nigdy więcej nie widziałem. Moje posty pojawiały się z różnymi tytułami, różnymi zdjęciami, różnymi czcionkami, a ruch po prostu napływał.

Po około 10 dniach moje Tiki ustąpiły, ale zaangażowałem się w projekt. Świetnie się bawiłem.

Wyciągnięte wnioski, niespodzianki i obserwacje dla każdego, kto chce spróbować tego

Do 1 listopada napisałem ponad 50 postów. 42 z nich było emitowanych na innych blogach. Oto czego się nauczyłem:

 • Wielu blogerów wydaje się obawiać publikowania gości. Daj sobie z tym spokój lub bądź zadowolony ze swojego obecnego tempa wzrostu.
 • Poznasz wspaniałych ludzi.
 • Ci ludzie będą zachowywać się, jakbyś wyświadczał im przysługę, pożyczając ich ruch.
 • Ty are wyświadczysz im przysługę, pod warunkiem, że dasz im coś, co mogą wykorzystać. Uwielbiam gości!
 • To podejście maraton nie jest dla wszystkich. Nie próbuj pisać więcej, niż jesteś w stanie. Sprawdź się, ale nie płonie. Mam zdolności masochistyczne i wciąż mam więcej niż mogłem znieść. Myślałem, że dostanę 80 + posty napisane przed listopadem 1. Życie, sen, grypa, propozycja książki i kettlebells wszystko spiskowało przeciwko mnie.
 • Nie zobowiązuj się do niczego, co uniemożliwi ci zajęcie się biznesem w domu (strona). Nie ma nic bardziej bezsensownego niż pisanie zabójczego postu dla gości i posiadanie wszystkich nowych gości na tańczącej grafice Hello Kitty, która ma rok.
 • Nie udawaj, że wiesz rzeczy, których nie wiesz. jeśli nie możesz mówić o akcjach, znajdź inne podejście lub odrzuć je. Nie udawaj.
 • Nie bój się odmówić, gdy ludzie rzucają ci pomysły. Ty ustaliłeś Zasady, prawda?

Nie żałuję maratonu, ale nie zrobię tego ponownie, jeśli nie będę musiał. Nadal mam prawie 40 postów do przejścia, zanim wyeliminuję tę początkową partię. Uhonoruję ich wszystkich. W międzyczasie, jeśli chcesz być dodany do kolejki, wiesz, gdzie mnie znaleźć.

Poradzę sobie.

O autorze: Josh Hanagarne jest nerwowym gigantem stojącym za najsilniejszym bibliotekarzem Świata, blog o życiu z zespołem Tourette’ a, kettlebells, rekomendacjach książek, kupowaniu spodni, gdy masz 180 cm wzrostu, treningu siłaczy i wielu innych. Subskrybuj aktualizacje RSS Josha, aby pozostawać w kontakcie.

Total
0
Shares
Related Posts