8 Powodów, Dla Których Bogaci Ludzie Nienawidzą Swojego Życia

Młoda kobieta odkrywa w college ‘ u, że napędza ją palące pragnienie sukcesu. Ona zaczyna interes, walczy, przechodzi przez kilka chudych lat.

W końcu jej ciężka praca zaczyna się opłacać. Ma dobry Rok. Wtedy, wspaniały rok. Rok później drzwi zostały wysadzone.

Dostaje wszystko, na co tak ciężko pracowała. Prestiżowa lista klientów. Szafa Armaniego. BMW. Wspaniały dom w najdroższej części miasta. Pieniądze wlewają się niemal bez wysiłku. Więcej pieniędzy, niż mogła sobie wyobrazić.

Jak zrobić ty wypełnić koniec tej historii?

Większość z nas kończy ten jeden z:

Ale im bardziej odnosiła sukcesy, tym mniej się spełniała. Zmieniła wszystkie swoje relacje osobiste. Im ciężej pracowała, tym mniej się cieszyła. W końcu zdała sobie sprawę, że jej sukces był pusty. Ale teraz była uzależniona od wysokich dochodów i było już za późno, aby zawrócić.

Ale co jeśli moglibyśmy napisać lepsze zakończenie?

Na początku odmówiła wzięcia w niewolę swojego biznesu. Nawet w trudnych czasach brała sześć tygodni wakacji w roku, wiedząc, że kiedy znajdzie czas dla siebie, staje się coraz ostrzejszym biznesmenem.

W miarę jak firma stawała się bardziej skuteczna, podróżowała po świecie z rodziną i przyjaciółmi. Była głęboko wdzięczna, że nigdy nie miała “normalnej” pracy, co utrudniałoby spędzenie poważnego czasu z rodziną.

Im ciężej pracowała, tym była szczęśliwsza. Założyła fundację pomagającą dzieciom z ubogich środowisk tworzyć własne firmy. Stała się poważną malarką. Wróciła do szkoły i zdobyła tytuł magistra filozofii.

Wszystko, co robiła, aby pielęgnować swoje życie, wydawało się wzmacniać jej biznes. Była strasznie wdzięczna, że złapała tę początkową iskrę wcześniej i zadziałała na nią.

Pierwsza historia to lepszy film zrobiony dla telewizji

Karmi nasze stereotypy. Wzmacnia nasz strach przed sukcesem. Utwierdza nas to w przekonaniu, że nigdy nie działaliśmy zgodnie z naszymi marzeniami.

Druga historia jest o wiele przyjemniejsza w życiu.

Obie historie są realistyczne.

Jeśli zdecydujesz się stworzyć firmę, dużą lub małą, możesz napisać historię. Ty decydujesz, na czym się skupisz, na czym poświęcisz swój czas i uwagę.

Chętnie pomogę ci napisać lepszą historię

Te dwie historie mnie fascynują. Znam obie te kobiety. Patrzyłem, jak pracują, z czym się zmagają i co im przychodzi łatwo.

Przeprowadziłem obsesyjne badania nad tym, co sprawia, że niektórzy ludzie sukcesu kochają swoje życie, a co sprawia, że niektórzy są całkowicie nieszczęśliwi.

Ta obsesja, jak większość moich obsesji, skończyła się jako Rozszerzony kawałek pisma, którym chciałbym się z wami podzielić. To się nazywa 8 powodów, dla których bogaci ludzie nienawidzą swojego życia (PDF).

Raport zawiera kilka pytań, które mnie fascynują:

  • Dlaczego branie etycznych skrótów nie tylko sprawi, że nienawidzisz siebie, ale może również tankować twój biznes.
  • Dlaczego ulepszanie swoich słabości jest grą przegranych.
  • Jak kierowanie się ideałami może zniszczyć twoje życie i na czym się skupić.
  • Dlaczego niektórzy milionerzy są nadal biedni i jak możesz stać się bogatym bez względu na swoje dochody.
  • Powód, dla którego tak wielu mądrych i utalentowanych ludzi jest nieszczęśliwych, i prosta zmiana sposobu myślenia, która sprawiłaby, że znów byliby szczęśliwi.
  • Jak radzić sobie z samotnością, którą może przynieść sukces.
  • Dlaczego mądry przedsiębiorca stawia rodzinę i przyjaciół na pierwszym miejscu.
  • Autodestrukcyjne zachowanie, które jest równie niebezpieczne jak jazda po pijanemu, i dlaczego może zniszczyć twój biznes i twoje życie.

Raport można równie łatwo nazwać 8 powodów (niektórzy) bogaci ludzie Miłość Ich Życia. Bo to jest ta część, która mnie naprawdę interesuje.

Jak grać całą grę, aby wygrać-nie tylko część finansową, ale living część również.

Jeśli jest to temat, który Cię interesuje, mam nadzieję, że sprawdzisz raport. To całkowicie za darmo, nie musisz nawet zostawiać swojego adresu e-mail. A jeśli uważasz, że raport jest cenny, podziel się nim z osobami, na których Ci zależy.

Zamiast pisać swoją historię biznesową jako sappy melodramat, napiszmy coś dla ciebie, co jest o wiele bardziej satysfakcjonujące, o wiele bardziej atrakcyjne i o wiele bardziej zabawne.

Pobierz 8 Powodów, Dla Których Bogaci Ludzie Nienawidzą Swojego Życia.

O autorze: Sonia Simone jest starszym redaktorem Copybloggera i współzałożycielem Inside The Third Tribe.

Total
0
Shares
Related Posts