Copyblogger Weekly Wrap: Tydzień 8 listopada 2010

Na początku tego tygodnia poszedłem do Target i zauważyłem, że już wystawili Świąteczne Dekoracje. Spójrz.

To było tylko kilka dni do listopada. Nie jestem gotowa myśleć o świętach! Czuję się urażony tym, że powinien myśl o świętach. Czuję się urażony, że myślą, że jestem na tyle głupi, by myśleć, że próbują tylko dekorować. Bądź szczery, Target. Spraw, aby znaki brzmiały po prostu: “konsumuj!”

Ta sprawa z marketingiem zaszła za daleko! Musimy przestać kupować rzeczy i mówić ludziom, żeby kupowali rzeczy! Rewolucja! Przyprowadźmy powrót do łuków i strzał, jaskiń i wody rzeki!

(Na niezwiązany temat, moje stawki trenerskie idą w górę w ten weekend. IDŹ JUŻ. Kup! Kup! Kup!)

Gdy już to zrobisz, możesz sprawdzić, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

3 Kroki do głupiej reklamy internetowej

Naprawdę muszę zacząć czytać te posty przed wdrożeniem ich w oparciu o nagłówki, ponieważ zauważyłem, że Copyblogger czasami sprytnie używa prowokacyjnego nagłówka, aby cię przyciągnąć. Niezależnie od tego, mam dobre i złe wieści. Dobrą wiadomością jest to, że ten post jest o tym, co można dowiedzieć się o reklamie, która działa, zwracając uwagę na facetów finansów w Motley Fool. Zła wiadomość jest taka, że “głupia reklama” oznacza różne rzeczy w różnych kontekstach, więc kiedy dostaniesz tę “reklamę” w mailu ode mnie w tym tygodniu, po prostu… spal ją. Zaufaj mi.

Przeczytaj cały post tutaj.

Wtorek:

Obudź Się! 7 Proste sposoby, aby pobudzić swoje umiejętności pisania

Wiadomość jest taka, że jeśli jesteś w rutynie z pisaniem, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby się z tego wyrwać, w tym malowanie tego samego obrazu codziennie przez dwa lata. Albo możesz zrobić coś związanego z pisaniem. Nieważne. Ten post zawiera siedem wskazówek dotyczących energetyzowania twoich mocy pisania, które dla mnie brzmią podejrzanie jak wskazówki dla superbohaterów, którzy chcą doskonalić własne moce. Czy w końcu odkryliśmy tajną tożsamość copywritera w Dean Rieck? Niech ktoś zadzwoni do Daily Planet!

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi Radio nr 2

Do korzeni w tym odcinku podcastu IMFSP. Robert i Brian omawiają fundamentalne zmiany, które zaszły w świecie marketingu internetowego w ciągu ostatniej dekady i kilka heretyckich prawd, takich jak tradycyjne “rzucanie” jest złe, dlaczego jedna tradycyjna wiara może cię złamać, i jak czarownice nie są wykonane z drewna, a zatem nie mogą być oceniane sprawiedliwie przez większość tradycyjnych prób. To jest Copybloggerific!

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

Prosty sposób na uzyskanie wszystkiego, co chcesz od marketingu Online

Wydaje mi się, że pamiętam Tony ‘ ego Robbinsa, który przechodził kiedyś małą produkcję, w której puenta była taka sama jak morał tego artykułu. Jak uzyskać to, czego chcesz w promocji, sprzedaży i marketingu? U źródeł, to nie jest trudne. Odpowiedź może cię zaskoczyć, a całkowicie cię nie zaskoczyć, jeśli łapiesz mój dryf. A jeśli nie łapiesz mnie, to śmiało wymyśl własną puentę, jak zrobienie czegoś zupełnie głupiego. (Powtórzę: Spal tę paczkę. To jedyny sposób, by być całkowicie pewnym.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Jak zbudować swój biznes odchodząc od sprzedaży

Jest to post bliski i bliski mojemu sercu, odnoszący się do idei, że nie Dokonywanie sprzedaży może być najlepszym sposobem, aby wygrać klienta na całe życie, a robi zrobić dobrą ofertę więcej pieniędzy. Ale największe objawienie? Wydaje mi się, że Yael Grauer mogła kupić wysokie obcasy. (Nie martw się tymi rzeczami. I nie pytam, dlaczego to mówię.)

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Aby sprzedać szczęście, nieszczęście musi być domyślną opcją: Przeczytaj ten post, jeśli tylko dla przykładu “Slap Chop”, który sprawił, że LOL. Aktorzy Infomercial są doskonale wykwalifikowani w byciu zakłopotanym przez rzeczy, które małpy robią w ich codziennym życiu.
  • Obliczanie i ulepszanie wskaźnika klikalności na Twitterze: Jestem naprawdę kuszony, aby żartować z nerdów o głębokości analityki w tym poście, ale nie będę kłamać i mówić, że nie chciałem znać wszystkich szczegółów tego, co wydaje się działać.
  • Dziesięć Słów, Które Budują Zaufanie: Wow, ten krótki post jest zdecydowanie wart zeskanowania. To nawet przebija moje własne odkrycie, że słowo”&%$@*!”sam zmniejszy nawrócenie sióstr zakonnych dramatycznie.
  • Czy Twój Biznes Rujnuje Twoje Relacje?: Naprawdę? Pomyśl o tym. Jeśli założyłeś mały biznes, zrobiłeś to z pasji do czegoś. Jeśli ta rzecz pochłania całą Twoją pasję (i czas), musisz zastanowić się, ile naprawdę można pozostawić.

O autorze: Johnny B. Truant ma specjalne zakończenie” Ninja Coaching ” w ten WEEKEND, o którym chce, żebyście wiedzieli. Chcesz pracować z Johnnym? Teraz jest czas!

Total
0
Shares
Related Posts