Budowanie ruchu z art Marketing

Chociaż od lat jest to sprawdzona i prawdziwa strategia, wydaje się, że blogerzy łapią teraz korzyści z marketingu artykułów, ponieważ konkurencja o ruch wzrasta. Dla tych, którzy mogą nie być zaznajomieni z techniką, artykuł marketing polega na przesyłaniu krótkich artykułów do katalogów, takich jak artykuły Ezine, za zgodą innych, aby opublikować swoją pracę na swoim blogu, stronie internetowej lub w biuletynie e-mail. W zamian otrzymasz jeden lub więcej linków do wybranej witryny.

Artykuł marketing został wymieniony w strategii dziesięć Viral Copy Report. Ponieważ jest to ważna część każdej strategii budowania ruchu, artykuł marketing jest przedmiotem mojej następnej aktualizacji marketingu wirusowego. Artykuł, który uderza w nerwy, może skończyć się ponownie opublikowany w całej sieci, każdy z ładnym linkiem zwrotnym do Twojego bloga lub bezpłatnego zasobu.

Tym razem nawiązałem współpracę z Yaro Starakiem z Entrepreneur ‘ s Journey. Yaro dostarcza wglądu w swoje początkowe doświadczenia jako marketer artykułów, a jego praca służy jako świetne wprowadzenie do strategii. Podążam za konkretnymi wskazówkami, które mogą pomóc ci w pełni wykorzystać wysiłki związane z produkcją artykułów.

Rezultatem jest bezpłatny 10-stronicowy raport marketingowy w formacie PDF. Zachęcamy do pozostawienia opinii tutaj w sekcji komentarzy, lub podzielić się własnymi doświadczeniami z art marketing.

Subskrybuj Copyblogger dzisiaj!

Total
0
Shares
Related Posts