7 Linków Content Marketingowych, Z Których Możesz Korzystać

W tym tygodniu na The Lede

 • Gdzie umieścić swoje wezwania do działania
 • Potrzebujesz Inspiracji? Oto 450 darmowych audiobooków …
 • John Gruber o Charlie Rose
 • Jak szybciej pisać na iPhonie
 • Guy Kawasaki: Google+ to Macintosh sieci społecznościowych
 • Ostateczny przewodnik po uruchomieniu dochodowego biuletynu e-mailowego
 • Najlepszy sposób na naukę marketingu

Jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej przydatnych linków (poza tymi, które tworzą The Lede), śledź @copyblogger na Twitterze.

//

Gdzie umieścić swoje wezwania do działania
Znasz tę starą, niekwestionowaną radę, którą musi umieść swoje ważne wezwania do działania na swojej stronie powyżej “fałdy”? Pomyśl jeszcze raz. Pan Tennant publikuje kilka testów, które mogą ujawnić coś innego. Dokładniej, ujawniają, że trzeba Zawsze Testuj.

//

Jak szybciej pisać na iPhonie
Przyznam, że gdybym mógł użyć iPhone ‘ a jako mojego głównego komputera, zrobiłbym to. Jestem już prawie na miejscu ,ale po kilka drobnych szczegółów (ponownie wzywam wszystkich programistów iOS do pięknej, nagrywania do publikowania aplikacji podcastowej). W każdym razie, niezależnie od tego, czy zamierzasz iść moją drogą, czy nie, dużo piszemy na tych małych maszynach teraz ,a będzie tylko gorzej (lub lepiej). Oto mało znana natywna funkcja na iPhonie, która pomoże ci uzyskać te mobilne słowa na minutę.

//

John Gruber o Charlie Rose
Ten krótki segment z Charlie Rose obejmuje wydanie iPhone 5. Nieważne. Uderzyli mnie goście zaproszeni do tego legendarnego stołu. Po lewej Charlie był David Pogue, pisarz technologiczny dla New York Timesa przez ostatnie dwanaście lat. Po prawej, John Gruber, właściciel i jedyny współpracownik własnej 10-letniej witryny Daring Fireball. Pan Gruber stał się ważny w ostatnich latach, obejmując Apple i technologię w różnych formatach na swojej stronie. To pojawienie się jest kolejnym przykładem tego, co staje się długą linią mainstreamowego szacunku dla jego całkowicie niezależnej pracy. The point: Wiele jest teraz możliwe dla osoby, która chce konsekwentnie tworzyć i dystrybuować dobrze spreparowane i użyteczne treści dla odbiorców, przez długi okres czasu, na stronie, którą posiada. Dobra robota, panie Gruber.

//

Potrzebujesz Inspiracji? Oto 450 darmowych audiobooków …
Może nie masz wystarczająco dużo lat, aby dostać się do nich wszystkich, ale z pewnością można rozpocząć swój spacer w dół do skrzyżowania już teraz. Mój dziadek nie uwierzyłby, że takie zasoby mogą być tak dostępne, prawda? Co z nim zrobisz?

//

Guy Kawasaki: Google+ to Macintosh sieci społecznościowych
Pomimo PR whipping Google+ trwa regularnie, nadal rozwija się, zwiększając zarówno liczbę, jak i ogólne znaczenie dla celów treści. Pan Kawasaki napisał książkę o sieci społecznościowej, porównując ją do tego innego, wyśmianego produktu, który ewangelizował te wszystkie lata temu … komputer Macintosh.

//

Ostateczny przewodnik po uruchomieniu dochodowego biuletynu e-mailowego
Pan Juntilla napisał artykuł o nagłówku. Jeśli chcesz rozpocząć pracę z biuletynem e-mailowym (i tak, powinieneś), odpowiada na większość pierwszych pytań operacyjnych i problemów, z którymi się zetkniesz.

//

Najlepszy sposób na naukę marketingu
Nie wiele dodać tutaj, bo Pan Godin nie bloviate. Po prostu śmiało i kliknij ten link, aby uzyskać najlepsze (ogólne) porady marketingowe, które kiedykolwiek otrzymasz …

Przegapiłeś coś o Copybloggerze w tym tygodniu?

 • The Exotic Entrepreneur ‘ s 3-Step Guide to Growing Your Business Online
 • 10 Kroków do bezpiecznej witryny WordPress
 • [Case Study] Jak model cenowy Pay-What-you-Want może generować większe przychody
 • Jak sprzedawać e-booki, aplikacje i inne towary cyfrowe bezpośrednio potencjalnym klientom
 • Podstawy strategii blogowania gości dla SEO, ruchu i budowania publiczności
 • Jak zbudować mobilną responsywną stronę internetową za pomocą WordPress

Zapisz

Total
0
Shares
Related Posts