7 Podstawowe Funkcje, Które Powinien Zaoferować Każdy Dobry Hosting

Znasz stare powiedzenie o pizzy i seksie, że “nawet gdy są złe, są dobre”? Malarkey.

Pizza może być zła z różnych powodów: nie jest wystarczająco gorąca, kawałki są za małe, nie przychodzi na czas. Może po prostu smakuje okropnie.

Seks też może być zły, jeśli nie jest wystarczająco gorący, jeśli …

Wiesz, co jeszcze jest złe, kiedy jest złe? Hosting www.

Powolny czas ładowania, wielokrotnie zhakowane pliki , 24-godzinny czas reakcji na wsparcie … wszyscy mieliśmy złe doświadczenia z hostingiem.

Różnica między hostingiem a pizzą lub seksem polega oczywiście na tym, że nikt nie twierdzi, że zły hosting jest nadal dobry. Wszyscy nie znosi złego hostingu stron internetowych.

Co sprawia, że hosting jest dobry?

Rozważ siedem poniższych funkcji, które każdy poważny właściciel witryny powinien postrzegać jako niezbędne dla domu swojej witryny.

Aby zobaczyć, których dostawców hostingu polecamy, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem po narzędziach i wtyczkach WordPress.

 

1. Prędkość

Rich Eisen jest nadawcą sieci NFL. Jednym z jego bitów jest bieg na 40 jardów podczas corocznego skautingu w Indianapolis.

Dlaczego on to robi? Bo zestawienie grubego, 40-latka biegającego z 20-latkowymi perspektywami jest zabawne.


Kredyt: SBNation.com

Wiesz, co nie jest śmieszne? Gdy Twoja strona jest lodowcowa, a twoi konkurenci są dynamicznymi dasherami.

Wśród ogromnych korzyści, jakie Twoja witryna odczuje, mając czasy ładowania konsekwentnie poniżej 1.5 sekundy:

  • Czytelnicy nie tracą cierpliwości i nawigują gdzie indziej. (Strata prawie 50% czytelników zajmuje tylko 3 sekundy.)
  • Minimalne wymagania Google dotyczące bycia uznanym za” szybką ” witrynę zostaną spełnione.
  • Można faktycznie zmniejszyć wydatki operacyjne … tak, po prostu poprzez skrócenie czasu ładowania.

I nie narazisz 2,5 miliona dolarów na roczną sprzedaż (relatywnie).

Dlatego wybór hosta z konfiguracją serwera specjalnie dostrojony system zarządzania treścią w połączeniu z inteligentną strategią buforowania jest niezbędny. Musisz mieć silny rdzeń.

Poważnie. Bo w przeciwnym razie, facet biegnący do tyłu może cię nawet pokonać.


Kredyt: SBNation.com

2. Bezpieczeństwo

Skoro jesteśmy w temacie NFL Combine, jeszcze jeden szybki przykład.

W 2009 roku Darrius Heyward-Bey po raz drugi uzyskał czas 4,25 w biegu na 40 jardów. To trzeci najszybszy 40 Czas w historii Kombinatu.

Mimo niesamowitej szybkości Heywarda-Beya, podczas kariery w NFL zgromadził rozczarowujący wynik 2071 jardów.

Ale dlaczego? Szybkość-w piłce nożnej, jak w Internecie-czy wszystko … prawda?

Nie tak szybko, przyjacielu.

Heyward-Bey nie sprostał swojej wzniosłej pozycji draftu, ponieważ nie może złapać. A szeroki odbiorca, który nie może zabezpieczyć piłki w rękach, nie może posunąć jej w dół boiska, co czyni jego prędkość nieistotną.

To samo dotyczy twojej witryny.

Jeśli Twoja strona nie może bezpieczne twoja zawartość, a następnie zawartość, którą tworzysz, nie ma znaczenia.

Jeśli ciągle jesteś hakowany, brutalnie wymuszany, wstrzykiwany lub co gorsza, Twoja strona jest tak dobra, jak upuszczona piłka nożna tocząca się po trawie: niekompletna, nieistotna, a może nawet niebezpieczna dla tych, którzy się do niej zbliżają.

