5 rzeczy, których O mnie nie wiedziałeś

Coś się dzieje i nie mam na myśli tego, co moje dzieci mi dały w zeszłym tygodniu.

To mini-mem, a ja zostałem z nim otagowany przez Robertę, Jasona, Neila, Chrisa i Josepha, więc muszę się podporządkować, albo zaryzykuję bycie okrzykniętym antyspołecznym w świecie mediów społecznościowych. 🙂

Więc zaczynamy.…

  1. Występowałem w “wolnym agencie Nation” dana Pinka.
  2. Grałem w piłkę nożną w szkole średniej, a w ostatnim roku byliśmy o jedno zwycięstwo od meczu o mistrzostwo stanu, kiedy przegraliśmy z Odessa Permian (tak, że Odessa Permian), kiedy przybili bramkę z pola bez czasu pozostałego na zegarze. Utrzymujący się obraz nastolatków płaczących na lodowatym polu przypomina mi, jak potężne mogą być nasze nadzieje i marzenia, czy to gra, hobby, czy ambicja twojego życia.
  3. Czytałem Neuromancer Williama Gibsona w 1987 roku i to jest jeden z głównych powodów, dla których wskoczyłem do Internetu w 1994 roku.
  4. Byłem bardzo blisko śmierci z powodu kontuzji na snowboardzie w 2005 roku, i to jest jeden z głównych powodów, dla których założyłem ten blog w styczniu 2006 roku.
  5. Moja żona i ja zakochaliśmy się w mailu w 1997 roku, mimo że mieszkaliśmy w tym samym mieście i pracowaliśmy w tej samej firmie prawniczej, oddzielonej tylko jednym piętrem wieżowca biurowego. Kolejny dowód na to, że słowo pisane czyni cuda, ponieważ gardziła mną, gdy się poznaliśmy (a przynajmniej to jej historia). 🙂

Posłuchajmy 5 nieznanych rzeczy od tych wspaniałych ludzi: Davida, Lorena (musi zrobić wideo), Chrisa (musi być coś *i* nie wiem), Scotta (długi strzał) i Aarona.

Total
0
Shares
Related Posts