A Beginner ‘ s Guide to the Model Registered agent Act

Formalne podmioty gospodarcze w USA, takie jak LLC i korporacje, są zobowiązane do wyznaczenia zarejestrowanego agenta dla firmy. W rzeczywistości nie możesz oficjalnie zakończyć procesu tworzenia firmy bez wyznaczenia zarejestrowanego agenta. 

Zarejestrowani agenci odgrywają kluczową rolę dla przedsiębiorstw w zakresie korespondencji rządowej i prawnej. Ustawa Model Registered Agents Act (MoRAA) została uchwalona w celu uproszczenia tej roli w całym kraju.

Ale tak wielu właścicieli firm wciąż jest zdezorientowanych co do ustawy o modelach zarejestrowanych agentów i osiągania zgodności – dlatego stworzyliśmy ten przewodnik, aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.  

Co to jest Model Registered Agents Act?

Ustawa Model Registered Agents Act została początkowo uchwalona w 2006 r., ale później została zmieniona w 2011 r. 

Został stworzony przez American Bar Association i International Association of Commercial Administrators w celu ujednolicenia zasad i przepisów dotyczących zarejestrowanych agentów dla firm z siedzibą w USA.

Ponieważ każde państwo ma swoje własne zasady, istnieje znaczna różnica między stanem a stanem w odniesieniu do wymagań zarejestrowanych agentów. 

Ustawa ma na celu ujednolicenie przepisów, wymogów składania, formularzy i innych, przez każde państwo przyjmujące jednolitą politykę dla zarejestrowanych agentów. 

Podstawy ustawy o modelowych Pełnomocnikach

Przyjrzyjmy się bliżej podstawowym elementom ustawy Model Registered Agents Act. Pozwoli to lepiej zrozumieć, jak to działa, dzięki czemu można zastosować koncepcje do swojej firmy.

Rola Zarejestrowanego Agenta

Zanim zagłębimy się głębiej w Ustawę o modelach zarejestrowanych agentów, chcę mieć pewność, że dobrze rozumiesz obowiązki zarejestrowanych agentów. Ta sekcja będzie bardzo przydatna dla nowych właścicieli firm poszukujących zarejestrowanego agenta po raz pierwszy.

Co to jest zarejestrowany agent?

Terminy “agent statutowy” i “agent procesu” były powszechnie używanymi synonimami zarejestrowanych agentów – ale Model Registered Agents Act sprawił, że te alternatywne nazwy stały się nieco bardziej przestarzałe, ponieważ “zarejestrowany agent” stał się nową normą.

Niezależnie od używanej nazwy zarejestrowani agenci pełnią te same podstawowe role. 

Są to osoby fizyczne lub podmioty, które są odpowiedzialne za posiadanie adresu fizycznego w stanie, w którym go obsługujesz. Zarejestrowani agenci otrzymają oficjalną korespondencję rządową w Twoim imieniu. 

Prawdopodobnie najważniejszą funkcją zarejestrowanego agenta jest dostępność. Zarejestrowani agenci muszą być fizycznie obecni w regularnych godzinach pracy biura, aby otrzymać dokumenty. 

Na przykład, załóżmy, że ktoś wniesie pozew przeciwko twojej firmie. Obsługa dokumentów procesowych zostanie dostarczona do biura zarejestrowanego agenta.

Jako właściciel firmy możesz technicznie działać jako zarejestrowany agent. Ale zazwyczaj nie jest to zalecane. Oznaczałoby to, że musisz fizycznie być dostępny we wszystkich normalnych godzinach pracy pod podanym adresem, a obsługa procesu może się zdarzyć w Twojej firmie. 

Komercyjni a Niekomercyjni zarejestrowani agenci

Jednym z głównych elementów ustawy Model Registered Agents jest to, że kategoryzuje zarejestrowanych agentów na dwie różne kategorie-komercyjne i niekomercyjne.  