Potrzebujesz hosta, który udowodnił, że zapewni Ci bezpieczeństwo podczas sytuacji awaryjnych zero-day,o których nawet nie wiesz. Potrzebujesz hosta z codziennymi procesami na tyle wyrafinowanymi, że nie musi wpadać w panikę, gdy robi to tak wiele innych.

A co najważniejsze, potrzebujesz hosta, który będzie odpowiedzialny za ciągłe czyszczenie i ponowne zabezpieczanie witryny jeśli coś się dzieje.

Szybko i bezpiecznie. Twoja strona musi być zarówno.

Upewnij się, że każdy dostawca usług hostingowych może Pokaż ty, w jaki sposób dostarczy każdy komponent do twojej witryny.

3. Wsparcie

Podczas gdy witryna musi się ładować w mgnieniu oka, a twój umysł powinien być spokojny o bezpieczeństwo witryny, nie powinny one być uważane za funkcje tak bardzo, jak są to warunki wstępne.

Tak więc praca twojego gospodarza jest daleka od zrobienia po prostu dlatego, że biegasz w tym samym wyścigu, co najbardziej bystrzy konkurenci.

Twój gospodarz również musi mieć twoje plecy.

Oznacza to wsparcie 24/7 każdego dnia w roku (tak, w tym święta) ze strony pełnoetatowych pracowników firmy, którzy są ekspertami w Twój wybrany CMS i oczywiście własny stos hostingowy.

Okresowe, outsourcingowe wsparcie może działać dla niektórych produktów, ale nie dla hostingu poważnych stron internetowych.

Twoja strona jest co najmniej czymś, w co inwestujesz czas i lubisz. Maksymalnie Twoja witryna i jej zawartość są dosłownie Twoim źródłem utrzymania. Wybierz gospodarza, który to rozumie i szanuje, ponieważ ludzie, którzy tam pracują, przeżyli to.

4. Wsparcie (ciąg dalszy)

To zrozumienie i szacunek naprawdę się ujawnią, gdy pojawią się kłopoty.

Twoja strona zostanie wyłączona. To nieuniknione. Zderzenie wtyczek. Aktualizacje bork. Nieoczekiwane łącze przenosi tysiące jednoczesnych użytkowników na serwer planu podstawowego jednocześnie.

Potrzebujesz hosta, który zapewnia prosty system komunikatów dla biletów awaryjnych i który gwarantuje-na piśmie-że zareaguje w superszybki sposób, gdy takie sytuacje awaryjne wystąpią.

Co więcej, twój gospodarz musi Cię odizolować od katastrofy. W świecie online oznacza to utratę danych lub uszkodzenie.

Wybierz hosta, który przestrzega najlepszych praktyk smart backup (takich jak na przykład przechowywanie kopii zapasowych w oddzielnym miejscu od aktywnych plików witryny) i który może przywrócić witrynę w odpowiednim czasie.

Czy dają Ci łatwy, bezpłatny dostęp do tych kopii zapasowych, dzięki czemu możesz łatwo przechowywać kopie również dla siebie? Nawet lepiej.

5. Monitorowanie

To niezbędny komfort, aby wiedzieć, że twój gospodarz ma plecy, ale najmądrzejsi właściciele witryn nie pozostawiają nic przypadkowi i świecą światłem w ciemnych miejscach, które mogą. W tym miejscu pojawia się monitorowanie czasu pracy.

Istnieje wiele usług monitorowania czasu pracy, więc host, który je zapewnia, jest daleki od niezbędnej funkcji.

Ale naszym celem jest oddzielenie dobrego hostingu od złego hostingu. Co więc mówi o tych hostach, które do dostarczyć?

Uważamy, że mówi, że host jest pewny swojej oferty i obsesyjnie dąży do zapewnienia wartości dla klienta, gdy idzie tak daleko, aby zapewnić bezpłatny monitoring czasu pracy.

