Copyblogger Weekly Wrap: tydzień 31 maja 2011

W zeszłym tygodniu dostałem Flaka za złośliwe oczernianie Cleveland w moim Cotygodniowym wstępie. Jak to jest w przypadku, gdy niefortunne faux pas są wykonane, incydent spowodował, że zrobiłem poważną introspekcję. Przestałam myśleć o sobie i o własnych uprzedzeniach, a zamiast tego zaczęłam myśleć o innych.

Na przykład, byłem głęboko ciekawy, dlaczego każda rozsądna osoba kiedykolwiek broni Cleveland. I w moich cichszych chwilach, pojawiło się bardziej niepokojące, bardziej globalne pytanie, jak również:

Dlaczego Cleveland jest do bani?

Żartuję, żartuję. Spokojnie, fani Cavs. Mieszkam w okolicy. Co zdecydowanie nie jest tym samym, co lubienie go.

Unikanie cegieł z Clevelanders, oto, co wydarzyło się w tym tygodniu na Copyblogger:

Poniedziałek:

Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi

Copyblogger wziął Dzień Pamięci na grilla i upił się, więc dali ci darmowy 20-częściowy kurs marketingu online zamiast posta. Dla mnie to sprawiedliwe.

Zapisz się tutaj.

Wtorek:

16 inteligentniejszych sposobów korzystania z LinkedIn do budowania firmy

LinkedIn jest jednym z narzędzi społecznościowych, które całkowicie zaniedbałem, ale dla wielu ludzi, którzy nie są tak dziwni jak ja, jest to darem niebios. Istnieją jednak dobre i złe sposoby, aby najskuteczniej z niego korzystać i zbudować swój profil, i tam właśnie pojawia się ten post.

Przeczytaj cały post tutaj.

Środa:

Sekretny SOS Groupona (i jak sobie kupić)

Muszę przyznać, że tego się nie spodziewałem. Kiedy mówisz o sekretnym składniku Groupona (który może być dosłownym sosem, widząc, że ludzie używają kuponów do zakupów spożywczych), pomyślałem, że to będą super-kupony z Ekstremalne Kupony różnorodność. Ale tak nie jest. Jest to coś, co ty i ja jesteśmy prawdopodobnie bardzo zainteresowani i zaangażowani, a nawet może być w tym dobry – ale w czym wszyscy moglibyśmy stać się lepsi. Jak dobrze radzi sobie moja haniebna dokuczliwość? Zbyt oczywiste?

Przeczytaj cały post tutaj.

Czwartek:

“Tajna broń” Davida Ogilvy ‘ ego marketingu internetowego, sprzedaży i sukcesu biznesowego

Nareszcie! Dowód na to, że wszyscy na to czekaliśmy, pokazuje Davida Ogilvy ‘ ego jako medium, które potrafi przewidzieć przyszłość, lub w bardziej złowrogim scenariuszu, faceta, który został sklonowany w 1967 roku jako Brian Clark. Sprawdź ten post i film, który mu towarzyszy … całkiem fajnie jest zobaczyć, czym była” tajna broń ” i jak jest dziś używana.

Przeczytaj cały post tutaj.

Piątek:

Jak zdobyć wszystkich klientów i klientów, z którymi możesz sobie poradzić

W tym odcinku podcastu IMfSP gościnnie wystąpił Michael Port, autor Zarezerwuj Się Solidnie, wszystko o tym, jak ułatwić sprzedaż (nawet jeśli nienawidzisz sprzedaży) i zdobyć wszystkich klientów, których kiedykolwiek chciałeś. Słyszałem kiedyś plotkę, że te rzeczy są tak dobre, że będziesz uciekał przed krzyczącymi, szalonymi klientami, tak jak zawsze robili to Beatlesi. Nie jestem pewien, czy to prawda, ale zacznijmy od “jasne, czemu nie?”na razie.

Przeczytaj cały post tutaj.

Fajne linki w tym tygodniu:

  • Czy Twitter to strata czasu?: Jezu, nie wydaje mi się, ale myślę, że powinieneś to przeczytać i sam zdecydować.
  • To nie są droidy.: Dołączam ten krótki post z dwóch powodów: 1) to dobry przykład, dlaczego pozytywność ma znaczenie i 2) nie mam pojęcia, co oznacza tytuł.
  • Młotek to nie dom – nie myl narzędzi z metrykami: Ten post jest świetny, ponieważ zmusza cię do zapamiętania, że bez względu na to, jakiego narzędzia używasz, to mierniki, które mierzy, mają ostatecznie znaczenie. Jednak przypomniało mi to również o wszystkich nieszczęściach, które miałem, gdy myślałem, że dom to młotek lub odwrotnie.
  • Dlaczego nie jesteś tam, gdzie chcesz być (i dlaczego to nie ma znaczenia): To z działu “mental game”: nie musisz osiągać swoich celów, o ile zmierzasz do nich.

O autorze:Johnny B. Truant jest twórcą The Tao of Awesome: a stress-Busting, to-Do-List-Destroying Guide to Kicking Ass in your Life, Business, Finances, Relationships, Body, and Health,” który jest w sprzedaży za $39 tylko w tym tygodniu.

Professional WordPress Themes

Weź WordPress Dalej

Genesis Framework z naszego działu StudioPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych za pomocą WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, 37 projektom “pod klucz” oraz nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i witrynom internetowym możesz tworzyć, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród premium WordPress theme framework. Nic dziwnego, że nad 46 465 wydawców online zaufaj Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia bezpieczną i zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek podstawę, która zajmuje miejsca WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Dowiedz się więcej o StudioPress tutaj.

Total
0
Shares
Related Posts