7 Inteligentnych Linków Marketingowych, Za Które Możesz Mi Podziękować Później …

W tym tygodniu na The Lede

 • 6 Powodów, Dla Których Powinieneś Zrezygnować Z Blogowania
 • Tajny kod do łamania “trudnych” książek i czytania powyżej Twojego poziomu
 • Prawdziwy koszt budowy i zarządzania witryną WordPress
 • Biblia Bootstrappera
 • Dlaczego iPad działa do pisania
 • Ramy” 5 A ” dla sukcesu Content Marketingu
 • 5-stopniowa Technika tworzenia pomysłów

Jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej przydatnych linków co tydzień, śledź @copyblogger na Twitterze.

//

6 Powodów, Dla Których Powinieneś Zrezygnować Z Blogowania
Pan Tyński uważa, że powinieneś odejść. Wszyscy to robią. Problem w tym, że robią to z niewłaściwych powodów. Strasznie, niestety źle. Skąd pomysł, że produkcja treści jest łatwa? Że nocny sukces był normą? Że IPO za miliard dolarów było czymś, za co powinieneś strzelać? Po prostu zrezygnuj. Jestem pewien, że jest coś nowego i błyszczącego dla Ciebie tuż za rogiem …

//

Tajny kod do łamania “trudnych” książek i czytania powyżej Twojego poziomu
Czytaj mniej. Czytaj lepiej. Brudny mały sekret ludzkiej mądrości (i zachodnich wydawnictw) jest to, że dla każdego przedmiotu, który chcesz opanować, jest tylko garstka książek, które need do przeczytania. Wszystko inne jest wypełniaczem lub bladą imitacją. Haczyk jest taki, że musisz wybrać prawo książki. Niekoniecznie trudno jest określić, czym są, trudniej jest zająć się nimi. Pan Holiday układa przydatny plan, aby to zrobić-wyciągając cenne lekcje z” trudnych ” czytań.

//

Prawdziwy koszt budowy i zarządzania witryną WordPress
Myślisz, że dostajesz ofertę od tego taniego hosta? Pomyśl jeszcze raz. Koszt hostingu i utrzymania strony WordPress jest nieco bardziej złożony niż”uzyskanie najtańszej ceny, jaką mogę znaleźć”. Z naszego bloga hostingowego Unboxed Synthesis Managed WordPress, Pan Morris analizuje te koszty-te, o których wiesz i te, które mogłeś przegapić – i wyjaśnia, co oznaczają dla Ciebie, Twojej witryny i Twojej firmy.

//

Biblia Bootstrappera
Pan Godin napisał ten imponujący mały manifest w 2004 stwierdzając, ” nigdy nie było lepszego czasu, aby rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy.”Siedem lat później to stwierdzenie może być jeszcze bardziej prawdziwe. Pan Clark powiedział, że pod wieloma względami budowanie Copybloggera byłoby dziś znacznie łatwiejsze, wraz z rozwojem gospodarki współdzielenia itp. Więc weź narzędzia w tym darmowym pliku PDF i uruchom je w 2012 roku i Później.

//

Dlaczego iPad działa do pisania
Nazwij mnie wariatem, ale gdybym nie produkował Marketing internetowy dla inteligentnych ludzi Radio Całe życie zawodowe prowadziłbym z iPada. Nie ma pulpitu, nie ma laptopa, tylko ten wspaniały, jednozadaniowy mały półprzewodnikowy tablet. Oczywiście, nie każdy może to zrobić, ale 90% mojej pracy odbywa się w edytorze tekstu i za pośrednictwem poczty elektronicznej. W każdym razie, oto kilka dobrych powodów, dla których iPad stanowi świetne środowisko do pisania. I, jeśli deweloperzy tam zrobić all-in-one poważne podcasting aplikacja dla iOS, masz swój pierwszy klient tutaj kochanie.

//

Ramy” 5 A ” dla sukcesu Content Marketingu
Ramy są fajne. Spadają na miejsce i pozwalają ci pracować nad rzeczami, które mają znaczenie, utrzymując Cię na kursie w miarę postępów. Ramy, które budują firmy, są jeszcze fajniejsze. Powód powinien być oczywisty. Pan Clark wprowadza tu dla Ciebie ramy treści, nad którymi pracował od lat 90. nie ma powodu, aby spędzać dekadę lub więcej czasu, aby to rozgryźć, on cię kryje.

//

5-stopniowa Technika tworzenia pomysłów
Mówiąc o frameworkach, jak chwytasz swoje pomysły? Gapisz się na ścianę, czy przez okno, czekając, modląc się, żeby przyszedł dobry? Co by było, gdyby istniał systematyczny proces “produkcji” pomysłów? Okazuje się, że jest. Podziękujesz mi później.

Przegapiłeś coś w Copybloggerze w tym tygodniu?

 • Prawda O Zarabianiu Pieniędzy Podczas Snu
 • WordPress Hosting Czyli Biznes
 • Jak zostać pisarzem zmieniającym świat
 • Co trzeba zrobić, aby napisać historię marketingową Wartą miliard dolarów?
 • 3 proste sposoby na przekształcenie Archiwum witryny w dochodowe Książki i ebooki
 • Seth Godin Na kiedy należy rozpocząć Marketing produktu, usługi, lub pomysł
Total
0
Shares
Related Posts