To kwestia szacunku. Potrzebujesz hosta, który szanuje ciebie i Twoją witrynę.

6. Badania naukowe

Hosting może również pokazać Tobie i Twojemu hostingowi szacunek, stale badając nowe, istotne funkcje, które mogą sprawić, że Twoja praca będzie wygodniejsza, a Twój sukces bardziej prawdopodobny … a następnie dodając te, które faktycznie robią.

Co powiesz na możliwość pomocy w mówieniu językiem czytelników … bezpośrednio z poziomu Pulpitu nawigacyjnego? To pomoże ci uzyskać więcej z CMS, nie sądzisz?

Czym jest Twój web host robi, aby pomóc Ci zmaksymalizować swój hosting dolara? Jeśli nie możesz odpowiedzieć na to pytanie, odpowiedź prawdopodobnie … nie wystarczy.

7. Optymalizacja

Optymalizacja jest ostatecznym celem, z definicji. Chcesz, aby Twoja strona była “w pełni doskonała, funkcjonalna lub skuteczna”, jak to możliwe.

Dobry gospodarz podzieli się z Tobą tym celem i nawiąże z Tobą współpracę, aby uczynić go — w miarę możliwości — rzeczywistością.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dostarczanie narzędzi, które pomagają zoptymalizować strategię rozwoju treści witryny, czy o ogólną konfigurację i sposób myślenia, które pomagają zoptymalizować miesięczne wydatki na hosting, dobry gospodarz chce jak najlepiej dla Ciebie i Twojej witryny.

Oznacza to, że myśleć na tyle duży obraz, aby zapewnić narzędzia za darmo, że w przeciwnym razie może pobierać opłaty za włączenie.

Oznacza to wystarczającą troskę, aby poświęcić czas i zapewnić oparte na danych porady, które pomogą poprawić wydajność.

Oznacza to, nawet, nie biorąc pieniędzy, jeśli istnieje alternatywa lepiej dopasowana do konkretnych konfiguracji i specyfiki Twojej witryny. (Drodzy dostawcy hostingu, można to przyznać!)

Na wynos …

Wnioski z tego artykułu są proste: zły hosting jest zły, dobry hosting jest dobry, a siedem opisanych powyżej komponentów oddziela jeden od drugiego.

Poznaj różnicę i wybierz superior managed WordPress hosting.

Superior hosting, który wzmacnia i chroni Twoją witrynę.

Superior hosting, który oznacza więcej przychodów i mniej kłopotów dla ciebie.

Superior hosting, który uwalnia cię od technicznej męki, dzięki czemu masz więcej czasu i zasobów, aby realizować to, co naprawdę naprawdę. ważne dla ciebie.

Wiesz, jak pizza i seks. Upewnij się, że są dobre. Jak twój hosting.

Potrzebujesz rekomendacji dla dostawców hostingu i bezpieczeństwa?

Następnie musisz sprawdzić Przewodnik Copyblogger po najlepszych narzędziach WordPress: Hosting, SEO, bezpieczeństwo, wtyczki i inne.

Przez lata nasz zespół zbadał, przetestował i wykorzystał tysiące niezbędnych narzędzi WordPress, a my podzieliliśmy się przydatnymi poradami na wszystkie najważniejsze tematy WordPress:

  • Jaki hosting WordPress jest najlepszym wyborem dla Twojej witryny?
  • Jakie środki ostrożności należy podjąć?
  • Jakie wtyczki i usługi SEO powinieneś kupić?
  • Jakich innych narzędzi i wtyczek potrzebujesz, aby rozpowszechniać swoje słowa, budować odbiorców i osiągać wyniki biznesowe?

Na tej stronie wydestylowaliśmy nasze najlepsze, najbardziej aktualne rekomendacje WordPress, aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania i nie tylko.

Jeśli zamierzasz używać WordPress do budowania odbiorców lub wspierania firmy, jest to twój punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich podstawowych narzędzi i usług, które absolutnie musisz mieć.

Dowiedz się więcej
Total
0
Shares
Related Posts