Jeśli chodzi o funkcje, role i obowiązki, nie ma żadnych różnic między tymi dwiema kategoriami. Ale oto jak różnią się w oczach MoRAA:

 • Zarejestrowani Agenci Handlowi – To jest wspólne dla komercyjnych zarejestrowanych agentów do obsługi wielu organizacji w tej samej jurysdykcji. Składają oficjalną listę zarejestrowanych agentów i mogą łatwo informować państwo, które podmioty reprezentują i zarządzać masowymi zmianami adresów. Zdecydowana większość krajowych zarejestrowanych agentów jest klasyfikowana jako komercyjne w stanach, w których działają.
 • Zarejestrowani Agenci Niekomercyjni – Osoby fizyczne i zarejestrowani agenci w jednym państwie zazwyczaj należą do tej kategorii. Nie mają oficjalnego oświadczenia zarejestrowanego agenta z sekretarzem stanu i nie reprezentują setek lub tysięcy firm. Zarejestrowani agenci niekomercyjni nie mogą oferować dodatkowych usług związanych z zarejestrowanym agentem komercyjnym.

Gdybyś wymienił się jako zarejestrowany agent swojej małej firmy, zaliczałbyś się do kategorii niekomercyjnej. Mały zarejestrowany podmiot agenta w Twoim stanie macierzystym, który świadczy usługi tylko dla firm w tej jurysdykcji, będzie również niekomercyjny.

Zasadniczo każdy inny zarejestrowany agent jest oznaczony jako komercyjny zgodnie z Ustawą Model Registered agent Act.

Chociaż obowiązki i zakres odpowiedzialności pozostają takie same dla obu kategorii, istnieją korzyści dla zarejestrowanych agentów handlowych. 

Modelowa Ustawa o zarejestrowanych agentach usprawniła proces rejestracji w urzędach państwowych zarejestrowanych agentów handlowych. To usprawniony sposób, w jaki zarejestrowani agenci korespondują z urzędnikami stanowymi, aktualizują informacje i nie tylko. 

Przyjęcie przez państwo wzoru ustawy o Pełnomocnikach

Podczas gdy MoRAA pomogła usprawnić procesy i stworzyć jedność między liniami stanowymi dla roli zarejestrowanego agenta, nie została przyjęta w całym kraju. 

Obecnie tylko dwanaście stanów w pełni przyjęło ustawę Model Registered Agents Act:

 • Arkansas
 • Dystrykt Kolumbii
 • Idaho
 • Indiana
 • Maine
 • Montana
 • Mississippi
 • Nevada
 • Dakota Północna
 • Dakota Południowa
 • Utah
 • Wyoming

Inne państwa przyjęły pewne aspekty ustawy Model Registered Agents Act lub wprowadziły podobne przepisy w tym samym celu:

 • Kalifornia
 • Colorado
 • Delaware
 • Hawaje
 • Massachusetts
 • Pensylwania
 • Waszyngton

Na przykład Pensylwania nie ma specjalnego oznaczenia dla zarejestrowanych agentów handlowych. Ale państwo wymaga od zarejestrowanych dostawców usług agentów wyznaczenia fizycznego adresu w państwie. Ci zarejestrowani agenci mogą nadal rejestrować się jako uprawa (komercyjny dostawca siedziby), nawet jeśli Pensylwania nie ma oficjalnego oznaczenia dla Agentów komercyjnych i niekomercyjnych. 

4 rozwiązania, które pomagają modelowi zarejestrowani agenci ustawy wymagania i zgodność

Poruszanie się po wodach modelu zarejestrowani agenci działają na własną rękę może być nieco przytłaczające. Aby uprościć sprawy dla Ciebie i Twojej firmy, zapoznaj się z następującymi rozwiązaniami:

#1-Incfile

Incfile to jedna z najbardziej popularnych i renomowanych marek w świecie usług biznesowych. Ta organizacja pomogła utworzyć 500,000 + firm w całym kraju w ciągu ostatnich 15 + lat. Oprócz prostych i tanich pakietów tworzenia biznesu, Incfile oferuje również usługi zarejestrowanych agentów we wszystkich stanach 50. Niezależnie od tego, czy masz LLC, czy korporację, będzie to świetna opcja do rozważenia.

Incfile zajmie się wszystkimi Twoimi dokumentami, w tym korespondencją pocztową IRS i postępowaniem sądowym. Wszystkie te informacje można uzyskać za pośrednictwem prostego Pulpitu nawigacyjnego online, a Incfile automatycznie przekaże Ci wszystkie ważne wiadomości. Możesz również otrzymywać dostosowane powiadomienia za każdym razem, gdy Incfile otrzyma dokumenty w imieniu Twojej firmy. Zarejestrowane usługi agenta kosztują $119 rocznie, a pierwszy rok jest bezpłatny z dowolnym pakietem formacji biznesowej. 

#2-Północno-Zachodni Zarejestrowany Agent

Northwest Registered Agent wyróżnia się jako jedna z najlepszych usług zarejestrowanych agentów na rynku dzięki wyjątkowemu wsparciu zarówno dla LLC, jak i korporacji. Wyjątkową cechą tej usługi w porównaniu z alternatywami są przewodniki korporacyjne-oferujące wgląd, wiedzę i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu. 

Innym powodem, dla którego należy rozważyć Northwest zarejestrowanego agenta jest jego dbałość o szczegóły. Mają określone zasoby, informacje i wymagania dla zarejestrowanych agentów we wszystkich 50 stanach. Więc niezależnie od Twojej lokalizacji, zarejestrowany agent Northwest może zapewnić zgodność na poziomie stanu. Te zarejestrowane usługi agenta zaczynają się od $125 rocznie.  

# 3-Swyft

Swyft to kolejna doskonała usługa zarejestrowanego agenta dostępna we wszystkich stanach 50. Rozpoczęcie pracy jest łatwe-wystarczy wypełnić szybki kwestionariusz o swojej firmie, a od razu zostaniesz zarejestrowany. Swyft zgłoszenia wykorzystuje zautomatyzowaną technologię, aby pomóc ci zapewnić zgodność z przepisami za pomocą terminowych przypomnień o terminach państwowych.

Kolejną zaletą usługi zarejestrowanego agenta Swyft jest automatyczne odnawianie, dzięki czemu nie musisz się martwić o luki w usłudze lub problemy z zgodnością. Pakiety zaczynają się od $149 rocznie i są wspierane przez 100% Gwarancję Zwrotu pieniędzy. 

#4-MyCompanyWorks

Ponad 60 000 firm w USA korzysta z mycompanyworks w zakresie różnych usług biznesowych. Świadczą usługi zarejestrowanych agentów we wszystkich 50 stanach, w tym w Waszyngtonie. 

Wyjątkową cechą MyCompanyWorks jest prostota obsługi firm, które muszą zmienić zarejestrowanego agenta. Jeśli więc obecnie działasz jako zarejestrowany agent lub chcesz zmienić się z agenta niekomercyjnego, MyCompanyWorks z łatwością poradzi sobie z tym procesem. Z planami zaczynającymi się od $99 rocznie, jest to jedna z najtańszych usług zarejestrowanych agentów na rynku. 

3 szybkie wskazówki dla modelu zarejestrowanych agentów ustawy

Aby poprawić swoje doświadczenia z zarejestrowanymi agentami i zapewnić zgodność z Ustawą Model Registered Agents Act, należy przestrzegać kilku sztuczek i najlepszych praktyk. Poniższe wskazówki są idealne dla początkujących i właścicieli firm po raz pierwszy.

Tip # 1: nie bądź własnym zarejestrowanym agentem

Chociaż może się wydawać, że łatwo jest po prostu wymienić się jako zarejestrowany agent dla Twojej firmy, zdecydowanie odradzamy to.

Na początek usługi zarejestrowanych agentów nie są drogie. Jeśli korzystasz z usługi tworzenia firm, aby założyć firmę LLC lub korporację, zwykle możesz uzyskać bezpłatny rok usług zarejestrowanych agentów dołączonych do pakietu. 

Poza tym pierwszym roku, zarejestrowany agent będzie zwykle kosztować tylko między $99 i $150 rocznie. To marginalna opłata, jeśli chodzi o zgodność i spokój ducha. 

Jeśli jesteś zarejestrowanym agentem dla własnej firmy, musisz być dostępny w regularnych godzinach pracy, aby otrzymywać korespondencję rządową i obsługę procesu. 

