Co powiesz na koszulkę Copybloggera?

Jeśli jesteś taki jak ja, kochasz koszulki. I jeśli jesteś podobny do mnie, miałeś tę powtarzającą się fantazję, w której stajesz się bajecznie bogaty, po prostu wymyślając treściwe wypowiedzi, które tłumy fanów dumnie prezentują na swoich piersiach.

Ta fantazja nigdy do końca nie zadziałała dla mnie (lub kogokolwiek, kogo znam). Ale mieliśmy sporo próśb o Koszulki Copybloggera przez lata, i jeśli O mnie chodzi, to całkiem blisko następnej najlepszej rzeczy.

Podobnie jak w przypadku nowego programu radiowego Copyblogger, koszulki są czymś, co chcieliśmy zrobić od jakiegoś czasu. Teraz musisz nam powiedzieć, który z tych pomysłów najbardziej Ci się podoba (jeśli nie masz nic przeciwko). Jak zawsze, najważniejsze jest to, czego chcesz.

Poniżej, w żadnej konkretnej kolejności, znajdują się niektóre z naszych ulubionych projektów. Mamy zamiar wydrukować jeden z nich (ewentualnie do trzech), na podstawie wyników ankiety poniżej (teraz zamknięte).

[Wstaw Nagłówek Tutaj ]

Mam Ogromną Listę.

Treść to nowa reklama

Szkoda, Że Nie Możesz Linkować Do Tego

Jaka jest Twoja oferta?

Convert Or Die

Ogilvy Żyje.

Pisz. Pisz. Pisz. Pisz. Pisz. Napisz…

Umieść sztukę w swoim marketingu

Dziękujemy wszystkim za udział. Ankieta została zamknięta, a wyniki poniżej. Będziemy was informować o tym, kiedy koszulki będą dostępne.

[polldaddy poll=”3890896″]

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i CEO Copyblogger Media. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts