Chyba Nam Się Udało. …

Świt przerwał się 21 grudnia.

Zaglądając z moich zasłon, nie widzę apokalipsy zombie, żadnych Majów mówiących bóstw zemsty, żadnych wampirów, trolli ani gniewnych gości z innych planet.

Dzień jest jeszcze młody, ale powiem, że dobry.

Udało nam się.

Po bardzo, bardzo ciężkim zakończeniu roku. Wydarzyło się wiele skrajnie złych rzeczy, a większość z nas wciąż trochę się kręci.

Ale wciąż tu jesteśmy. A kiedy już zamówiliśmy pustkę, przeżyłem koszulkę Apokalipsy Majów, najwyraźniej nadal musimy zarabiać na życie do końca życia.

Co dalej?

Oto moje przemyślenia i sugestie dotyczące dużych tematów na przyszły rok. Biznes się rozwija, a jeśli ruszymy z nim, możemy sprawić, że dzieją się niesamowite rzeczy.

Oto jak to widzę.

1. Przestań żyć cudzym marzeniem

To dziwne czasy, nieprzewidywalne i szybkie.

Co jest stresujące. Ale również otwiera ogromne możliwości.

Może 2013 to rok, w którym myślisz, że nie musisz żyć niczyim wyobrażeniem o “normalnym” życiu lub pracować w czymś, co zawsze uważałeś za “normalną” pracę.

Może to jest rok, w którym zaczynasz coś własnego, lub uczynisz firmę, w której jesteś, mądrzejszą i lepszą.

Jest coś chcesz zobaczyć więcej na świecie. To może być Ten rok, w którym zaczniesz traktować swoje marzenia poważnie.

2. Zacznij śpiewać własnym głosem

Internet nie potrzebuje więcej klonów.

Koniec z buzzword bingo. Koniec ze słabymi naśladowcami. Koniec z lamerską zawartością “ja też”.

Czego jeszcze nie mamy dość to ty. Najlepsza wersja ciebie-najmądrzejsze, najbardziej namiętne rzeczy, które masz do zaoferowania. Czekamy na to.

Nie mówię o rzucaniu publicznych napadów złości w imię ” autentyczności.”Mamy wystarczająco dużo wraków pociągów, by się gapić.

Mówię o byciu na tyle uczciwym, by przestać udawać kogoś innego i przestać być miłym kosztem mówienia prawdy. Aby rozpoznać, że masz coś wyjątkowego i cennego do zaoferowania.

Wyćwiczcie to do cholery i Wyprowadźcie to.

3. Zgłoś swój autorytet

Jak powiedział Brian, 2013 będzie rokiem pisarza online. Nadchodząca rewolucja treści potrzebuje armii profesjonalnych, poważnych słowników, którzy wiedzą, jak stworzyć coś wyjątkowego.

Czy jest wiele firm, które nadal tego nie rozumieją, które będą starały się poradzić sobie z treściami śmieciowymi?

Oczywiście, że są. A te firmy upadną. Nie martw się o nich.

Znajdź tych, którzy wiedzą, co powinni robić, ale nie mają pojęcia, jak to zrobić. Umierają, by nawiązać więź z kimś takim jak ty, kimś, kto może napisać słowa, które zainspirują ich publiczność. W przyszłym roku będziemy mówić więcej o tym, jak możesz znaleźć klientów, którzy są głodni inteligentnych, doświadczonych pisarzy.

4. Pomóż komuś

Dużo wiesz. Może nie zawsze to czujesz, ale naprawdę rozumiesz, jak działa sieć społecznościowa i znasz różnicę między dobrym pisaniem a leniwym pisaniem.

Czy są ludzie, którzy wiedzą więcej niż ty? Zawsze.

Czy można znaleźć ludzi, którzy wiedzą dużo mniej niż ty, kto naprawdę mógłby wykorzystać Twoją wiedzę i umiejętności?

Zawsze.

Znajdź tych ludzi i przydaj się do rozwiązywania ich problemów. To najlepszy fundament dla każdego biznesu.

5. Odrzuć cynizm

Możesz być fajny, albo stworzyć coś, o czym warto rozmawiać. Trudno zrobić jedno i drugie. (Na razie musimy założyć, że nie jesteś Steve ‘ em Jobsem.)

Odwróć się od firm lub kolegów, którzy uważają, że mogą usprawiedliwić podejrzane zachowanie, mówiąc “to tylko biznes.”Biznes rozpada się bez zaufania i szacunku.

Odwróć się od hipsterskiego tłumu, który boi się mówić o wszystkim, co nie jest nowe i błyszczące. Bycie prawdziwą służbą oznacza przesiewanie hałasu, aby dowiedzieć się, co przetrwa.

Ci, którzy mówią, że to świat psów? Tak, to są psy. Nie potrzebujesz ich.

Do zobaczenia w 2013 roku …

Jak często to robimy, zespół Copyblogger będzie robił krótką przerwę pod koniec roku, aby cieszyć się czasem rodzinnym.

Jedną z rzeczy, które robimy, jest spotkanie z laptopami i kartkami papieru oraz całą paczką kawy i zabawa z ciekawymi pomysłami, które możemy zrealizować w nadchodzącym roku. Zachęcam cię do tego samego.

Idź do ulubionej kawiarni. Narysuj kilka pomysłów. Zrób je duże lub małe, ale zrób coś, co cię podnieca.

Co można zrobić na życie w 2013 roku, że naprawdę skręcić korby? Naprawdę warto to zrobić? Zrób kilka dni przed końcem roku, aby naszkicować kilka szalonych marzeń.

I będziemy cię szukać po drugiej stronie …

Total
0
Shares
Related Posts