Badanie słów kluczowych dla autorów stron internetowych i marketerów treści

Badania słów kluczowych jest podstawową częścią marketingu treści i SEO i jest szczególnie istotna dla niezależnych pisarzy, wydawców online i blogerów. Atrakcyjne treści są preferowane przez wyszukiwarki, ale jeśli nie użyjesz słów, które ludzie są rzeczywiście zainteresowani i aktywnie szukają, brakuje Ci dużego ruchu.

Ale wartość słów kluczowych wykracza daleko poza SEO copywriting. W rzeczywistości zamknij oczy na chwilę i wyobraź sobie świat, w którym wyszukiwarki w ogóle nie dostarczają ruchu.

Czy badania słów kluczowych nadal będą cenne? Jasne.

Badania słów kluczowych, istotą jest badanie rynku. Mówi ci, czym ludzie są zainteresowani i w jakich względnych liczbach. Co więcej, ujawnia rzeczywisty język, którego używają ludzie, gdy myślą o tych tematach, co zapewnia wgląd w to, jak rozmawiać z nimi za pośrednictwem treści.

Ta informacja jest warta swojej wagi w złocie, jeśli wiesz, co z nią zrobić. I o to właśnie chodzi w naszych dwóch ebookach. 

I nie zapomnij otworzyć oczu. Ponieważ wyszukiwarki dostarczają wiele ukierunkowanego ruchu i to jest runda bonusowa dla inteligentnych badaczy słów kluczowych.

Zdobądź dwa praktyczne przewodniki do badania słów kluczowych w prawdziwym świecie

Te dwa ebooki nie są suche, akademickie ćwiczenia, które pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Zamiast tego przeprowadzają Cię przez wybór opłacalnych tematów treści, badając, w jaki sposób badanie słów kluczowych zapewnia cenne wgląd w sposób, w jaki myślą Twoi potencjalni odbiorcy i omawiają tematy, które dla nich są ważne.

Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się Twoim badaniem słów kluczowych, sprawdź usługi content marketingowe Copyblogger.

Gotowy, aby zacząć? Po pierwsze, słowo ostrzeżenia… te bezpłatne przewodniki są dość mocne, więc upewnij się, że masz czas na trochę poważnej (ale zabawnej) lektury.

Pobierz nasze darmowe ebooki, Badania Ze Słowem Kluczowym: Przewodnik Po Świecie Rzeczywistym oraz Badania Content Marketingowe: Kluczowy Pierwszy Krok

Artykuły naukowe ze słowem kluczowym Copyblogger:

Badania słów kluczowych pomogą Ci Odkryj rzeczywisty język, którego ludzie używają, gdy szukają twojego tematu.

Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z naszych darmowych ebooków, Badania Ze Słowem Kluczowym: Przewodnik Po Świecie Rzeczywistym oraz Badania Content Marketingowe: Kluczowy Pierwszy Krok podczas rejestracji poniżej:

Total
0
Shares
Related Posts