Oferty, które obniżają cenę i zwiększają pilność

Jest to druga odsłona 58 najlepszych ofert na świecie seria z Deanem Rieckiem.

Jak widzieliśmy, cały sens tej serii jest, aby pomóc ci osiągnąć trzy rzeczy, które musisz zrobić, aby sprzedać: 1) złożyć ofertę, 2) dostarczyć informacji, aby pomóc ludziom zaakceptować ofertę, i 3) zapewnić łatwy sposób na odpowiedź na ofertę. Rozpoczęliśmy serię, wymieniając kilka klasycznych ofert i ofert, które zmniejszają postrzegane ryzyko.

Spójrzmy dalej na oferty, które obniżają cenę i zwiększają pilność.

Obniżenie Ceny

Bez względu na to, co sprzedajesz, w końcu sprowadza się to do ceny. Oszczędzanie pieniędzy może być dobrym motywatorem, zwłaszcza gdy działasz w konkurencyjnym środowisku.

 • Dolary Off– Oferujesz certyfikat o wartości dolara, który można wymienić na zakup. Lub po prostu Pokaż oryginalną cenę, przekreśl ją i zaoferuj niższą cenę. Przetestuj jednak uważnie, ponieważ darmowy prezent o równej wartości często działa lepiej.
 • Zwroty i rabaty– Przy zwrocie możesz poprosić o 5 USD za Katalog, raport lub inny przedmiot promocyjny, a następnie wysłać certyfikat rabatowy w wysokości 5 USD, który zostanie użyty przy pierwszym zamówieniu. Z rabatem oferujesz opóźniony rabat, który zachęca do zakupu, a następnie wysyłasz kupon, który można wymienić na dolary z powrotem.
 • Sprzedaż– Sprzedaż sezonowa to niezawodny sposób na zwiększenie wolumenu. “Powód, dla którego” sprzedaż jest podobna, ale daje pewne wyjaśnienie dla obniżenia ceny, takie jak wyjście z działalności, zmniejszenie zapasów lub overstock.
 • Cena Wstępna– Pozwala to ludziom spróbować czegoś po obniżonych kosztach przez krótki okres czasu. Możesz użyć tego, aby zdobyć nowych klientów, choć może to denerwować lojalnych klientów, którzy mogą uważać, że powinni uzyskać najlepszą cenę.
 • Zniżka Na Relacje– Jest to przeciwieństwo ceny wstępnej. Na przykład nowi klienci płacą 30 USD, podczas gdy stali klienci płacą tylko 25 USD. Celem jest nagradzanie obecnych klientów, a nie pozyskiwanie nowych klientów.
 • Zniżka Grupowa– Aby dotrzeć do określonych rynków, możesz zaoferować specjalną zniżkę wyłącznie dla danego rodzaju zawodu, branży, klubu itp. Na przykład biuletyn inwestycyjny może zaoferować “profesjonalną zniżkę” dla księgowych.
 • Rabat Ilościowy– Im większe zamówienie, tym lepsza umowa. Lub jeśli klient zamówi pięć produktów, zapewniasz 5 procent rabatu. Lub oferujesz niższą cenę za sztukę za dwuletnie zobowiązanie niż za roczne zobowiązanie.
 • Rabat Step-Up– Przypomina to rabat ilościowy, ale opiera się na przyrostowej kwocie dolara. Na przykład 5 procent zniżki dla zamówień powyżej $50, 10 procent zniżki dla zamówień powyżej $100 i 15 procent zniżki dla zamówień powyżej $250.
 • Wczesna Zniżka– To zachęca do coraz szybszych zamówień. Upewnij się, że zniżka jest prawdziwa. Nie podnoś cen tylko dla tych, którzy zamówią później.
 • Dopasowanie Ceny– Jeśli konkurujesz w cenie, oferujesz dopasowanie ceny konkurenta. Chodzi o to, aby zapewnić perspektywy, że oferują niskie ceny.
 • Handel– Oferujesz dolary, gdy klient handluje w poprzednim modelu lub wersji i kupuje nowy. Handel może być Twoją marką lub konkurencją.

Rosnąca Pilność

W każdej sprzedaży zawsze jest trochę wahania w ostatniej chwili. Tworząc krótkie okno możliwości, zapewniasz impuls potrzebny do pomocy ludziom w podjęciu decyzji.

 • Ostatnia Szansa– Zazwyczaj jest to przypomnienie, że wcześniej złożyłeś ofertę i kończy się czas. Jeśli powiesz “ostatnia szansa”, to nie żartuj.
 • Edycja Limitowana– Działa to dobrze na sztukę, talerze, monety, specjalne wydruki książek i inne przedmioty kolekcjonerskie lub rzadkie przedmioty. Przedmiot jest w jakiś sposób wyjątkowy i jest dostępny tylko numer X lub jest limit czasowy.
 • Okres Rekrutacji– Tworzysz “okno możliwości”, kiedy ludzie mogą się zapisać, na przykład na kursy lub usługi biznesowe.
 • Oferta Przed Publikacją– Jest to popularna oferta stosowana przez wydawców, szczególnie w przypadku drogich utworów referencyjnych. Mówisz ludziom, że musisz planować z wyprzedzeniem, więc proponujesz specjalną ofertę na rezerwację kopii. Czytelnicy mają gwarancję otrzymania kopii i zaoszczędzenia pieniędzy, zwykle 10 procent lub 15 procent od tego, co inni zapłacą.
 • Ogłoszenie O Podwyżce Cen– Jeśli ceny idą w górę, możesz to ogłosić z wyprzedzeniem, aby ludzie mogli skorzystać ze starych cen po raz ostatni lub zaopatrzyć się.
 • Członkostwo Czarterowe– Oferujesz perspektywę szansę być jednym z pierwszych, aby zapisać się do publikacji lub dołączyć do klubu lub organizacji. Specjalna cena wstępna, prezent lub inna zachęta jest zwykle wliczona w cenę.

Następnym razem przyjrzymy się ofertom, które poprawiają warunki sprzedaży i zapewniają usługi i łapówki.

Total
0
Shares
Related Posts