7 Musi Czytać Linki Content Marketing

W tym tygodniu na The Lede

 • 44 musi przeczytać zasoby na temat Content Marketingu
 • 10 powodów, dla których kochamy tworzyć [i czytać] listy
 • Jak stworzyć udany kalendarz redakcyjny
 • Brudny Mały Sekret Nocnego Sukcesu
 • Jak Zoptymalizować Marketing Na Twitterze
 • Plusy bycia zwyczajnym i oczywistym
 • Jason Fried o marketingu poprzez dzielenie się

Jeśli chcesz zdobyć więcej przydatnych linków (niż siedem, które tutaj podkreślamy) co tydzień, śledź @copyblogger na Twitterze.

//

44 musi przeczytać zasoby na temat Content Marketingu
Możemy owinąć The Lede w tym tygodniu tylko z tym linkiem. Podzielone na PRZYDATNE KATEGORIE, takie jak” Jak rozpowszechniać treści”,” zwrot z inwestycji w Content Marketing “i” pomysły na Content Marketing”, Mr.Work I MR. Siu będą cię czytać i uczyć się przez dobry tydzień. Przynajmniej.

//

10 powodów, dla których kochamy tworzyć [i czytać] listy
Kolejna świetna lista, dlaczego kochamy listy. Jak powiedziałby Pan Clark, “Metafabulous”. Chociaż nadal jest pogardzana, oczerniana i szkalowana przez tych, którzy bardziej interesują się pseudointellectualnymi rodowodami niż tym, co faktycznie działa w komunikacji międzyludzkiej, lista pokorna trwa dalej. To był wierny literacki przytułek od tysięcy lat i będzie nim aż do dnia, w którym wszyscy przestaniemy czytać.

//

Jak stworzyć udany kalendarz redakcyjny
Jednym z najtrudniejszych aspektów każdego dobrego biznesu opartego na content Marketingu jest … plan treści. Jeśli tego nie przemyślisz, możesz łatwo zboczyć z tematu, pisać losowo i dezorientować odbiorców. Dobry kalendarz redakcyjny może przejść długą drogę w kierunku uniknięcia tego, a ten artykuł idzie długą drogę w kierunku utworzenia.

//

Brudny Mały Sekret Nocnego Sukcesu
Jesteśmy, jako kultura, uzależnieni od mitu o nocnym sukcesie. We all wiedzieć że to mit, ale trwamy w naszej wierze. Niech ten artykuł Pana Linknera zatonie i będzie pocieszającym przypomnieniem, że nie jesteś sam w swojej długiej walce o coś wielkiego.

//

Jak Zoptymalizować Marketing Na Twitterze
Ms. Buyer oferuje niezwykle przydatny artykuł na temat podstaw gromadzenia go razem na Twitterze. Część z tego będzie dla Ciebie elementarna, część może być starą czapką. Tak czy inaczej, jest to dobry Mini-kurs odświeżający, jak znaleźć się na stronie małego niebieskiego ptaka.

//

Plusy bycia zwyczajnym i oczywistym
Uwielbiam ten artykuł. Biorąc stronę publiczności pierwszy, Pan Bhargava daje dobry argument przeciwko treściom, które sprzyjają podstępnym, mądrym i po prostu zabawnym. Zwyczajne i oczywiste – choć niekoniecznie seksowne — sprzedaj.

//

Jason Fried o marketingu poprzez dzielenie się
Moim zdaniem najlepszy link tygodnia. Obejrzyj to trzy razy. Zastosuj to w praktyce. Jeśli to dostaniesz, dostaniesz content marketing. Jeśli zdobędziesz content marketing, wygrywasz.

Przegapiłeś coś w Copybloggerze w tym tygodniu?

 • Copyblogger “Sekret” do tworzenia lepszych treści
 • Case Study: jak tchnąć nowe życie w zmęczonego starego bloga
 • Czy Ruch Na Pintereście Jest Bezwartościowy?
 • 5 trudnych realiów zarabiania w Internecie
 • 5 Rodzaje perspektyw Można Spotkać w Internecie, i jak sprzedać do każdego z nich

O autorze: Robert Bruce jest głównym copywriterem Copyblogger Media i rezydentem odludka.

Zapisz

Total
0
Shares
Related Posts