Badanie słów kluczowych dla autorów stron internetowych i producentów treści

Wielu właścicieli witryn przyjmuje podejście “gotowe, ogień,cel” do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Optymalizują swoje treści jak szalone-umieszczając słowa kluczowe w tekście postu, tytułach i napisach, i gdziekolwiek indziej, jak myślą, że Google może wyglądać.

Tu jest jednak problem-jeśli nie zrobisz swoich badań przed jeśli rozpoczniesz optymalizację, równie dobrze możesz strzelać strzałami w wiatr. Ponieważ cała Optymalizacja na świecie nie pomoże ci, jeśli nie masz jasnego pojęcia, jakie terminy naprawdę chcesz pozycjonować w wyszukiwarkach.

Właściciele witryn muszą zwolnić, wziąć głęboki oddech i zbadać swoje najlepsze opcje słów kluczowych, zanim zagłębią się w działania optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Ale ponieważ badania słów kluczowych nie są seksowne, często są pomijane lub przesuwane na koniec listy priorytetów. To często po namyśle.

Wyszukiwanie dobrych porad na temat badania słów kluczowych

Znalezienie jasnych, zrozumiałych porad na temat badania słów kluczowych jest zaskakująco trudne. Informacje na temat tego rodzaju badań muszą być Złotowłosa-idealna (nie za dużo, żeby się przytłoczyć, i nie tak mało, żeby nie była pomocna w codziennym świecie content marketingu).

Wiemy, że potrzebujesz odpowiedniej ilości informacji, nauczonych w sposób, który możesz wykorzystać. I naprawdę chcielibyśmy Ci to dać-za darmo.

Badanie słów kluczowych to coś więcej niż tylko SEO

Na najgłębszym poziomie Optymalizacja słów kluczowych to coś więcej niż tylko system pomagający poprawić ranking wyszukiwań. Chodzi o to, aby poznać swoją publiczność tak dobrze, że wiesz dokładnie. jakie słowa przyciągną ich zainteresowanie i sprawią, że zwrócą na siebie uwagę — które słowa sprawią, że zauważą cię, ponieważ czujesz, że jesteś w stanie czytać w ich myślach.

Jeśli priorytetem jest ustalenie, jakiego języka używają Twoi potencjalni klienci do wyszukiwania informacji na Twój temat, pomoże to również w kształtowaniu strategii treści. Czy nie byłoby wspaniale wiedzieć dokładnie, jakie pytania mają Twoi potencjalni klienci, zanim usiądziesz napisać następny kawałek treści?

Chcielibyśmy pokazać, jak to zrobić dla Twojej witryny. Nasz darmowy ebook, Badania Ze Słowem Kluczowym: Przewodnik Po Świecie Rzeczywistym, nauczy Cię:

 • Dlaczego świetny copywriting zależy od badania słów kluczowych
 • Jak zbadać, czy nisza będzie opłacalna, czy nie
 • Jak znaleźć tematy treści, które zdobędą duży wynik za pomocą badania słów kluczowych
 • Badanie powiązanych stron internetowych w celu promowania swoich postów
 • Jak badania słów kluczowych mogą pomóc ci zarabiać pieniądze

Ten ebook jest tylko jednym z naszych obszernych bibliotek dla marketerów online, dostępnych natychmiast po zarejestrowaniu się w MyCopyblogger.

Rejestrując się (bezpłatnie) otrzymasz natychmiastowy dostęp do prawie 100 000 sprawdzonych szkoleń marketingowych w czternastu ebookach o dużym wpływie, a także naszego całkowicie odnowionego 20-częściowego kursu marketingu internetowego.

Rzuć okiem na to, co czeka na Ciebie w MyCopyblogger już teraz …

 • Copywriting 101: Jak stworzyć atrakcyjną kopię
 • Jak pisać nagłówki magnetyczne
 • Jak tworzyć atrakcyjne treści, które dobrze plasują się w wyszukiwarkach
 • Content Marketing: Jak zbudować grupę odbiorców, która buduje Twój biznes
 • Uzasadnienie biznesowe dla zwinnego Content Marketingu
 • Strategia Content marketingowa, która działa
 • Jak tworzyć treści, które konwertują
 • Jak skutecznie promować swoje treści
 • Badania Content Marketingowe: Kluczowy Pierwszy Krok
 • Jak budować autorytet poprzez treść i autorstwo Google
 • E-mail Marketing: jak popchnąć wysłać i rozwijać swój biznes
 • Strony docelowe: jak zamienić ruch w Pieniądze

Wewnątrz tych e-booków znajdziesz te same taktyki, strategie i procesy, które pozwoliły nam zbudować Media Copyblogger z prostego bloga w napędzaną treścią firmę programistyczną i szkoleniową z ponad 100 000 Klientami.

Dobre badanie słów kluczowych często oznacza różnicę między marketerem treści, który naprawdę łączy się z publicznością, a tym, który walczy o ruch, komentarze, sprzedaż i opt-ins. Zarejestruj się w MyCopyblogger, aby dowiedzieć się, jak zdobyć czarny pas w wyszukiwaniu słów kluczowych sztuczek ninja (i skorzystaj z wielu miesięcy bezpłatnych, światowej klasy instrukcji).

Darmowa Rejestracja

Total
0
Shares
Related Posts