Czy ktoś ma zamiar sprawdzić, czy jesteś dostępny od 9: 00 do 17: 00, Od Poniedziałku do piątku? Prawdopodobnie nie.

Ale jeśli ktoś pozywa Twoją firmę i nie jesteś w pobliżu, aby otrzymać usługę dokumentów procesowych, może to spowodować duże kłopoty ze stanem. Co więcej, większość ludzi nie chce, aby stało się to w ich miejscu pracy przed pracownikami i klientami. Można tego łatwo uniknąć dzięki usłudze zarejestrowanego agenta. 

Wskazówka # 2: Użyj komercyjnego zarejestrowanego agenta

Nie używaj tylko zarejestrowanego agenta—Zarejestruj się w komercyjnej usłudze zarejestrowanego agenta.

Zarejestrowani agenci komercyjni znacznie ułatwią Ci życie, zwłaszcza jeśli jesteś w stanie, w którym przyjęto ustawę o modelach zarejestrowanych agentów. Nawet jeśli nie działasz w jednej z tych jurysdykcji, zarejestrowani agenci komercyjni zazwyczaj świadczą dodatkowe usługi, które nie są oferowane przez małych, niekomercyjnych zarejestrowanych agentów.  

Oto niektóre z najważniejszych zalet korzystania z komercyjnego zarejestrowanego agenta:

 • Ci Agenci utrzymują adres z sekretarzem stanu, więc Twoja firma musi tylko wymienić nazwisko agenta na dokumentach-co powoduje mniej błędów pisarskich.
 • Stany z komercyjnymi wymaganiami zarejestrowanych agentów nie potrzebują fizycznych podpisów od agentów na formularzach biznesowych dla Państwa. 
 • Ponieważ zarejestrowani agenci reprezentują tak wiele firm, mają już infrastrukturę, aby niezawodnie obsługiwać Twoją firmę. 
 • Większość komercyjnych zarejestrowanych agentów działa w każdym stanie, więc możesz nadal używać tego samego agenta, ponieważ Twoja firma skaluje się i rośnie w różnych stanach.

Zarejestrowani agenci niekomercyjni mogą nie zapewniać niektórych innych korzyści, które zazwyczaj można zobaczyć u agentów komercyjnych. Na przykład cyfrowe dostarczanie dokumentów i powiadomienia w czasie rzeczywistym nie są tak powszechne w przypadku mniejszych zarejestrowanych podmiotów agentów. 

Wskazówka # 3: Sprawdź Wymagania Na Poziomie Państwa

Chociaż cel ustawy Model Registered Agents ma sens, nadal nie został przyjęty przez każde państwo. Od czasu jej uchwalenia w 2006 r.tylko dwanaście państw w pełni przyjęło tę politykę, a dodatkowe siedem skorzystało z niektórych przepisów. 

Chociaż większość stanów nie uznaje ustawy Model Registered Agents Act, to może się to zmienić w przyszłości. 

Niezależnie od tego, gdzie działasz, zawsze w Twoim najlepszym interesie jest zweryfikowanie przepisów stanowych dotyczących zarejestrowanych agentów. Mogą istnieć różne formy, terminologia, wymagania dotyczące składania i inne różnice w zależności od stanu.

Jest to kolejny powód, dla którego tak ważne jest, aby korzystać z komercyjnego zarejestrowanego agenta, ponieważ będą mieli doświadczenie i zasoby wymagane do obsługi wszystkiego odpowiednio w oparciu o wytyczne państwowe. 

Co dalej

Teraz, gdy rozumiesz ustawę o modelach zarejestrowanych agentów, nadszedł czas, aby zacząć szukać zarejestrowanego agenta. Aby pomóc ci zawęzić najlepszą opcję dla Twojej firmy, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem na temat najlepszych zarejestrowanych usług agentów. 

Dla tych z Was, którzy przygotowują się do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, należy rozważyć łączenie usługi zarejestrowanego agenta z usługą tworzenia biznesu. Nasz przewodnik na temat najlepszych usług tworzenia biznesu pokaże, które zasoby oferują obie te opcje. 

Total
0
Shares
Related Posts